bugün

cooldur.*
olsa da içsek.
gece gece tebessüm etmemi sağlayan nesildaş, hoşgeldin ve koşuştursun buralarda yazmamışım çok ayıp.* *
(#13128400)

gülümseten yazar.
o kadar özelliği var ki,
çoğunu değil, hiçbirini bilmiyorum.
ama en güzeli galiba tek sözcükten saygı duymak.
(#13200423)

daha önce gülümsetendi, bu sefer kızdırmıştır.

bu zihniyetle ne yapacağız biz bilemiyorum. hala osmanlı'da ki beyni yıkanmış, batı hayranı paşalar gibi konuşan gençlerimiz var.
(#13200423) her zamanki gibi yine kendine yakışan mükemmel bir entry girmiş. elleri dert görmesin.
(#13200423) entrysini takdir ederim nice doğru tespitlere..
kültürlü olduğu kadar mütevazi, bol bol tartışılası yazar.
ismimden esinlenmiş olacak bu yazar arkadaşım *
(#13220050)
kalitesini itü sözlük'e taşımış yazar kardeşimizdir. hala burda yazıyor olması da uludağ sözlük için hala büyük kazanç.
alkoldaşımızdır hoş gelmiştir.
votkası absolut ve portakalsuyu da taze sıkılmış portakalsuyuysa harikadır.
votkaportakal, votkaelmasuyu, votkakola, votkavotka, votkasek, diyerek pc başında beni benden almıştır.
okuduğunu anlamayan cahil yobazların eleştirdiği yazardır * çok da umurunda değildir.
gerek kendisine özel gelen mesajlardan gerekse nick altına yazılan çocukça yazılardan anladığı kadarıyla dinci yobaz takımını acaip kızdırmış yazardır *
ben kısmına tıkladığında, söz konusu girinin çok kişi tarafından artı oylandığını görmektedir, dolayısıyla okuduğunu anlayanların da olduğunu bilmektedir.
Ayrıca bu sözlükte ne kadar çok Atatürk düşmanı vatan haini oldugunun bilincindedir ve bu yüzden aldığı eksileri de yadırgamaz.

(bkz: #13172636) gibi aşağılık bir yazı yazan zihniyet tarafından aşağılanmak hiç mi hiç umurunda değildir. ama yine de çamur at izi kalsın olmaması için cevap hakkını kullanır.
kendisi vizyon sahibi, geniş düşünceli, hoş sohbet kaliteli bir insan.
üzerine az miktar da nar şurubu katılırsa enfes bir tada ulaşan içecektir. barmenlik hayatımda geçirdiğim soğuk kış gecelerinin favori içkisidir.
hoşsohbet bir yazar... nick ve karakter uyumunun en güzel örneği...
cahillerle tartışmaya girmek istemeyen yazar. zira dilbert'in şu sözünü prensip haline getirmiştir "Aptallarla asla tartışmayın. Sizi önce kendi düzeylerine çeker, sonra da tecrübeleriyle yenerler"
entellektüel yazar.
helallik dilenesice muhteşem ve itibarlı bir yazardır.
çok enteresan derecede kibar ve temiz kalpli bir yazardır kendileri.

bu nezaketinden ötürü insanı çok fena mahçup edebilir.
"şimdi gökteki kara delikler gibi gözlerinin bakışı".

http://www.youtube.com/watch?v=TQYaVb4px7U
the doors ve pink floyd seven, bana sözlükte müzikten anlayan insanların varlığını göstermiş yazardır. sohbeti de hoştur.