bugün

internethaber.com yazarı ve tvnet ana haber sunucusu.
türk dili ve edebiyatı öğretmenliğini bırakıp, tv sektörüne dalan kişi.
http://webtv.hurriyet.com.tr/1/8008/15286792/1/canli-yayinda-basina-geldi.aspx*

edit : edebiyat değil, din kültürü öğretmenliği yapmış kişi.
galatasaray taraftarına hakaret edebilme cesaretini göstermiş gazeteci müsveddesi.
Kendisi turk dili ve edebiyati ogretmenligi yapmamistir. Okula diksiyon ogretmeni olarak gelip sonradan din kulturu ogretmenligi yapmistir. Daha sonra spikerlik icin okuldan ayrilmistir.

Ayrica ilkokulda din ogretmenimdi. Kendisi oldukca sevecen, komik ve karizmatikti. Din hocasi demeye bin sahit ister!
An itibariyle Kemal Kılıçdaroğlu ile akılda kalan adlı güzel bir program yapıyor. Sorgu odası gibi bir yerde chp genel başkanının hayatı bir film şeridi gibi anlatılıyor.
program yapmasına neden izin verildiği belli olmayan kişi.
rte nin karşısında kıvranıp duran gasteci.
Üzerinde oturduğu koltuk bu adamdan daha çok gazeteci amk. Yayının başında kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını ekrana gelirken yavşak yavşak gülmesi, her şeyden önce seçmene hakaret. Bak gazetciyim diye ortalıkta gezinen şerefsiz, dalga geçtiğini zannettiğin adam bu ülkenin en köklü partisinin genel başkanı, milyonlarca seçmenin oy verdiği bir insan. Karşındakinden daha küçük bir adam da asla değil. Eleştiri yapsan anlarım, görüşünü benimsemezsin onu da anlarım ama yayının başından beri -2 saat oldu hala 1500 yardımcı mevzusu hakkında aklınca dalga geçiyor- Yavşak yavşak gülemezsin! Gün gelir düşeceğin duruma kargalar güler.

Bu ülkede bazı adamlar bazı yerlere hak ve emekleriyle gelmedi, mesela ben bu veysi denen adamın hakkıyla buralara geldiğini sanmıyorum. Hakkıyla gelmediyse neresiyle geldi? Bilmiyorum ama aklıma çok değişik şeyler geliyor.

Ülkede bunlara kaldı ya alayımızın yatacak yeri yok...
akp sayesinde, sonra eksen kayması yaşasa bile bir zamanların mainstream kanallarından habertürk'te koltuk kapabilmiş kişi. yoksa yeri tvnet.
(bkz: kasıntı)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.