bugün

entry'ler (12)

şu anda bir yerlerde birilerinin seviştiği gerçeği

sözlükten kız düşürme umudu ile entry kasacak kadar abazan bir milletiz .

kimseye güvenmemeyi en güvendiğinden öğrenmek

mantıklı aslında babana bile güvenmiyeceksin sözü senin gibi, benim gibi düşünen insanlardan çıkmış olmalı.

uzun boylu kız vs kısa boylu kız

kız dediğin 180 boyunda, 50-55 kilo arası, mavi gözlü, kıvırcık, saç rengi farketmez, çekinmeden giyine ve seksi bir şey olmalı. Tabi böyle bir bayan bulmak için victoria secret defilesine gidip para basmam lazım .

aşk acısı çeken ergenlere tavsiyeler

ilişkilerim genelde kısa sürer , tek gecelik ilişkiler her zaman iyidir bence. Tabi ergenler onlar anca fotoğraflarının altına for koysun.

30 ekim 2012 reading arsenal maçı

azimle boşalan peçeteyi deler hesabı arsenal için geçerli. Adamlar 4-0 dan 5-7 yaptılar daha ne olsun.

her seferinde olmayacak kişiye tutulmak

yada bir bara gidip yenide kız düşürmeye çalışılır.

devam eden romantik ilişkisi 3ten fazla olan yazar

öyleleri milyonda 1' dir 3' ünün bir arada olması çok zor.

bütün güzel kızların kapılmış olması

Bu devirde kezbanlar ve hanzolar popi olmasınıda bağdaştırabilir ama % 60 beceriksizlik.

çocukken yapılan psikopatlıklar

5 yaşımdayken kibritle oynarken bodrumu yakmıştım 2. 5 ton kömür yaklaşık 3 ton odun gitmişti içerde küçük bir pencereden çıkmıştım dışarı o günden beri el üstündeyimdir.

eski sevgilinin özledim diye mesaj atması

En çok koyan şeydir. Bir kez daha hatırlarsın onu anıların gelir sonra cevap atmazsın, atarsın ama geç olmuştur.

vapurdan atılan simiti yemeyip gurur yapan martı

Yazık o martılara, vapurlarda martılar için bi bölme olucak parçalanmış ekmek, simit, poğaça vs. şeyler olucak sevaptan geçilmez.

otobüsteki kızın pasosuna bakıp face den eklemek

Ben öyle evlenen biliyorum abicim bi garip ilişkileri var ama.