bugün

Amerikan gülle takımı oyuncusu gibi değilse mümkün olmayan iticiliktir bodurlar rahatsız.
Gerçekten var bu. Sevimli değiller bi kendini beğenmiş halleri var. Sanki marifet uzun olmak bu ülkede.
Vitaminsiz değilim 189 boyum var ama sevmiyorum kardeş. Zevk meselesi bok atmayın bomboş.
insanları fiziksel özellikleri yüzünden itici görmekten vazgecseniz keske dediğim başlık.Neden sırf uzun olduğu itici olsun ki bir insan.Çıkın leş gibi geçen ergenliğinizden.
Sahip olmak istediğim iticilik, yaş geçti sanırım.
şahsen bende kısa boyluları seviyorum lan, tatlı falan oluyolar, gerçi 190 boy olduğundan fena komik duruyor yanımda ama. abi uzun olunca o ne lan öyle zebellah gibi, sen kızsın abicim, senin sevimli şeker falan bişi olman gerekiyor.
bence çok tatlılar.
Yorumsuz. Hatın 2,03 m'ymiş...

görsel
bana çok itici geliyorlar, 170 üstündeki kızları kız olarak görmüyorum.
edit:eksiliyorsunuz da türkiyede 170 üstü kız mı var?
Kısa kızların kıskandığı hatun kişileridir.
Kilo aldığı taktirde cidden çok itici olacaktır.
zevk meselesi. erkekler giyimine kuşamına dikkat eden varlıklar değil, entel-dantelleri saymazsak. durum bu olunca sadece fiziksel değil karakter olarak da ele almak gerek.

seven seviyor işte olm, minyon (aşırı tatlı lan şerefsizler. alcan böyle mıncıklıycan) olsa ne, uzun (yanında çocuk gibi kalıyoruz ama olsundu) olsa ne.
160 cm boya sahip erilimsi beyanı.
" çatma diye çatmışlar, avrat diye satmışlar " dedirtendir.

çatma : korkuluk.
Zayif olsa cubuk gibi sopa gibi, şisman olsa ayı gibi. Gerçekten iticiler.
Kısa boylu daha itici olum manyak mısın.
siktimin hobbitleri. hahakshksh
not:172. bence kısa sayılırım bir bayan olarak.
188 im ve hiç de itici olmadığını düşündüğümdür usandım kısa boylu hanım kızlarımızın yanımda valiz gibi kalmalarından.
Olmayan iticiliktir.

Siz delirmişsiniz.
1.65'LiK SARKOZY, 1.74 OLDU

http://www.internethaber....le-care-buldu-343593h.htm
tabi lan manyak mısın?
Yapmayın su başlığı ya.
Uzun boyluluk Allah vergisi ne yapalım keselim mi
Zaten Allah topuklu ayakkabı giyememe belasını vermiştir bize.
Bir de siz ezmeyin yanı.( niye açıldı bu konu şimdi)
olmayan şeydir. Kapımız her zaman açıktır uzun kızlara.
(bkz: kazulet)

(bkz: Gülse birsel)
Çekiciliği olmasın.