bugün

(bkz: yav he he)
soran kişinin vatan haini olduğunu gösteren acı ama çok çarpıcı gerçeklerden biridir.
vatanseversen vatanseversindir. bunun x veya y partisi olmaz.
eeee demek k, diğerleri vatansever değiller zaten öyle değilmi.
(bkz: patriotism is the last refuge of a scoundrel)
bu konu artık ülke açısından büyük bir önem arz ediyor. chp şu an hdp'nin koluna girmiş. pkk'nın savunuculuğunu yapmakta. tam da bu sebepten artık vatansever kişiler ak partililer olarak algılanıyor.
Akp'nin vatanla falan işi olmaz. Para severim ya da pudra şekerine bayılırım derseniz sorarlar onu.
Çünkü ağıza sakız onlar yapar vatanı.
başka ne diyecekler sorusunu akla getiren
durumdur. hdpyle ittafak
yapan cuhapeyi söyleyecekler halleri yok.
--- alıntı ---
vatanseverim deyince akpli misin denilmesi
--- alıntı ---

--- alıntı ---
anlam veremediğim durumdur.
--- alıntı ---

aynen.
akp'nin çakma vatanseverlikleri, pek milliyetçi vatansever (!) mhp'nin akp yancılığı ve chp'nin hdp'ye mesafe koymayarak akp'ye hizmet etmesi sebebiyledir.
ironik bulduğum durumdur. vatansever birisi nasıl ak partili olabilir ve sen nasıl birisini bunla suçlayabilirsin ? mantığa aykırı bir kere.
Az önce başıma gelen vatansever durumdur nonoşlar. Işıklı belediyemizin açtığı kafede bı liralık çaydan içerken gelişti olaylar.

Travesti Melislen otururken, nonoşum aslında ben vatanseverim biliyormusun dediyim anda arkamdaki, uzun bıyıkları ağzına girmiş, kaşları adeta geyik boynuzu halini almış, zapzayif, masasında söscü gastesi olan ihtiyarın biri araya girdi.

' aslında ışıklı bı bireye benziyorsun ama akepelisin sanirsam' diyince irkildim, kan kasiklarima sişradi. Zira akepe ve olgay isimleri yan yana bilene ne kadarda kronik duruyordu ironik miydi ayol yoksa.

Nerden vardınız bu kanıya nonos dedeciyim deyince, fatanseverim dedin ya daha nolcak dedi. Güldüm, Allah'ım sabır ver diyerek oralı olmadım zira ben akepeli deyil izmirliydim nonoşlar. ihihihihi???

Tayyib istifa ayo!?!!??!?