bugün

entry'ler (387)

akp nin türkiye ye kaybettirdikleri

Türkiye.

ata arms

%100 yerli üretim yapan, kalite kokulu silah firması. Türkiye'deki ilk süperpoze, çifte ve tek kırmayı üreten firma imiş. En kısa zaman bir süperpoze edinmek istiyorum.
Ata team adında bir oluşumları var. o kadar cana yakın bir mizaçları var ki... Avrupa ve Amerika'da gördüğüm o seri katil soğukluğundaki avcılar gibi trap atışı yaparcasına değil; bizim köyün, kuşu köpeği canı gibi seven anadolu insanı gibi avına şefkatli ve saygılı insanlar. bu adamlar silah üreticisi olmasına rağmen yarı otomatik silahları çekip çulluk avına gitmiyorlar. onlar da işin etiğine bağlı.

kanada kaz avı videoları; https://youtu.be/1k1Djl3bE0I

Tüfekleri de tüm mecra tarafında sayılan sevilen gerçek anlamda kaliteli tüfekler. alınca göreceğiz bakalım.

bir mehmet amca var. hastasıyız...

apandisit

Dün arkadaşla vedalaştık. Ameliyat gayet kolaydı, en azından benim için. Narkoz etkisi yok olup odaya geçerken yarıyolda inip tuvalete girdim(yalnız).
Ama bir gaz bir gaz... Düşman başına. Bu zamana kadar kibarlıktan gaz çıkarmadığım her ana lanet olsun. Bir kendime geleyim ozon tabakasını deleceğim.
Yürümekten başka çare yok diyorlar. Bütün genel cerrahi katını karış karış yürüdüm bana mısın demedi...

üstteki yazarın mesleğini tahmin et

sultan baybars, parti gençlik kolu başkanı.

o mesut geceyi hatırlamayan sevgili

O son kırmızıyı içmeyeydi hatırlaması muhtemeldi.

uyurken dinlenecek müzikler

Mansionair - Easier
https://youtu.be/Ja9IUKElT5w

anın görüntüsü

görsel
Şu vakum pompasının yağını bi değiştiremedik.

pantolonla uyumak

pijamasız biri olarak iç çamaşırı ya da pantolon ikileminde şayet ortam müsait değilse uygulamak zorunda olduğum eylem.

kaptan swing

sultan's swing?

imkanınız olsaydı evde ne beslemek isterdiniz

jaguar ve kar leoparı. asil büyük bir kedi işte.

evli olmayanların cinsellikten sonra abdest alması

anlık vicdan azabı sonrası çaresizliktir.

hatay usulü soslu döner

sevemiyorum dostlar. en son yediğimde içinde et göremedim. acaba vejetaryen menü mü söyledik diye düşündürdü.

bir kadının diğer kadınlara orospu deme kriterleri

kaypaklıkla başarı elde etmesi.

aykut kocaman iticiliği

elleri suratına göre çok küçük değil mi? geçen yüzünü ovuşturduğu bir videoya denk geldim, o koca yüzünü 15 saniyede anca bitirebildi minnak elleriyle.

bunları biliyor muydunuz

sigara içmek ölümcül akciğer kanserine neden olur.

sapyoseksüel

ne kadar ben de böyleyim diye cirit atan ülkemiz insanları olsa da şu su götürmez bir gerçektir ki kişi 'kıyafeti ile ağırlanır, düşünceleri ile uğurlanır'. sapyoseksüellik bir yerde iletişimle algılanabilir bir olgu olduğundan öncelikle ilgi duyulan kişinin sizin dikkatinizi çekmesi yani fiziken artı olması gerekiyor. saf sapyoseksüelite çok nadirdir. bir parça duyup bunu yazan adam/kadın hakkında bir arzu duyabiliyorsanız ya da bir yazı okuyup cümle kompozisyonlarından tahrik oluyorsanız sapyoseksüelsinizdir efenim.
edit: yazım hatası.

disk kayması

muzdarip olduğum hastalık.

uzun boylu kızın ayağı

vücudun belli bir oranda büyümesi gereksiniminden kaynaklanır. 1.50 kadınların, ayaklarının küçük olması kadar doğaldır.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

sen bana aldırma gülüm, benden adam olmaz.

mutluluk veren kokular

Tenden yükselen ılık vanilya kokusu.