bugün

manu'ya transfer olacak gibi duruyor :(
Sözleşmesindeki 15'i getiren götürür. Penaltıyı öküz gibi kaçırsa da hollanda için önemli işler yaptı. Muhtemelen manu'ya gider.

Ancaakkk... Herif buraya 4 milyon euro imza parasıyla geldi. Sponsor, maç başı derken Yılda 4-5'e oynuyor. Başka bir ülkede bu kadar kazanması için en az 9-10 mil euro gibi teklif alması gerekir. Onun için de gitmesi kolay bir tercih olmayacak.
fenerli trollerin hala muhasebesini yaptığı futbolcu.
Hollandayı yarı finale taşıyan topçu.
bonservis bedeli holosko artı bir miktar para, pardon pardon 20 milyon euro olan hollandalı futbolcudur.
dünya kupasının en çok koşan futbolcusu imiş.

gs'de koşmuyor diye adam eleştiriliyordu.
ciddi ciddi transfer olacağı haberleri artıyor. fenerli medyası bu adamı göndermek için kıçını yırttı zaten de o değil mesele. genelde yabancı siteleri takip ederim, esas problemin onlarda da gideceği haberlerinin bariz şekilde artmış olması.

ayrıca ünal aysal'ın da '20 milyon euro getiren sneijder'in kontratı için söz hakkına sahip olur' minvalinde sözleri bence tamamen taraftarı yatıştırmaya yönelik. yani 'bizim adımız hıdır, elimizden gelen budur, sneijder gitmek istedi'ye getirecekler.

zira her bir sözleşmedeki otu boku kap'a gönderen biz, bu serbest kalma maddesinden yeni haberdar oluyoruz değil mi?

hülasa, sneijder'in kulüpte kalmasını can-ı gönülden istiyorum. benimle aynı görüşte de onbinlerce galatasaray taraftarı var. giderse ne mi olur, sneijder 20 milyon euro ile türkiye liglerinin transfer rekorunu kırar, o parayla da 2-3 tane izet hajrovic, yine 1-2 tane de salih dursun veya nordin amrabat alır çarçur ederiz. takımın da ağzına yüzüne sıçarız.

hagi'yi ben izleyemedim, sadece son sezonunda monaco, milan ve adanaspor maçlarını, onları da hayal meyal hatırlıyorum. geri kalan her şey internetten ve televizyonun spor programlarından kalanlar. bu adamı canlı görmeyi ben ve benim yaşıtlarım çok istemişken, izleyenlerin de 10 küsür sene sonra tekrar benzerini yakalamış iken bu noktada ve madem kırk yılın başı gelen bir yeteneği, karakteri-kişiliği zaten düzgün olan bir adamı 3-5 kuruş için satacak mıyız? (evet 3-5 kuruş, sneijder için 3-5 kuruş kalır bu para. zaten bu adam juventus'a salladığı golle sadece 6-7 küsür milyon euro getirdi)

hadi bizim takımda yönetici de futbolcu da denyo kaynıyor, peki wesley sen gidecek misin he altın portakalım? gerçi böyle deyince ben bile soğudum amına koyayım, sen de haklısın. peki ya arena'da soğukta tir tir titreyen taraftarı, hatta mikrofon başındaki ercan taner'i, hatta ve hatta türkiye'nin ve dünyanın her bir bucağındaki sarı kırmızıya sevdalı olanları 'Alllaaahıım goooooooool' diye bağırttığın taraftarlar ne olacak?

bu adam giderse böğüre böğüre ağlarım, vallahi de ağlarım, billahi de ağlarım. burak salağının adeta ağzına attığın toplar piç edilince sinirden kıpkırmızı oluyorsun da alnındaki damar beliriyor ya, dayanamıyorum.

ne de güzel demişsin bak burada, tek wesley, tek takım, tek yürek, tek galatasaray!
daha önce de dedim şimdi de diyorum. eğer yönetim bu adamın gitmesine izin verirse floryaya gider üzerime benzin döküp yakarım kendimi arkadaş !
Galatasarayin yillardir yasadigi 10 numara sorununu çözmüştür bence sneijder.Gunlerdir gazetelerde transfer olacagi haberleri yer aliyor.Bir galatasaraylı olarak ilk defa bir futbolcunun takımdan ayrilmamasini çok istiyorum.Çok seviyorum la ben bu adami turkiyeye geldiği zaman formu ortadaydi , 2 sezonda tekrar eski formuna ulasti 8 mye geldiği turkiyeden 20 milyona ayrılabilir.Ancak ayrilmazsa takimi sirtlar götürür.Amrabat , bruma , olcandan beklenen verim alinirsa sneijderin daha yararlı olacagindan eminim.

Gitme be aslan parcasi.

Edit:Sneijder gidecek onun yerine balotelli gelecek diyorlar..Sneijder gitmesin balotelli gelmesin arkadaş o zaman.Bu sezon sneijder ucuracak takimi.
Ozet:Sneijder bu sezon satilmaz , satilamaz , satilmamali.
2014 dünya kupası'nda en çok koşan futbolcu.
görsel

"Arena de Sao Paulo"

"9 Haziran, 2014 Brezilya"
fenerbahçe diego" yu, beşiktaş marko marin ve demba ba" yı transfer ederken gönderilmesi dev bir hata olacak yıldız. eğer en önemli yıldızını, rakiplerin güçlenirken gönderip bir de " şampiyonlar liginde iddialıyız " açıklaması yaparsan komik olursun.
sneijder" i gönderen hata yapar. bu da tartışılmaz.
türkiye'nin ve Galatasaray'ın en iyi oyuncusu
Özlenendir.

Hadi amk siktir et tatili yeter, takımı bok götürüyor. iki pas yapamıyoruz yokluğunda. Sol taraftan sağdaki adama gözün kapalı attığın diyagonal paslara bitiyorum.

Kampa katıldığını öğrendiğimde çocuğum dönmüş gibi sevineceğim lan.

Gel de Bruma ve olcan'ı koştur azcık. Bu sene en çok sana iş düşecek be aslan.

Edit: şunu Eksileyen adamın beynini sikeyim ya ahahah.
geçen sezon attığı goller için, *
http://www.youtube.com/watch?v=rnXpgtrIiN0
aldigi para helali hos olan turkiyenin en iyi hucum kanat oyuncusudur .
orta sahada güven veren isimdir. gününde olmasa dahi sahada olması istenen bir oyuncudur.

selçuk inan ile birlikte türkiye'nin en iyi orta sahasıdır.
şu an türkiye'de oynayan açık ara en yetenekli futbolcu. transferinde emeği geçen herkesin ellerinden öpüyorum.
Dunga son röportajda övgü dolu sözler sarf ettiği iyi ki Galatasaray da dediğim ünlü orta saha yıldızı.
tüm zamanların en iyi top tekniğine sahip oyuncularındandır. hızı, farklı mevkilerde oynama özelliği, yıpratıcılığı ve sezgileri biraz daha iyi olsaydı efsane oyuncular kategorisine girebilirdi.
2014 fifa dünya kupası'nın ardından kendisine verilen iznin hemen ardından takımla çalışmalara başlayan maestro. bu sezon kendisinden beklentiler büyük.

http://www.galatasaray.or...ol/florya/haber/20824.php

http://cdn.galatasaray.or...4c31fde0b5f57f123ea26.jpg
Biraz değil baya kilo alan oyuncumuz. Olcan zayıfladı ise wesley iyice zayıflar.
bu gece rüyamda gördüğüm adamdır.
sol frame de görünce birden hatırladım lan ne saçma rüyaydı.
arabaynan safranbolu ya gittik yanımızda biri daha vardı melomsu biriydi ama tam emin değilim. neyse safranbolu ya gidiyoruz üstü açık araba var. sonra sınayder in çişi mi geliyo noluyo hatırlamıyorum birden koşarak uzaklaşıyodu ben de
arkasından sınayder diye bağırdım ama bakmadı. sonra kendi kendime dedim ki eskiden ahmet mehmet diye bağırırdık ne
oldu da birden sınayderle tanıştım? o an rüyada olduğumu çakar gibi olup uyandım.
http://cdn.galatasaray.or...4c31fde0b5f57f123ea26.jpg şu fotoğrafa bakarak kilo almış denilen futbolcu.

nasıl anladınız, neresinden anladınız amk.
artık galatasaray'ın 2. Kaptanıdır.görsel