bugün

Zor ama üstesinden geldikten sonra başarılamayacağınız birşey değil, bir yazı okumuştum onlar sevmeyi dokunmak sanıyor diye tamda öylesiniz bazen.
not: denendi. olabiliyor.
Türkiye - Amerika ve Türkiye - Almanya şeklinde iki tane çevremde örneği mevcut olan ilişki türü. Yanındaymış gibi olmasa da tenks tu teknoloji denilip gayette sürdürülebiliyor.
görsel

umut fakirin ekmeği..
Yanı basinizda olsa dai sevdiğinizi soyleyememek te aynı anlamı taşır. Illa uzakta olması gerekmiyor nediyeyim sabah ezanı okunuyor allah herkesin duasini kabul etsin inşaallah sevmek güzel tabi sevginizin karşılığını alıyorsanız.
Gerçekten zor olan ilişkidir.siz burada o ise kepler 186f gezegenindedir..aramizda nötron yildizlari var.
Kalıbının adamı değilsen girme o işe. Kalıbının adamı değilse erkek arkadaşınız girmeyin o işe kızlar.
saçmalıktan öte bir şey değildir. ben saçlarını koklayamadığım hatunu ne yapayım.
isteyince oluyor arkadaşlar mal mal konuşmayın.
1 seneyi devirdik bile geçen 3 yılın hatrına.
mesafe uzaksa ilişki olmaz, boşa denemeyiniz.
Zor bir meslek. Yani meslek gibi birşey bu. Sürekli özen ve dikkat göstereceksin katlanacaksın karşılığının bir sevgi olduğu düşüncesi ile bazı günler istemeye istemeye bir şeyleri yapacaksın.

Ben 1 kere denedim yapamadım. 2. Ye deneyecektim karşımda cesur olmayan biri vardı.
amerikanca'dan chicken translation ile dilimize girmiş bok.

uzak zaten mesafe belirten bir şeydir. uzak mesafe diye bir şey yoktur. uzun mesafe vardır. hâliyle olsa olsa uzun mesafe ilişkisi, uzak ilişki falan olur ama uzak mesafe ilişkisi olmaz.
300 metre mesafeden denendi olmuyor, fazla şey yapmayın yani.
yoktur. uzak mesafeden karşılıksız seven erkek vardır. sadece kendi yaşadığına ve kendi sevdiğine inanan bir insan değilim ama hayatımın önemli bir noktasında böyle bir gerçek var ve bu gerçek ağırlık kulesi şeklinde duygularımın gök kubbesine yaslanmış vaziyette.
Ayda bir kere de olsa ziyarete gidebiliyorsanız sıkıntı olmayandır. Kısmetse 40 güne evleneceğiz. Zor da olsa yürür. Özveri ister.
Kolay diyenin ağzına kürekle vurulması gereken ilişkidir. 2 seneyi aşkın süre buna 'maruz kalan' bendeniz, yazılanları okuyunca bir tuhaf oldu. Sanki bunları ben yasamamisim gibi.nasıl uzak mesafe ilişkisi olur dedim kendimce. Sacmaladim yani.
Dostlarım denklem basit aslinda;nasip. Bir sey nasipse kacis mümkün değil.nasip değilse de kendini yirtsan yine olmuyor. Demem o ki uzak mesafe çok zordur ama imkansız değildir. Yine diyorum elinizden geleni yapmadan vaz-gec-me-yiinnn.
internet ve cep telefonunun uzakları yakın ettiği ilişki türüdür.
yürütmesi çok zor bir ilişkidir.

ancak birbirine çok yakın olup yüzlerce kilometre uzak olan insanlar var. birbirlerine değmeden geçen ömürler. onları görünce bir mesajı için saatlerce beklemek, deli gibi özlemek, kıskanmak hiç de kötü değil. mesele gönüllerin bir olması.
yürümesi olanaklı görünüp bir süre sonra yürünmeyen ilişki.
Hiçbir zaman mürvete ulaşmayan ilişkilerdir, başladıktan sonra hızla bitişe geçer.
iki tarafı da tatmin etmeyen ilişki. Bir taraf daha önce vazgeçiyor ve hüzün.
Her zaman yaşadığım ilişki ilişkim çok dandik bir ilişki olmakla beraber telefona tutsak eder.
Hiç girmeyin bu işlere arkadaşlar.
Elinı tutabileceginiz,5 dakikada olsa bi cama çık yüzünü göreyim diyebileceğiniz insanlar olsun etrafınızda.
Ne o öyle telefon arkadaşı gibi? Telefon elde beklenir bi mesaj atsin, aman bi sesini duyayim...

Sevgili dediğin yanında olur, elini tutar, gözlerine bakar, yanaşır usulca sever.
Öbür türlü sizi ancak telefon faturaları öper.
ilişkiye yeni başlıyorsanız yapmayın. Elinizden bir şey gelmez başkalarına varır valla.
Gerçek sevginin mesafelere bahanesi yoktur.