1. 1.
    Markafoni, Trendyol gibi internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir site. Belirli zaman aralıklarıyla çeşitli markalar fazlasıyla indirimli olarak satışa çıkarılıyor.

Buradan bakabilirsiniz.

Henüz alışveriş yapmadığım için ne kadar sağlıklıdır bilemiyorum.
    ... busa
  2. 2.
    sipariş gönderme konusunda berbat firma. aldığınız ürünlere ortalama 5 gün teslim süresi verip, 20 ila 30 gün arasında gönderim yapıyorlar. asla bir markafoni limango vs olamazlar. aman diyim uzak durun
    1 ... karpuzkabugu
  3. 3.
    sahtekarlıkta sınır tanımayan firma. güya 9 tl ye apple ipod shuffle satıyorlar fakat ne hikmetse ürün ya tükendi ya başka üyenin sepetinde oluyor. aleni nasıl daha fazla üye kaparım düşüncesiyle yapılmış bir hareket. zannetmiyorum herhangi bir faninin o ürünü satın alabildiğini.
    1 ... ehad
  4. 4.
    kartal yuvası için yaptıkları indirim ürünlerini söz verdikleri gibi tam 7 gün sonra gönderen firma.

etiket fiyatı toplam 275 TL olan 5 adet ürünü 105 TL'ye aldım. ücretsiz kargo ve axess'e 6 taksit fırsatı vardı. ürünleri güzel bir kutuda göndermişler ve vipdükkan kendi bez çantasını da yollamış.

teşekkürlerimi sunuyorum.
    8 -2 ... salca
  5. 5.
    at kafalarında yaptıkları indirimi söz verdikleri gibi tam 10 dakika sonra gönderen firma.

etiket fiyatı toplam 125 tl olan 5 adet at kafasını ben tamı tamına 5755 tl'ye aldım. Neden mi? çünkü ben at kafalı bir insanım. ücretsiz kargo ve akbil'e 6 taksit fırsatı vardı. ürünleri güzel bir yatakta göndermişler ve vipdükkan kendi bez çantasını da yollamış.

teşekkürlerimi sunmuyorum.
    2 -2 ... tsira
  6. 6.
    geyik boynuzuna ve su borusuna yaptıkları indirimi söz kestikleri gibi nisan' ın 2. haftasına yetiştiren firma.

yumurtanın fiyatı 50 kuruş olmasına rağmen ben beşi beş liradan beş tane aldım. 1 i kırılmış yolda ben yine 5 lira verdim. kapak oldu. 5 taksit fırsatı vardı ''malmısın olum yumurtaya taksit mi olur '' dedim. ürünleri tavuğun altında, sıcak sıcak getirmişler ben de hiç bozmadım, nihayet kuluçkadan çıktılar şimdi allah bağışlasın nurtopu gibi 5 civcivim var. niye mi?
    niye olacak yumurtaların biri çift sarılıymış.

teşekküre sokayım size bi şey olmasın.
    4 ... siddartha
  7. 7.
    (bkz: ucuz etin yahnisi yavan olur)
    1 ... merdumgiriz