bugün

k2 network'un yaptığı online bir savas oyunudur. oynayanlara counter strike'ı hatırlatan bu oyunda haritalar oldukca basarılı olup, acılan karakterlerin levelli bir sisteme tabi tutularak rütbeler ile değerlendirilmesi güzel ayrıca bizlere sunulan çeşitli araç kullanımı da oyunu biraz daha hareketlendirmiştir. *

http://www.warrock.net
counter strike adlı oyunun benzer online versiyonu. mutantik değişim gibi bir şeye uğramış.
oyunda counter gibi silahlar falan var, yeni silahlar alabiliyorsun, dinar denen bir şey lazım. level atlama, exp ve premium hesaplar var, clan var.

resmi sitesi:

http://warrock.gamersfirst.com

dipçik not: gamersfirst'a kayıt olunca gamersone sponsorluğundaki oyunlara bu hesapla girebiliyorsunuz.
bugün başlamış olduğum ve counter-strike dan daha fazla şey vaadeden online fps.

k2'nin knight online gibi bir rezaletten sonra böyle eli yüzü düzgün bir oyun çıkartması beni şaşırttı. aslında hala bitmesine çok var bana kalırsa. temizlenmesi gereken ciddi buglar var. tabi hackerlar da cabası. anti-kick 'ten uçmaya, herkesi birden öldürmekten sınırsız bomba atmaya kadar türlü hack var ve bunlar hala temizlenemedi. büyük ölçüde azalmış da olsalar yine de can sıkıyorlar.

yine de, ben bu oyunda gelecek görüyorum.
tank, helikopter, uçak, uçaksavar araçlar, jip, motorsiklet vb. araçların da kullanılabildiği oyun. close quarters, urban ops ve epic battles olmak üzere 3 ana tema var. epic battles'da bu araçlar kullanılabiliyor ancak c.q. da kullanılamıyor. urban ops'da da bir iki tanesi bulunuyor genelde.
oyunda çok az sorun vardır ancak bu sorunların en önemlisi hacktir, sınırsız mermi, stamina, uçmak gibi hileler bolca bulunur. k2'nin bir çözüm bulması gerekecektir.
neredeyse tek kurşunla ölürsünüz o yüzden bir zaman sonra sıkabilen bir online fps oyunu.
Tüm dünya ve türkiyede dikkat çeken knıght onlıne oyununun yapımcısı olan K2 Networkun yapmış olduğu bir oyundur.
rami çok yüksek olmayan bilgisayarı çok kasan oyun.

(bkz: yar rock)
hack sorununa bir çözüm bulunmazsa doğru düzgün bir oyun çıkaramazsınız. evet evet girdiğiniz 5 odadan 3'ünde hackli kişiler var. afedersiniz bu ibneler yüzünden çoğu kişinin kill/death'ı* düşmekte.
(bkz: varrak)
severim keratayı...güzel oyundur çünkü silah ve araç çeşitliliği insanı tatmin edecek yeterliliktedir. ara sıra event dediğimiz olaylar olur falan. tavsiye edilebilir bi oyundur yani
hızlı bir internet ve kaliteli bir bilgisayarla oynanması durumunda ancak tatmin edebilecek oyundur kendileri.
Sanıldığının aksine doğru yazılışı warrock'tır. Birleşiktir. Kanıt olarak google'a war rock yazıldığında çıkan warrock mı demek istediniz yazısı gösterilebilir.
dünyada cod4 ve cod2'nin multiplayer modlarının internetten oynanırlığı artınca k2'nin her zamanki açgözlülüğüyle yapılmış ve sırf premium ve silah satıp biraz para kazanalım şu oyundan da amacından başka amacı olmayan oyun.

bu tarz bir oyun oynamak isteyenler cod4 ve cod2 önerilir. ha cod4 benim pcde çalışır mı ya? sen ne diyon modundaysan counter-strike her zaman bu tarz oyunların vazgeçilmezidir.*
son aylarda hilelerin mına kyduğu oyundur.

presiz 25 lvl yaptım daha oynamıyorum.
hala eskisi kadar hacker kaynayan, pek de kaliteli olmayan fps.

bir de artık gm'ler paranoyak olmuşlar, çatır çatır adam banlıyorlarmış. sonra da adamları tutabilmek için kampanya olaylarına girişiyorlar.

war rock bitmiştir efendiler. her ne kadar kendisine olan saygım, counter-strike'a olan saygımdan daha fazla olsa da, onu da cs'nin yanına yollamak zorundayım: çağın gerisinde kalmış ve artık oynanmaması gereken oyunlar.

hepinizi call of duty 4 serverlarına beklerim. başlıkta nasıl online oynayabileceğinize dair bilgi şahsım tarafından verilmiştir.
açıkçası ortalama bir konfigürasyona sahipken ve ortada cod4 gibi bir yapım varken, bununla ilgilenmek fazla saçma geliyor bana ancak sözlükte oynayanı fazla olunca belki gözlerden kaçmıştır diye chip.com.tr in promo pakedini önerebilirim. oyuna yeni kullanıcı adıyla kaydı gerektiren promo kodu almak için:

http://www.chip.com.tr/warrock.html

adresinden faydanılanabilir. tabii öncesinde chip.com.tr giriş yapmış olmak gerekiyor. ardından

http://www.gamersfirst.com/

adresinden yeni bir profil yaratılarak oyuna bir kez girilip çıkılıyor. tekrar gamersfirst sitesine dönülerek profilin altındaki kod kullan bağlantısına tıklanıyor ve code yazısı seçiliyor. bunun ardından war rock seçilerek promo kod giriliyor ve 10 günlük şu mühimmat pakedine sahip olunuyor:

extra clip 1
compressed bandages
g36c_d * *
l85a1
k400 grenade
%20 experience boost
(bkz: yarrock)

oha kendimden iğrendim.
Son 1.5 aydır muptelasi oldugum oyundur, hackerlar olmadığı sürece cok zevkli bir oyundur ancak premium almadan level atlamak oldukça zahmetli. Yinede severek oynuyorum.

Not = nickimide vereyim. " rankwee " *
piyasadaki eli yüzü düzgün çevrimiçi savaş oyunlarından biridir. orta düzeyde bir bilgisayarla ziyadesiyle keyif alınabilir. en önemlisi zevklidir ve hatırı sayılır miktarda türk kullanıcıya sahiptir.
counter strike source online varken oynamayacagim oyundur.
Hackler yüzünden 55 lwlda m60 retaiili çarla bıraktığım bir oyundur. !
şuan indirdiğim online oyun. daha önce de oynamışlığım vardır. daha iyi fpsler var ama war rock'ın yeri ayrı.
oyuncularından bazıları oldukça agresif olan oyun. gülmekten gözlerim yaşardı. bir kaç tane sözlük fenomeni bkz çıkar bu diyaloglardan. bazı abilerin konuşma tarzı sayesinde taksici telsizi havası da yok değil.

(bkz: benim anam öldü babamı mı sikeceksin)
(bkz: pezevenk pezeveeenk pezeveeeeeenk)
(bkz: aaaaaaa kikikiki)
(bkz: kaç yaşındasın sen sincap)

http://www.youtube.com/watch?v=zxBfN-oCMfc
çok fazla gereksiz playera sahip olsa da ne olursa olsun, güzel bir oyundur bu.
evet beklenen güncelleme geldi. chapter 3!. baya bir değişiklik olmuş anlaşılan grafik açısından ama hacklere çözüm bulmaları en önemlisi. umarım yakın zamanda kalıcı bir çözüm üretebilirler.