bugün

acun ılıcalı'nın 5. yarışmacı starıdır. 4 nisan cumartesi akşamı yarışacaktır. işitme engelli çocukların eğitimine katkı sağlamak için yarışacakmış. Yarışmada kutuların başında da Fenerbahçeli futbolcular görev yapacakmış. Aziz Yıldırım ve Ali Koç da programa katılarak, Carlos'a destek verecek ünlüler arasında olacakmış.
verilen bilgilere göre roberto carlos'un kutuları şut atarak kıracağı bir program olacakmış.
tv izleme sebebidir.
acun un fenerbahçe kulübündeki lobisini kullanarak kazanacağı bir reyting zaferi daha olacaktır.
aziz yıldırımın da seyirciler arasında olduğu programdır. an itibariyle yayındadır.
http://www.uludagsozluk.com/e/4981298/
an itibari ile güiza'nın mal'a bağladığı programdır, o nasıl bir konuşmadır, nasıl bir bakıştır.
seyircilerin ortalığı inim inim fenerbahçe sloganlarıyla inlettiği programdır.
diego lugano'nun olmadığı programdır. bu yüzden çok eksiktir.
samet guzel'in çevirileriyle bizi ihya ettiği programdır.
edu'nun türkçe öğrendiğini kanıtlayan program.

- biğaz.
- heğ zamean.
volkan demirel'in 500 bin açarak yine saç baş yoldurduğu(!) program.

(bkz: yapma volkan)

sinirli edit : hala programda duruyor ya.bu kadar yüzsüzlük görmedim.aziz başkanın derhal takımdan göndermesi gerekiyor volkan'ı.
takımı geçtim programa bile zarar veriyor.
an itibari ile 7 tane cocugu oldugunu ögrendığim futbolcu. *
sonunda 150000 tl alacağına bahse gireceğim hede *
an itibariyle fener için opera melodisiyle "150 yap hamdi" diye tempo tutan fenerbahçeli futbolcular görebileceğimiz programın yarışmacısı.*
RC'nin 150 000 TL sına "Barım" dediği program. Sempatik adam ya..
150 bini almasıyla bu tahminde bulunanların yarışmada seyirci olduğunu düşündüren programdır.
aziz yıldırım'ın 100 bin liraya "ben olsam alırdım" demesi, karakterini de ortaya koymuştur.

(bkz: ben de fenerbahce liyim)
(bkz: var mısın yok musun lebron james)*
ulan bu fenerbahçe ne zamandır sosyal konularda kar amacı gütmeden görev alıyodu diye merak ettim bu programı açtım, uzun uzun fenercell reklamıyla karşılaşınca kusasım geldi kapattım.
cem yılmaz'ın programa katılmasıyla daha da bir şenlenen ve cumartesi gecesi, neşemize neşe katan programdır. yalnız bu programla ilgili ufak birkaç saptamam var onları sizle paylaşacağım.

aragones: sürekli uyku mode: on tevekkeli takım bizi ondan uyutuyor.
aziz yıldırım: riski sevmiyor. josico ve maldonado transferilerinden çok belli.
deivid: candır, canandır..
semih: pısırık(mış)
edu: çok pis horlar(mış). rc3'nin oda arkadaşı.
selçuk şahin: malın önde gideni, değişmemiş, değişmeyecek..
volkan demirel: hesabından 500 bin tl düşecek..
roberto carlos: en çok sevilen ve saygı duyulan. sol ayağına kurban olunası.
alex: programda olmamasına rağmen gözlerin en çok aradığı. tıpkı sahada olmadığı zamanlardaki gibi..
nazlı çalışal: ivedi şekilde yüzmeye başlıyorum.. o nasıl bir güzellik.
nevriye yılmaz: sen bizim her şeyimizsin *
cem yılmaz: alemin kralıdır.. şahan bokunu yesin..

ayrıca cem yılmaz'ın dediği gibi söz konusu aziz başkan olunca ronaldinho için küçük hissediyorum.. *

--spoiler--

Ben böyle yürek görmedim böyle sevgi..
Şimdi efsane büyümekte günbegün.
Bütün dünya üstüme gelse ne farkeder.
Senin için ölmeye değer Fener..

--spoiler--
aziz beyin ikide bir "sözleşme ücretinden düşerim kaybederseniz" demesi ne kadar paragöz, şantajcı, itici olduğunu bir kez daha gösterdi.
carlos'un sempatik ve espirili tavırlarına karşı, guiza son derece kütük ve espiriden anlamayan bir izlenim verdi.
bu ikisi sahada nasıl anlaşıyor diyede aklımda soru işaretleri belirdi.
beşiktaşlı olmama rağmen izlediğim programdır. güzeldir, hoştur.
(bkz: türkiye ye gelen yabancı ünlüleri şebeğe çevirmek)