bugün

tinercilerin yeni stadı.
stadın temeli roma imp. döneminde atılmıstı,şükür bu dönemde bitti.
inanmazsan dayıya sor.
Camianın zengin evlatları bile stada sponsor olmazken Vodafone firması milyonlarca dolarlık bir yatırım yaptı. Sadece stad değil Vodafone dünyadaki en büyük telekominikasyon firması. Yaptıkları reklam filmlerini burda gözyaşları içinde izlediğimizde oldu. Sayelerinde çok büyük reklamımız oldu. Tabikide stadın belirli noktalarında reklamlarını yapacaklar

Onlar olmasa şu an hala yeni stad nasıl olacak diye maket beğeniyorduk
Konumu itibari ile en güzel stattır.
BiR COCUGUN BAYRAMLIGINI BEKLEMESI GIBI BEKLIYORUZ LAN SENI.
1. bu stadın adı aptalca bir şekilde vodafone arena oldu ve hiç bir taraftar da itiraz etmedi.
bari vodafone Beşiktaş stadyumu denseydi, arena marena da ne demek oluyor...

2. başkan fiko 3 yıldır taraftarla dalga geçiyor. yok haftaya açılacak, yok yarın açılacak, çıkmaz ayın son günü açılacak vb...

3. türkiye de kendisinden güzel stadlar olamsına rağmen hala renkdaşlarım pipisini görmüş kedi gibi muamele yapmaktadırlar. en çetrefilli stad yapımı gs nindi. onlar bile doğru dürüst tantana yapmadılar.

4. her şeyi geçtim de bu stad çekici ya da güzel bir stad da değil. kimse fark etmedi yoksa sürü psikolojisinden midir nedir anlayamadım. bursa nın stadı, vodafone arena dan daha efektif, daha estetik. dahaya hükmediyor, aynı man. united in stadı gibi.

kısacası alınmaca yok, bunlar hepimizin bildiği ama söyleyemediği gerçekler.
haftaya netleşir.

- sir Fikret woodland.

not: istanbul sınırları içerisinde bulunan bir stadyum.
Çekici güzel Sana gelen kısmı.

Lakin gerçekler var. Avrupanın en dik stadyumu. Yeni tribünler sahaya düşecek gibi, ambians baskı çok daha etkin. Müthiş bir görseli var bana göre. Stad yapıldı buraya ama mecburen dibe inildi o yüzden sınırlı seçenek mevcut. Ben beğendim Beşiktaşı stadını kendi taraftarı beğenmiyor. Tabi kadıköy etmez de.
Sabırsızlıkla açılmasını bekliyorum. Şekilli şekilli koltukları da ayrı güzel olmuş.
nasıl bir özlem duymaktayım izahı imkansız,bir an evvel bitmesini daha önemlisi ise ilk maçta tirübünde olmayı diliyorum.
Bitiyor iki gözümün çiçeği.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
konya da dün gelen passoligimle dalga geçen müdür yardımcıma verdiğim ayardır. konuşma metni için buyrun;

mdy- Hocam konyaspor alsaydın ya bak kaç sene burdasın hem 1 maç için passolig mi alınır?
ben- Hocam anlayamazsınız mabed* açılınca ilk gidebilmek için bile alınır.
mdy- Hocam ben o gün sana bi görevlendirme yazarım*
ben- hocam ne yapsan yap o gün tutamazsın beni* *
Bitmek üzere mabedimiz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
19 mart açılış mi yoksa çöküşün başlayacağı tarih mi olacak bekleyip göreceğiz.
Yangın algılama projesi şu an önümde olan stad. Her koltuk altına ısı dedektörü koyasım var. Oturan olursa alarmlar çalsın.

(bkz: oturmaya mı geldik)
yaşlı bir teyzemizin, bir daha belki göremem deyip sedyeyle ziyaret ettiği yeni stadyum.

görsel
görsel
görsel
görsel
Beşiktaş taraftarının fikret ormana teşekkür etmesini gerktiren türkiyenin en iyi stadı.
yapacaksanız yapın amk şu stadı. ayıp lan. sen koca firmasın takıma sponsor oluyorsun. destek olman lazımken köstek oluyorsun. vodafone dışarıdan bakınca ne kadar büyük. verip parayı yaptırır büyük olan.
bitiyor göynümün efendisi.
muhtemelen bjk şampiyon olursa tinerciler tarafından yakilacak stad..
şampiyon olamayınca kendi stadını yakanlarla karıştırılan beşiktaşımıza ait yeni stadımız.
https://i.ytimg.com/vi/5wVd-tImf1I/hqdefault.jpg
çimleri de gelen stadımız.

https://twitter.com/Bjk_M...status/711080784359268352
Vatana millete hayir getirmesi dilegiyle bu ozel gunde acilmasi beklenen, istenen bjk stadidir.
güzel stad oluyor.. güle güle kullanın.. hayırlı olsun..
Son sürat çim serimi devam eden mabet.