bugün

istemsiz olarak elimi eksiye götüren yazarlardir.
Usengec degillerdir ( bireysel bireysel alkisliyorum ).
Profilim de bir kaç dakika önce yaptığım ve tabiki eksiyi aldığım yazıdır,yazarıdır.
daha çok ekşi'de bulunması gereken yazardır. format gereği gardaş.
Bizim gibi okumayı sevmeyen bir toplum için entel-dantel olarak isimlendirilirler....
OLum herif akp ye oy veriyor, sen bu herife iki saat birşeyler anlatmaya çalışıyorsun... Herifin doğasına aykırı o kadar bilgi almak...
arada bir yaparım bunu. genelde boş atmam zira boş beleş birşeye bu kadar zaman ayıracağıma aynı sürede boş beleş birçokşeye zaman ayırırım. bir nevi kardır.
Okunma durumu yazarına ve konusuna göre değişecek durumdur. Biri vardır iki satır yazsa okumazsın, biri vardır oku oku doyamazsın.
olabilir efendim. sonuçta bazı şeyler üç beş kelimeyle anlatılmaz. insanlara bir şey anlatıyor da değil kimse çünkü kimse kimseye öğüt verecek kendini daha üst bilgili sunacak pozisyonda değil. kişi yazar ve görüşlerini aktarır okuyan olmasa da olmaz.
önemli olan bir bütünlük içinde fikri savunabilmek bana göre fikrin doğruluğu veya yanlışlığı ayrı konu benim ona katılmam da ayrı konu.
bide aralarda boşluk bırakırsalar iyi olur gözümüz ağrıyor sonuçta.
işsizlikte çığır açmışlardır. Bir de uzun entry girince haklı olduklarını falan sanarlar. Evet.
Hayata karşı umutlu yazarlardır. Herkesin o entryi okuyacağını düşünürler. Olsun umut güzel şey.
eskiden çok yaptığım bir etkinlikti, sonradan sözlüğün kalitesi düşmeye başlayınca, oldukça azalttım. şimdilerdeyse sadece önemli bir müzik eserini ya da bir mimari yapıyı betimlerken uzun entryler giriyorum.

sözlüğün yeni yetme ergenleri, bi halta yaramayan günümüz eğitim tornalarından çıktıklarından, uzun entry yazan yazara "işsiz" diyolar.

e öyle düşünen adamlara da oturup beethoven´ın do diyez minör dörtlüsünün analizini 5500 karakter basıp analiz etmek ona 8-10 numara büyük gelecek bir hareket olacağından, öyle şeyler yapmıyorum artık.

okuma tembeli yeni yetmeler için "çok güzeldir, dinleyin" falan türü beylik cümleler yazmak yeterli oluyor.
Sanırım ara sıra benim. Bir konu hakkındaki düşüncelerim eğer uzun bir paragrafı dolduracak kadar çoksa uzun yazarım. Neden kimse okumaz diye kafamdaki düşünceleri kısıtlayıp bir iki cümleye indirgeyeyim ki? isteyen okur istemeyen okumaz.
0:00 0:43
Helal olsun derim bu yazarlara cidden sozlukte atomu parcalarcasına uzun enty girerler hiç üşenmeden.
Çocukluklarına inilmesi gerek. Nasıl bir işsizlik bu? Sanarsın konunun uzmanı havalara bak. Hahahasiktir evet.
Bu yazarlar azaldi.
benim bu işsiz. fakat gün gelecek ulu yazarları uzun entryleri de okuyacak.

görsel
Genelde yazdıklarının öncesi ve sonrası olduğunu düşünür. Bu nedenle anlatmak istediği daha net anlaşılsın diye önce kavramsal bir temel oturtmaya ve bu kavramsal temel üzerinden bir olan dahilinde düşüncelerini geliştirmeye çalışır.

Uzun olma sebebi benim için bu.
Embesillik yaşam biçimleri galiba. Hiç mi işiniz yok bu kadar mı yaşamaya seviyorsunuz satırlarca kendinizi anlatıyorsunuz. Hahahasiktir evet.
Ağır işsiz tiplerdir.
Canları sıkılmış yazarlardır, yoksa kimsenin çok uzun yazılar yazmak için burada olduğunu düşünmüyorum. çok da şey etmeyin yazsınlar, rahatlasınlar.
300 sözcükle hayatını idame ettirmeye çalışan meşini eskimiş kenef takunyası suratlı kerkenezler tarafından eleştirilen güzide yazarlardır.

var olsunlar.
ulu sözlük çöplüğü için değmez. boş yere hamallık yapıyorlar. burda hepimiz sözlüğün database'nin ırzına geçiyoruz.
Anlatacakları çok şey vardır.
Peki 15 satırdan oluşan 1 adet entry mi girmek embesillik yoksa her biri 3 er satır 10 adet entry girmek mi. Bilemedim şimdi.