bugün

görsel
En uzun ve en güzel ilişkime sebep olmuştu.Hele ki başka şehirlerde ve çok uzaksanız sizin için olgunlaştırıcı bir ilişkidir.karşılıklı sevgi saygı güven özlem hersey daha bir başka olur.onu goreceginiz zamanin biran once gelmesini istersiniz ve buluştugunuz anda zaman dursun onunla kalayim hep dersiniz.belkide en iyi iliskidir surekli yan yana olmaktansa onu ozleyip özlemle yanına gitmek çok baskadir be.hic kimseye guvenmediginiz kadar ona guvenirsiniz ve en guzelide sevgiyi insanlar öyle bir hissettirir ki heran yaninizda sanirsiniz.
Olmayandır. Aylar önce aynı başlığa dalga geçerek olur diye yazdım ama gel zaman git zaman olmuyormuş onu gördüm. Ne yapıyoruz büyük konuşmuyoruz.
taraflardan en az biri aldatiyordur.
ilişkilerin her türlüsü göte gireceği için hiç o toplara girmeyin derim. Yüz yüze de girmeyin. ilişki ne amk?
ucunda kuvvetli bir buluşma kavuşma ihtimali yok ise kalkışılmaması gereken ilişki.
Bi' de bunun aynı şehirde oturmaya rağmen çeşitli sebeplerden dolayı olanı vardır ki derin bir "offfff" çektirir. Net.
Ben batıda o doğuda, en son ünili bi çocuk bulmuş onunla çıkıyordu.
Yarım ilişkidir.
Mesafeler beyinde başlar. Gerisi bahanedir.
aklını peynir ekmekle yemiş kerizlerin toplanma noktası olan bir ilişki türü. zaten aklı başında bir insanın kendini uzak mesafe ilişkisi diye bir eziyetin içine atması düşünülemez. düşünülemez evet ama işte tam da burada devreye aşk denen o meret giriyor ve kendini dünyanın öbür ucundaki bir insanla skype üzerinden aynı anda film açıp izlerken buluveriyorsun. düşünülemez evet ama bi bakmışsın yüzlerce lira telefon ve uçak/otobüs parası öderken zerre acımadığını feda olsun dediğine şahit oluyorsun. özlemden kemiklerinin acıdığını hissediyor, kendi sıkıntını bırakıp onun gözyaşlarını bilgisayar ekranından silmeye çalışırken buluveriyorsun kendini.

bu ve benzeri daha nice manyaklıklar, acılar, özlemler içinde bir ilişki yaşatmaya çalışıyorsun. nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça ama işte aşk dediğin şey de tam da böyle bir şey değil mi ki zaten? birine aşık olduğunda aaa bu başka şehirde yaşıyor ben buna aşık olmayayım diyemez ki insan, diyorsa o aşk değildir ki zaten.
Geçen yılı birlikte geçiridim stajyerle(yaşlarımız yakın) o anda pek ciddi bir şey olmasada bulunduğum şehirden ayrıldıktan sonra ben farkedemeden yani birden başlayan ve şu anda devam eden ilişkidir. Birbirimize hislerimiz karşılıklı ve yoğun. Bir ay oldu şimdilik iyi. Ama çok sabırsızlanıyorum yanında olmayınca olmuyor be.
Yaklaşık 10 yıl boyunca farklı insanlarla yaşadığım ilişkilerden edindiğim tecrübeye göre (evet hep uzak mesafe ilişkisi oldu, çok bahtsızım o konuda) mevzu mesafenin uzak olması değilmiş. Gönüllerin uzak olmasıymış.
Uzak mesafe ilişkisi istemiyorum deyip tanışmaya dahi yeltenmek istemediğim adamla evleniyorum şimdi. Biriniz amerikada diğeriniz norveçte olsanız ne yazar, gönüller bir olsun
gönüller yakın oldu mu rahat yürüyecek ilişkidir. ruh eşiniz her zaman yanıbaşınızda olacak diye bir kaide yok.
Her şeyin Yolunda gidip de mutlu sonla bitenine çok az rastladığım ilişki türü.
çok gülünç ama adam sevmiş lan hoşuma da gitti bi yandan. ayrıca belirtme gereği duyuyorum asla bir donanımhaber ölücüsü değilim meksikayla ilgili yazdığım bir entry yi google da aratınca bu çıktı.

https://forum.donanimhaber.com/m_114749669/tm.htm
önemli olan mesafeler değil birbirine güvenin tam olması... belkide en tatlı ilişki türüdür
Aslında olmayan ilişkinin türüdür.
Sen bu şehirde, o o şehirde yalnızdır. iki ayda bir 3-4 günlüğüne bilinmeyen otellerin odalarında kalmalar, uzun uzun yollar. Hele taraflardan sadece biri gelip gidebiliyosa çok ağır.

Uzak durulmalı ama insanlar kapılıyo bazen.
Daha elini bile tutmadan kalbe ve ruha dokunmaktır bazen. zordur ve herkes genellikle çoğu başaramaz bunu.
gecenin üçünde söylenen 'seni çok seviyorum' cümlesi, ardından gelen cümle 'keşke şartlar farklı olsaydı' olunca daha bir anlamlı, daha çok acıtan bir şey oluyormuş. aramızda yaklaşık 900 kilometre var ve şartlar bunu bizim omuzlarımıza çok acımasızca bindirmiş.
hep yazdık.

en az biri aldatıyordur. eğer siz aldatmıyorsanız, kesinlikle aldatılıyorsunuz.
Aldatıyordur diyen arkadaşa katılıyorum. Yürümez uzun mesafe ilişki bi yerde kopar. Çünkü gözden ırak olan belli bi zaman sonra gönülden de uzaklaşıverir. O yüzden çok da şeyapmamak lazım. Koy g..tüne gitsin
yürümez.
özlemekmiş oysa sevmek...
- şimdi ben senin yanındaymışcasına düşün
+ evet ihihihi
- böyle öpüyorum seni.*