bugün

icine seytan girmis bebektir. her arapca yazi allahin bir hikmeti olacak degil ya, zira ailesinin dedigine bebek aci cekiyormus. seytan da bu dilden pek tabii ki kullar ile iletisime gecebilir, onlari celebilir. akil fikir, dinimiz amin.
ben bir müslüman olarak rahatsız oldum. zaten yalan olduğu yakında ortaya çıkacaktır. böyle şeylerle göz korkutmaya gerek yok. hatta bu gibi malaklar yüzünden müslüman olacak insan bile vazgeçebilir. sizi sahtekarlar!
Genellkikle pazartesi ve cuma günleri update edilen garip olay. ulen bunu birileri bebeğe işkence çektirerek yapmıyordur umarım diye insanları korkulara sevk eder kendisi aynı zamanda...
ayrıca an itibariyle dünya müslüman olmuştur. baksana mucize(!)ye.

acaba daha ne kadar böyle birilerini kandırmaya, birilerinin beynini yıkamaya devam edecekler merak ediyorum.

zaten kur'an okuyup islam dinini orta düzeyde bilen birisi bile bunun yalan olduğunu anlayacaktır. bir müslüman bile inanmıyorsa diğerleri ne der kim bilir...

(bkz: sikimden aşağğ kasımpaşağğ)
vücudundaki arapça yazıları, arapça bilmeyenlerin okuyamayacağı bebektir.

islam dininde inancın esasları zaten bellidir; allah' a, kitaplara, peygamberlere, meleklere, ahiret ve kadere iman etmek... bunun dışında da zaten farklı delillere ihtiyaç yoktur inananlar için...

isra Suresi'nde der ki; " Bilmediğin bir şeye inanıp ardına düşme, çünkü işitme, görme duyusu ve beyin, hepsi ondan sorumludur. " dolayısıyla yaratan, yarattıklarından şunu beklemektedir; hurafelerden - zanlardan vazgeçip gerçek bilgiye ve inanca yönelmek...
Allah' ım yaptıysa kesinlikle ettiğini kayıtsız şartsız kabul ettim, O'na inandım. lakin benim düşüncem Rabb' imin zaten kendisini yarattıklarıyla insanlara gösterdiği, evreni mucizelerle doldurduğudur. kalp inanacaksa basit dediğimiz bir yaprağın düşmesi bile onu hidayete erdirir.
Allah'ın varlığını böyle durumlarla kanıtlama derdinde olanlar bir etraflarında hatta aynaya baktıklarında ne olup bittiğini düşünseler heralde böyle osuruktan kanıt girişimlerinde bulunmazlar.

emevilerin bunlara dayattığı biçimci anlayış/anlayışsızlık ile ancak bu kadar olur. yok domateste bilmem ne yazıyor, horoz bilmem ne diyor. oğlum bir kere kendine bak. komplekslik açısından 10-0 önde senin vücudun, vücudunun düzeni. gidip böyle haberlere önem verme.
imanlıların savunma direği olmuş bebektir. tanrıları insanlara varlığını göstermek için bebeğe adını yazmış(mış)!

dinciler, vücutlarınızı iyi kontrol edin, belki sizin de bir yerinizde allah yazıyordur.
asıl korkutucu olan da bu bebekten ziyade sitede kendisiyle ilgili yer alan okuyucu yorumlarıdır. birkaç tanesini verelim de ne biçim yaratıklarla beraber nefes alıp verdiğimizi anlayalım: (yorumların noktasına virgülüne dokunulmamıştır)

--spoiler--
ilahi gücün uyarısı,ibreti.mutlaka büyük bir şeye işaret ediliyor.insanlar kudurdukça allah birtakım işaretlerle uyarı yapıyor.anlayana........** (kesinlikle favorim)
--spoiler--

--spoiler--
NE MUTLUKi O BEBEĞE,NE MUTLUKi O BEBEĞiN AiLESiNE. MEVLAM NE BUYUK BIR AYRICALIK SUNMUŞ ONLARA.FARKINDALARMI ACABA? (türkçeye bakılırsa ilkokul 2 terk)
--spoiler--

--spoiler--
ALLAH yok diyen,secdeye egilmeyen kisilik(siz)ler acaba bilimin bile açıklayamadıgı bu durumu açıklayabilirlermi? LÜTFEN DiLiMiZE,DiNiMiZE,BAYRAĞIMIZA,EZANIMIZA,ÖRF ve ADETLERiMiZE SAHiP ÇIKALIM..! (ateistler şimdi panikte, ülke elden gitmeyecak artık bu bebekle beraber)
--spoiler--

--spoiler--
Allah(c.c) o kadar merhamet ve af sahibi ki şirk koşuyorsunuz, karşı geliyorsunuz ve hala nefes alabiliyorsunuz .Her insanın ölümü onun kıyametidir, unutmayınki cenabı hak kıyamet gününde bütün yaptıklarınızdan sizi sorumlu tutacak.Af dileyin , tövbe edin ,tövbe edin ,tövbe edin . (ayrı bir klinik vaka)
--spoiler--

--spoiler--
çok ilginc falan değil arkadaşlar bunlar olması gereken şeyler rabbim çok büyük ve herşeye kadir bunlar anlamasını bilene apaçık bir mesajdır rusyada yaşananları anlatmaya gerek yok herkez biliyor zaten...rabbim bizleri azametin den sakınsın senin gazabından yine sana sığınırız yarabbim... (vay canına)
--spoiler--

--spoiler--
ALLAH'hım Sen Herşeye kadirsin. inanmayan HALA yok bilimsel acıklama diye arastıran kişiler acaba daha neyi merak ediyor. acıkca yazmıski iŞARETLERiMi iNSANLARA GÖSTERiNiZ. ... (bak sen)
--spoiler--

--spoiler--
inanmıyan insanlara ibret olsun (zzz...)
--spoiler--

daha nice zırva var da bu kadarı yeter sanırım. laboratuvar ortamında özel olarak üretilen insanların düşünceleri kısaca böyle.
siradisi bir olay duymayagelsin insanlarin, rutin olarak allah, din, iman konularina ilintilendirdigi, rastlanmamis veya emsalleri varsa bizim bilmedigimiz nadir olaylardan bir tanesidir. cok iyi hatirliyoruz skleroderma(deri sertlesmesi) hastaligindan mustarip olan bebege de ayni kisiler yilan bebek tanziriyle, allahlarinin goya dunyanin bozulmusluguna bir ceza olarak bu bebegi delalet ettigini soylemislerdi. cahillik.
evlat edinmek istedigim bebek.

cok seker lan, sirklere falan sokarım belki. kırarım parayı.
(bkz: ay ben tövbe ederim)
Üzerindeki desenlerin Arapça olduğunun nereden bilindiğini merak ettiğim bebek. aynı mantıkla kalp ekg'sinden de arapça yazılar okunabilir. hatta tüm doktorlar arapça öğrenmelidir.

islam böyle saçma saptırmaları barındırmayan bir dindir.
(bkz: dövmedir o dövme)
yazılar gerçekten çok iyi yazılmış... ben yazının biçimine hayran kaldım doğrusu... az buz bir hattatlık değil...
(bkz: allah diyerek kukreyen aslan)
inanmayanlar için en iyi cevap.
(bkz: ALLAH HER ŞEYi YARATANDIR)
(bkz: cevab veremedi) *
tanım: psikopat bir odun kafalının kurbanı olmuş bebektir.
asıl korkutan buna inancak kadar salak insanların olmasıdır.
kainat tüm varlığı ile Allah' ın varlığını ispat ediyor ve ebediyyen edecektir. bu yönü ile bu denli zahir işaretler, muciznuma deliilerdir; fakat meseleye ifratane yaklaşmamak gerek. he zaten gözünü ışık karşısında yummaya devam edenlere lafım yok!

--spoiler--
ey şiddet-i zuhurundan gizlenmiş ve ey azamet-i kibriyasından ihtifa etmiş olan kadîr-i zülcelâl! ey kadir-i mutlak! kur' an-ı hakîminin dersiyle ve resul-i ekrem aleyhissalâtü vesselâmın talimiyle anladım: nasıl ki gökler, yıldızlar, senin mevcudiyetine ve vahdetine şehadet ederler.. öyle de; cevv-i sema bulutlarıyla ve şimşekleri ve ra' dları ve rüzgârlarıyla ve yağmurlarıyla, senin vücub-u vücuduna ve vahdetine şehadet ederler.

ey şiddet-i zuhurundan gizlenmiş ve ey azamet-i kibriyasından istitar etmiş olan zat-ı akdes! zeminin bütün takdisat ve tesbihatıyla; seni kusurdan, aczden, şerikten takdis ve bütün tahmidat ve senalarıyla sana hamd ve şükrederim.

ey şiddet-i zuhurundan gizlenmiş ve ey kibriya-yı azametinden tesettür etmiş olan sâni-i hakîm ve hâlık-ı rahîm! bütün eşcar ve nebatatın, bütün yaprak ve çiçek ve meyvelerin dilleriyle ve adediyle; seni kusurdan, aczden, şerikten takdis ederek hamd ü sena ederim.

(otuzbirinci lem' a- münacat- said nursi)
--spoiler--
islamın el-ilahının varlığını belli edecek şekillere giriyor olması bilakis islamın imanı ile çelişiyor. açıkçası islamın el-ilahının ortalama bir müslümanın yanında belirip merhaba demesi, tanrının varlığını kanıtlar, ama islamı, dini ve o dinini iman yapısını da o anda bitirir. o anda artık islam yoktur. bu açıdan bakınca islamın tanrısı sayın el-ilahın nurtopu gibi nurlara boyalı islam robotları kadar aptal olmayacağını düşünmek gerekebilir biraz. kendi yazıp derlediği dinin iman yapısını korumak isteyecektir doğal olarak.

en iyisi fool proof açıklayayım; biraz misbelief discard yaparak; yani kısa süreliğine kendi inançsızlığımdan vazgeçerek, basitçe, allah, kendisinin varlığını fiziki olarak kanıtlar ise, o zaman islamın anlamı kalmaz çünkü fiziksel olarak allahın varlığının edinimlenemeyeceği şeklinde bir iman yapısı vardır islamın. bu sebeple allah kendisinin varlığına dair kanıtlar ortaya dönem dönem sunmaz, sunması son gönderdiği dinin reddi olur kendisi tarafından. o sebeple bu gibi video ve haberlere önce bir müslümanın inanmaması lazım aslında.
bunlara ihtiyaç yok nereye baksan delilleri görebilirsin evlat...
Bir bilim adamı olarak inanmadığım hadise.

Anne çocuğun bacağına bir şeyler sürüyor. Sonrasında o yazı çıkıyor. Biz biliyoruzki bu tür kimyasallar heryerden temin edilebilir. Yani önce yazıyı yazarsın, sonra bu yazıyı gösterecek sıvıyı sürersin al sana Allah tan ayet.

Benim Allah a inanmak için çok daha fazla sebebim var. Bununla inanıyorsam, imanımdan şüphe ederim.
neden arapçayı seçmiş diye düşündüğüm olaydır. dünya insanlarının ortak kullandığı bir lisan olmadığından mıdır acaba?

arapça: niye eksiliyosunuz ulan. allaha ipotek koyan arap çıkarcılarından mısın? allah allaah ya. bir tek arapca biliyor koca rabbim ya buna yanıyorum ben.
''ol'' denildiğinde ''olan'' sayısızca örneklerden biridir.