bugün

Kemal Sunalın Tokatçı filminde yaptığı gibi cama ekmek banmaktır.
iğrenç, gereksiz bir ilişki türü; en ihtiyaç duyduğum anda zınk diye yanımda olamayacak sevgiliyi napayım ayol.
Gerçekten sevgi saygı varsa yıllarca yürüyecek ilişkidir. Sonunda evlilikle bile taçlanır. Ancak sevgi saygı olmadıkça 'sana dokunamıyorum' diye bitirilen ilişki türüdür.
en son 12 yıl önce real hayatımdan birileriyle ilişki kurmuştum ve o zamanlar sadece 13 yaşımda filandım. o zamandan bu zamana hep sanal ilişkilerim.
Her anlamda güçlü olan insanların işidir ve bu tür insanlar nadirdir.
Genelde mesafeleri yıkıp geçemedikten sonraysa ortada hiçbir anlam kalmaz,
mesafeler daima batar olur.

Amacım kesinlikle yargılamak değil çünkü bunu tercih edenler de var ancak kim sevdiğine sarılıp dokunamadıktan, onu öpemedikten ve onunla zaman geçirip eğlenemedikten sonra uzun bir süre uzak mesafe ilişkisine dayanabilir ki daima?
Nedeni ne ile ilgili olursa olsun giden kişinin kalan kişiyi terketmesi ile sonuçlanır. (Deneyim ile sabittir)
devam ettirmek gerçekten zordur, ancak taraflar iyi niyetle denemeli ve deneme sonrası karşılıklı anlaşarak karar vermelidir. ayrılma kararı da vevam kararı kadar muteberdir.
bulunduğum yerden türkiyenin her yeri 10-15 saat...
akşam binsem sabah inebileceğim...

olur da bir gün öyle bir şey pek önemsemem yani mesafeyi.
beni kısıtlayacak bir işim falan da yok.
ferdi tayfur iyi bir şahsiyettir.
ya erkek çok değerlidir ve dişi elinde tutar.
yada dişi erkeksizdir ve fazladan bir köpeğin zarari olmaz güldüm.
Bir ferdi tayfur sesi ile anlatmak istediğimdir.

Varlığının tiryakisi
Yokluğunun delisiyim
Varlığının tiryakisi
Yokluğunun delisiyim

Beni senden mahrum etme
Gözlerinin hastasıyım
Beni senden mahrum etme
Gözlerinin hastasıyım

Sevgim yüce dağlar kadar

içerimde volkan kaynar
Anlamazsın sen bebeğim
Sevdalılar beni anlar..
asla gelemem diyenlerin saatlerce telefon basinda beklemesidir. Sonu iyi ve ya kotu olabilir
Tam bir sinir harbidir.
yürütemedim. olmuyor. gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor. siz çok aşık olabilirsiniz ama sevdiğiniz kişi de size çok aşık değilse kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz sadece.

o mesafenin sık sık bitirilmesi ve en kısa zamanda tam olarak kavuşmak mümkün değilse uzak durun. benim için bir tecrübe oldu. bir daha olmayacak.
bu ilişkiye başlayacakların bir kere kafadan aldatılmayı göze alması lazım. sonuçta gün boyu görmediğiniz insan ne yapıyor ne ediyor haberiniz olmuyor size evdeyim der kafede olur gibi örnekler verilebilir. küçükken bizde böyle yaramazlıklar yaptık ama yaş ilerledikçe o işler olmuyor artık. hele bir de böyle günümüzde teknolojinin geliştiği ortamda sosyal medya hayatın ta kendisi konumuna gelmişken uzak mesafe ilişkisi sadece zaman geçirmek, kendini kandırmak olarak adlandırılabilir.
Akıllı insanın yaşayacagi ilişki türü değildir.
Şu zamanda hiç yürümeyecek ilişkidir.

Artan benzin fiyatları malumunuz.

Valla kusura bakmasın kimseyi görmek için maaşımın yarısını yola veremem.
size garip gelebilir fakat sevgiyi yakınlık değil uzaklık besler. birbirine yakın olan insanlar zamanla birbirlerinden nefret etmeye başlarlar. cinayetlerin %80'inin akraba ve eş/sevgili olması boşuna değil. oysa uzak olan güzeldir, erişilmezdir, özlenendir, hasret duyulandır. keşke her çift haftada bir gün, ayda bir hafta, ya da senede 1 ay eşinden sevgilisinden ayrı yaşasa. her iki yılda bir de 3 ay, 5 yılda 1 yıl, 10 yılda 2 yıl ayrı yaşamalı ve böylelikle evliliklerine/ilişkilerine tazelik, zindelik ve ferahlık getirmeliler. tarla bile nadasa bırakılıyor ama hiçbir ilişkinin nadası yok. o nedende bütün ilişkiler erozyona uğrayıp yok olmaya mahkum oluyor, kuraklaşıyor verimsiz çorak bir arazi haline geliyor. sonra o araziden ürün almaya çalışıyorlar. gençler, eşinizle/karınızla/kocanızla/sevgilinizle ilişkinizi nadasa bırakın.
Bu konularda büyük konuşmak iyi olmaz. Ama hiç tavsiye etmem onu söyleyim. Ben yaşadım :((
Çabuk evlilik getiren ilişki durumudur.
Görüntülü falan arayın arada.
Kısaca şöyle diyebilirim ki insan çok özlüyor ve bununla başa çıkamıyor.
ilişki, temassız kredi kartı değil ki, ten tene değmeli.
Zor bre.
illallah ettiğim ve aramadığım ilişki türü. yanımda yakınımda bucağımda bulunsun istediğim ve ihtiyaç duyduğumuz her an yan yana olalım çok mu şey istiyorum allahım amın.
Aynen moruk ilk 3 ay iyi gidiyor hepsi zaten.

Zamanına Parana kalbine diğer iyi kızlara/erkeklere yazık.

Anlayamazsın. Dertten kederden kurtulamazsın.

Bu sevdadan ne hale geldim anlayamazsın.

Kaçamazsın.

Dertten kederden uyuyamazsın.