bugün

2 kadına bakarak kısmı yarmış olaydır. adam canlı feyz alıyor ya. *
gizlisi saklisi olmayan adamdir. yiğittir, malı meydandadir.
kadın erkek farkını belli eden haber.

şimdi efenim şöyle ki;
mesela güzel bir bayan, bir erkeğe bakarak mastürbasyon yaparsa, erkek o bayanı polislere şikayet eder mi? etse bile polisler o herifi ciddiye alır mı? bilmiyorum.

ama tabi çirkin bıyıklı şişko mal bir kadın bana bakarak mastürbasyon yapsa ben polise şikayet ederim.

ha bayan normal güzellikteyse sadece gülüp geçerim.
bayan mükemmel güzellikteyse ve sevimliyse belki sevişiriz.
uçaktaki hava basıncının uçak yükselirken veya alçalırken değişmesi sonucunda libidosu etkilenmiş olabilir.
uçakta mastürbasyon yapan adam fantezi peşine koşmuştur. adamın mastürbasyon yaptığı yere bak anlaşılır gibi değil. başka yer kalmadı eylem yaptığı yer bir uçak. bir insan bu kadar salak olabilir. bu kadar mı olur abaza bir insan bu tip geri zekalıların yüzünden tüm dünyaya rezil oluyoruz.
amacına bir şekilde ulaşmaya çalışan adamdır. (bkz: uzayda seks yapmak)
komplo teorisi yapmak gerekirse uçaklarda da otobüslerde olduğu gibi haremlik selamlık koltuk uygulamasına geçilmesi için yapılan aksiyondur.

haa şimdi millet "amına koyim medeni toplumlarda böyle değil" diye başlayacak, ben şahsen akp ve şeriat karşıtı bir adamım haremlik-selamlık saçma ama empati yapın olm siz kadın olsanız yanınızda size hayvan gibi asılan eden bir öküzün oturmasını ister misiniz? hadi empatiden vazgeçtim annenizin, kız kardeşinizin ya da sevgilinizin yanına böyle hanzolar otursa hoş bir şey mi lan?
hayatında ilk kez uçağa binen adamdır.

zira uçağın kalkış modunu yanlış anlayıp kendine yanlış misyonlar yüklemiştir.

not: eğer doğruysa götüne uçak motoru girer inşallah.
dayıdır.

görsel
toxic klibini hayallerinde yaşatmış adamdır.
psikiyatrik terapiye ihtiyacı olan adamdır. aynı zamanda beyni testesterona köle olmuş adamdır.
o iki kadının kardeşim maşallah huri gibiyiz gel desen gelirdik ne diye boşa kürek çekiyorsun diyerek hatta o kızgınlıkla havalimanı polisine şikayette bulundukları adamdır.
yeni bir tür gelisiyor galiba
(bkz: public masturbation)
adım ve soyadım tanıma uyuyor. onun dışında erzuruma hiç uçakla gidip gelmemiş olmam sevindirici *
adamı şikayet etmişler, polis de gelmiş tutuklamış falan. anlayamadığım şey, milliyet gazetesinin alıp bunu çok mühimmiş gibi haber yapması. yerel, münferit ya da her ne derseniz deyin, mahalle terbiyesizliğini alıp mainstrem bir yayın orgranında gündem olarak sunmak, aynı zamanda o gazeteyi okuyanı da manipüle eder.

aslında milliyet gazetesinin söylemek istediği şey şudur;

'biz türküz ve türkler o kadar azgın ve terbiyesizdir ki, uçakta açık seçik gördüğü kadından tahrik olur ve masturbasyon yapar.'

burada bir takım komplikasyonlar var. (star trek terminolojisi) onlar da şunlar; medya varolduğu toplumda kendi temsiliyetini yaratır ve sorumluluğu itibariyle bunu sözkonusu topluma içselleştirir. yani, medyanın yaptığı her haber, aslında toplumsal düzeni yeniden yaratır, onu yeniden şekillendirir. medya bir toplumsal sunumlar bütünüdür ve iyi ayrıştırmak/seçmek işidir/gerekir.

adamın öküzlüğünü kafaya takmazsak eğer, çünkü uçakta bir tane oluyorsa, bağcılarda sekiz tane oluyor bundan. (elitist değilim, vakit geçirmişliğim var.)

şimdi mesela farzedelim ki (hatta öyle farzedilir) medya herşeye ve herkese erişebilsin/görebilsin/izleyebilsin, (modern çağda medyanın izleyici konumu) ki milliyet gazetesi de kendi gerçekliğini olumlamak için böyle bir konumda olduğunu insanlara inandırmak zorundadır. benim bugün atıyorum albert einstein'ın dersinde yaptığım adamın konumunu geçersiz kılacak şok edici bir tespit de görülebilsin, erzurumdaki öküzdayının uçaktaki masturbasyonu da. yani biz bunun böyle olduğunu kabul ediyoruz.

eğer benim albert einstein'ın dersinde, onun konumunu geçersiz kılacak açıklamam, olması gereken toplumda (batı demiyorum) 8'ken bu haberin değeri 2 falandır. ancak türkiyede, aynı koşullar altında bu dayımın haberi 9 olurken, benimkinin haberi de 1 bile olmaz.

gazete, seni kendine inandırmak için heryere kamera takar, seni manipüle eder sesini çıkarmazsın. ondan sonra da, mahallede ehe öhö deyip geçilip olmadı bir dayakla halledebilecek bir olayı çok mühimleştirip sana sunar.

sen de onunla dalga geçer ve tatmin olursun.

olması gereken bir toplumda (tamamen münferit) bu olay çok da mühimleştirilmez. adamı hastaneye tıkarlar, döverler ya da onu o şekilde yapmaması gerektiğini izah ederler. kalkıp da mainstream gazetede haber yapmazlar.
inci sözlük yazarıdır.
bize de "eline sağlık" demek düşmüştür.
fark edilmemesi mümkün olmayan adamdır. vızır vızır hostes dolaşıyor kıç kıça biriyle oturmasan da. amacı sapık diye yakalanmakmış illa ki. insan niye yakalanmak ister ki.
yeni hostes kıyafetlerinden tatmin olamamış sapıktır.
ya uçak düşşeydi diye akıllara soru sokan adamdır.
gözün kapalı her işe girebileceğin adamdır.
Uçmuştur.
Uçağı cenabet eden şerefsizdir. O uçak düşerse bu ibnenin yüzündendir.
sonra vay efendim thy hostesleri neden kapalı giyinecekmiş. böyle andavallar varken hepsi metro turizm hostlarından olsun bence.
uçan abazadır. her açıdan.