şu an yazar olmayı bekleyen çaylak durumunda inşallah olacak.
yazdığı her giride ironi aranması gereken adam. zira ironiden anlamayan nesile aşina değildir. kaynak sağlam yerden..
gece trollük yapmaya gelmiş gibi durmaktadır. uyarması benden.
(bkz: #5204075) cok istemis * vermemisler herhalde...
Tahminime göre 2.30-3.00 arası ana avrat sövmeye başlayacak olan troll.
bol sokuşlu entrylerle nabız yoklaması yapıyor şu anda.
kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi başlığına erdener abi tarzında entariler giren yazar.
troll olucam derken maskara olan yazarlar vardır. sözlükte çoktur bunlardan.

bi de bu var.

fark görebiliyor musunuz?
aldığı özel mesajlar göz önüne alındığında gözünü kan bürümüş kafir avcısı müminlere gün doğdurmuştur. ne diyeyim kitabınızın adamıymışsınız hadi bakalım şimdi kafir avına tam da mevsimi.
--spoiler--
zamanında içinde 20 yaşında göğüsleri yeni tomurcuklanmış çıtır hatunların,
--spoiler--

nerede yaşadığını merak ettim birden. hayır tarihten anlamadığın ortada da bari insan vücudundan anla.
#5579510 entrysindeki iddalarının dayanağı muhtemelen yakın akrabalarından olan cariyelerdir. yoksa harem dairesini nereden bilecek ki?

belki de kendisi haremdeydi. emin değilim.
(#5579510) nolu entrysi ile yakın akrabaları haremde çalışanları rahatsız etmiş yazar.
kafasıyla penisi yer değişmiş ergen genç edasıyla yazan, herşeyden bîhaber insan. * *
hazmedemeyenlerin laf attığı yazarlardan biridir.
(bkz: var var gel)
kendi kendine ayar vermiştir. üstteki entrylere cevap niteliğinde entry gir. bir de opeth'e grubumsu de.

(#5955768)

ayrıca (#5955765) no'lu entry doğruluğunu da bu sayede kanıtlamıştır.
nickini görmemle birlikte "hadi be!" diye haykırmama sebep olmuş yazar kişisi. zira biz bu "volkanat" sözünü, göbeği davul gibi olan volkan isimli çok sevgili bir arkadaşımıza takmıştık. şarkısı bile vardı hatta;

"nat nat nat, volkanat
bol bol ayıcık, volkanat!
fındık, gofret, çikolata,
volkanat'ın lezzeti bambaşka..."

vallahi şaşırdım.

hoşgelmiş yazar bu arada. nick altına da böyle saçma sapan bir entry girdiğim için özür diliyorum kendisinden.