bugün

cool as ice isimli bir filmde çevirmiştir kendileri 1993 yılında
Ice Ice baby'deki meşhur bas ve piano ritmleri aslında Queen'in under pressure şarkısına aittir.
ice ice baby klibiyle aksam aksam beni gülmekten yerlere yatiran herif.
ulan o zamanin ajdariymis bu, kimse farkina varmamis.
nesil farki iste..
kendine özgü dans stiliyle cool as, 90'ların başında milyonlaca genci peşinden sürüklemiş ve müzikte anlamsız bir çığır açmıştır.
mc hammer'e rakip çıkmıştı yanılmıyorsam. şalvar da bunun göstergesi. her müzikte olduğu gibi beyazlar bir klon daha yaratmışlardır. madonna'nın erotica döneminde çıkardığı kitabında, ikili sıcak pozlar vermiştir.
görsel
(bkz: vanilla sky)*
kendisi zamanında suge knight tarafından bir otelin terasından aşağı sarkıtılarak prodüksiyon şirketini knight'e satmaya zorlanmıştır.. şoparın tekidir, amerikan rap dünyasında alay konusudur.. kendisini ünlü yapan ice ice baby şarkısının sampleları da zaten queen'in under pressure'ından alınmıştır..
kanguru besler, adı bucky.
saç stilinin hastası çoktu bi ara.
Madonna'nın "Sex" kitabında Madonna ile ilişkiye girerken çekilmiş bir fotoğrafı olan king raper.
bir zamanların en çok satanlarındandı. ve tabii aynı zamanda en kötüsüydü. eminem de her fırsatta dalga geçmeyi ihmal etmemişti.
https://youtu.be/WzjH3412-w0

doğduğum yıl türkiye'ye gelmiş şarkıcı. ice ice baby şarkısına eskiden beri bayılırım. araba'da son ses açıp dinleme olayını gerçekleştiremedim bir türlü. uygun arabayı bulacağım günü bekliyorum. sözler efsane. ego fışkırıyor. tam benlik.

--spoiler--
5.0 (Ford Mustang) içinde gezintiye çıktık
Üstünü açtım ki rüzgâr saçlarıma essin
Kızlar beklemede
Merhaba demek için el sallıyorlar

Durdun mu?

Hayır, sürdüm geçtim
Bir sonraki durağa devam ettim
Orayı da terk ettim bir sonraki bloğa devam ettim
Bu blok ölmüş
Yo, bu yüzden A1A Beachfront Caddesine devam ettim..
--spoiler--