bugün

italyan moda devi. kaşkol ve kazakları çok güzeldir.
(bkz: red valentino)
(bkz: valentino rossi)
mükemmel ötesi bir parfüm markasıdır. birini kendine aşık etmek isteyen kızların en büyük materyallerisinden biridir.
bu koku hayatımın kokusu diyebileceğim kokudur.
bütün güzel kızları bir araya getirmiş, tele bar pavyon karışımı ankarada bir eğlence mekanıdır.
gece kıyafetleri için birebir italyan marka.
aşk, tutku, kadın.
12 saat once sıktıgın parfüm için yolda durdurulup parfumun adını soranlara rastlanabilir.
mükemmel koku.
ankara'da bir pavyon.
bu sezon ayakkabıları ile kendine bir kez daha hayran bırakmış marka. aşk, ayakkabıdır.
2000 ile 2500 lira arası ayakkabıları olan markadır. her şeyi pahalıdır. dudak uçaklatır. akıl kaçırır.

https://www.beymen.com/p_...ntino-sneakers_36487_2398

şu ürünün aynısını 250 lira almış olmamdan kazık mı yedim yoksa iyimi oldu sorusuna verdiğim cevapları barınıdırr.
ortamlarda söylenince wow etkisi yaratan, sadece ismini bilip hiç kullanmadığım bir marka. yüksek ihtimal ömrüm boyunca kullanamam da diye düşünürken bugün itibariyle kullanabilme ihtimalimin olduğunu öğrendim sözlük, yıkıldım.

bundan 2 yıl önce eski sevgilimin gittigidiyorda valentino marka bir saati zamanında sattığını görmüş oldum. bu çocuk ne işler çeviriyor ben neler kaçırdım dedim. meğersem adam dizi gibi bir hayat yaşıyormuş.
görsel

ikinci elbisenin güzelligine bakar mısınız...

Adeta bir sanat eseri.
sneaker’ları üst düzey.
güncel Önemli Başlıklar