bugün

entry'ler (76)

ben bu yazıyı sana yazdım

Aramızdaki 13 yaş farkını,kilometreleri,ve seni hayatımda hiç görmemiş olmam ilk aşkım olduğun gerçeğini değiştirmez.Hadi gel olduğun yerden yanıma,aramızdaki yaş farkını unut gitsin,kilometreleri boşver,sana aşığım bi tek bunu hatırla ve umursa.

baharat yolu

Bu hafta kimyon baharatı için Türkiye'yi yayınlamış olan 24kitchen programı.Programda,her hafta bir ülkenin baharatı tanıtılıyor ve o baharatla çeşitli yemekler yapılıyor.

stupid love

jason derulo'nun tatoos albümünün en iyi şarkısı.

akp mason localarını neden kapatmıyor sorunsalı

bu yüzden olabilir?
https://scontent-b-cdg.xx...47283030_1475289567_n.jpg

sevgilinin dizinde uyumak

göğsünde uyumaktan daha az romantiktir.

alperen

(bkz: alp) (bkz: alper) (bkz: alperen)

youtube ve twttier yerine uludağ kapansaydı

''bana dokunmayan yılan bin yaşasın'' modundakilerin söylediği söz.

seksi isimler

ece veya ecem.

turabi nin adam gibi adam olması

striptiz yapan,adada kızlara yavşayan,gerekirse kızlara hakaret eden,yarışmalarda karşısındakini ciddiye almayan,70 yaşındaki teyzelere erotik danslar yapan adamdır. evet.

acun ılıcalı nın sözlük yazarlarına zavallı demesi

manga'dan geliyor:''kopyala yapıştır her şeyi iyi de,insan aklı bu kadar aciz mi?'' acun'un durumu da ortada zaten.o kadar zeki olsa,kendi yarışmasını kendisi yapardı...çal,yayınla,zengin ol.

pis yedili zeki

dizinin en harcanan karakteri.en kötü rolde oynayıp en iyi kariyere sahip oyuncu tarafından canlandırılmaktadır. (bkz: ümit erlim) değerini anladılar ama çok geç oldu.

ümit erlim

pis yedili dizisinde çok seyrek gözüküyordu,muhteşem oyunculuğuna rağmen.oysa onun gibi bu işin okulunu okumuş hatta londra'da okumaya giden kimse yoktu o dizide.değerini bilmeyenlere bence kariyeriyle çok iyi bir cevap verecek.çok yakışıklı ayrıca,ortalıkta ''çaataayy'' diye dolanacağınıza 'gerçek' oyuncular keşfedin.

1 60 boyuyla hemşire olan kız

150 boyuyla hemşire olan kızdan daha iyi durumdadır.

şevval duru

keşke beyni göğüsleri kadar büyük olsaydı dediğim ergen.tweetlerine bakarsın sanki adriana lima,tipine bakarsın bildiğin kezban.

katy perry

ilk gördüğümde en az 35 var demiştim daha küçük olduğuna hala inanamıyorum.roar şarkısı güzeldir.

katy perry

yerine göre bir çift meme,yerine göre bir çift göz,yerine göre bir çift bacaktır.

arkadaşım hoşgeldin

ezgi mola sanki sevişme sahnelerinde falan oynamamış gibi tolga çevik'e sürekli ''ailem izliyor bunu'' diyor.

müge uzel

güzelliğine bir şey diyemem,allah için çok güzel bir kız.ama survivor yarışmasındaki performansına gelecek olursak (ki geldiğinden beri 2 oyunda oynadı sadece) çok berbat.yine de elenmez çünkü; o güzel.

sahra ışık

voleybol konusunda amatör bile olmadığı halde neredeyse yüzden fazla kez milli forma giymiş duygu bal'a meydan okuyan,çirkef mi çirkef survivor yarışmacısı.fiziği güzel olsa ne yazar,kalbi çirkin.

jacobs cronat gold

sütlü yapıldığında tadı nescafe gold'dan çok çok daha güzeldir.