bugün

entry'ler (36)

hem yakışıklı hem karizmatik hem zeki hem başarılı

4 erkektir. okey oynasalar yeridir. arada bir 2 si bir arada çok nadir 3 ü bir arada 100 yılda bir tek kişide toplanır, o da kısmetimize bize denk geldi, iyi ki var oldun mustafa kemal atatürk.

ülken için ölür müsün

hayır. ülkem için yaşar ve yaşatırım. ölüm kafasından çıkalım, yaşam kadar kutsal bir kavramdan ölümü yüceltmek de neyin nesi. ölüm Hak, itirazım yok, fakat sığ kafatasçı vatansever doğmalara hayır. net hayır.

akla gelen ilginç sorular

neyine yetmedi de kaburga dolması yaptın ? nasıl bir mantık, izahı nedir ? takdir ediyorum ama, sen ve senin gibiler olmasa, düz yemekler olurdu, allah sizden razı olsun.

gülerek ben yemek yapmayı bilmem ki diyen kız

kendi kendine yetmediğini beyan etmiş kişidir. erkek ya da kadın ırkına dayandırmadan er kişinin hayatta bazı temel işleri bilmesi gerektiğini düşünüyorum. gülmesinde sakınca yoktur, sorun bunu bir meziyet sanıyorsa vardır. erkeğin gülerek osurmasına benzer bir durumdur.

saç uzatacak erkeklere tavsiyeler

yapmayın. 30 dan sonra elinize alırsınız saç dökülmesini azaltan şampuanı. umursamıyorsanız ki görmedim, psikolojinizi hazırlayın. her kel erkek bruce abim gibi olmaz, maymun götü gibi dolaşırsınız, uzun kullanmayın uzun süre kullanın derim ben.

bebek arabası

insan yavrusu taşıma aracı. Bu konu özel, statü meselesi. 80 çeşidi var ve hiçbiri de ucuz değil. 392 defa aç-kapa bagajdan indir-bindir, ömür olmasa da bel kıran bir ürün. Traktör tekerli modelleri, bebeğin iki metre havada kaldığı modeller, kapanınca balkon tentesine dönenler, var oğlu var. Gösterişe meraklı değiliz de olmuşken en iyisi olsun değil mi ? Ahh bu yeni nesil anne babalar, odun sopası ile dövülesiler. zengin de olsanız aynı ürüne çok para vermeyin derim ben.

http://www.bumudur.com/bebek/g/l/bebek-arabasi.html

oruç tutmayan alevilerin ramazan pidesi alması

normaldir, herhangi birinin bir pide alması kadar sıradan ve basit bir olaydır. bu başlık başlı başına ırkçılıktır. faşistcedir. algı oyunu, manipülasyon kaynağıdır. oruç tutmayanların bile dense sakat bir düşünce iken bir zümreye, bir kitleye atıfta bulunmak nefret suçudur, insan sıfatını çoğu zaman hak etmediğimiz anlamına gelir. Yazık, inanıyorsanız allah ıslah etsin, inanmıyorsanız evrim sizi yok etsin, doğal seleksiyon ağzınıza sıçsın inşallah. yok yemlediyseniz de amma kolay gaz geldim, sanırım böyle böyle deliriyoruz, sözlük etkisi bu olsa gerek.

yenidoğan çocuğun fotoğrafını facebookta paylaşmak

en başta eşe dosta duyurmak için masum bir yoldur. devamı gelirse tehlikelidir. sitem ederim, buyrun : 12345678985858568 fotoğraf & video paylaşın, durmadan çekin, sosyal medya sizin için icat edildi. Günde en az 3-4 kişiye zorla fotoğraf & video izletin. 2 TB bellek yeter mi ? diye sınırları zorlayın. Evet, her şeyi paylaşın. Çocuğunuzun eli, ayağı dahil. Bak bu otururken, bu yatarken, burada düşmüş, burada uyuyor, burada koşuyor, burada da o, hepsi o, nasıl harika değil mi?

Not : itiraf ediyorum, diye bir siteden esinlendim. adam kızmış birader, tekrar yapılandırdım ama.

akp nin başarısının sırrı

çok net muhalefetin başarısızlığında gizlidir. Dünyanın en beceriksiz ve vasıfsız siyasi rakipleri karşısında adeta tek kale maç yapmaktadır, her türlü melanete rağmen halk alternatif görmemektedir.

kendini bir halt zanneden kızlar

eğer ki halt uygun olmayan, beğenilmeyen şey demekse anlatım bozukluğu var sanırım. sanırım yazar burada, kibirli kızlar demek istemiş, kötüdür, çekilmez.

arkadaşlar kolaysa gelin siz işletin

Sandım ki yönetim çağrı yaptı, çok tazeyim ama niyetim bozuk. Deneyebilirim, hızlı öğrenirim, işletmeci kaprisi gibi geldi bana. diyebileceğin tek şey, haklısınız hemen ilgileniyoruz sanırım.

göğüs dekoltesine bakmamaya çalışmak

Göz kasları bildiğim kadarıyla en kısa kas grubu ve oldukça hassas, çoğu sinir rahatsızlığı ilk gözlerde belli ediyor kendini. Çift görme, göz kapağı düşmesi v.s. O dekolte ki, insanı deli ediyor, zorlayıp beyin kanaması geçirmek var. tiyatro hileleri kullanacağız, seyirci uzaktan bakınca oyuncunun gözüne bakıyor sanacak ama biz çeneye bakıp devam edeceğiz konuşmaya gibi. Ara ara, göz kayacak , eğleneceğiz, meme lan meme nasıl bakmayacaksın.

şu an ruh haliniz nedir

Ruhumun hali kalmamış, mecali yok yani. Biraz yorgun, öfkeli ve de bezgin. az biraz umutsuz, kafası karışık, Türkiye gibi biraz.

trt nin özelleştirilmesi

Batar. vergisi olmasa ayakta duramaz, devlet propaganda aracını satmaz. sorun özel sekötürn devlet karşsında direnememesi, kim izler devlet kanalını dersen, ama tüm kanallar devlet olunca yapacak bir şey kalmıyor, ss izleniyor. kaliteli yayınları elbette var, ben cuma vaazı gibi propaganda aracı olmasından rahatsızım.

olmaktan korktuğum yer

Cehennem. 40 derece olunca götüm yanıyor diye bağıran ben o tasvir edilen azabı canlandıramıyorum. Allahım sen esirge, tam ramazan muhabbeti oldu, bir de tekrardan askerlik, göğsüm daralıyor düşündükçe.

sözlük yazarlarının evlenmek istediği ırk

Dünyada 2 ırk olduğu gerçeğinden hareketle ; erkek için kadın, kadın için erkek. Daha değişik tercihler de olabilir ona da karışmıyorum ama sanırım memleket bi 1000 sene kadar hazır değil. belki de 2000 bilemedim bak şimdi, çok güvenmiyorum gelişim hızımıza , değişim hızımız maşallah da.

emekleme dizliği

insan yavrusunun narin dizleri incinmesin diye ana baba hassasiyetinden faydalanarak oluşturulmuş (uydurulmuş) emtia. Çok gerekli olmadğı kanaatindeyim en azından kazık yemeyin derim. Buyrun http://www.bumudur.com/be...kli-emekleme-dizligi.html

kürdü sevmeyen içli köfte lahmacun kebap yemesin

Sığ(ır) yaklaşım örneği. etnik kimliğe indirgenen yemekler nedir. kürdü sevmeyen lafı başlı başına ırkçı bir söylem. Almanı sevmeyen bira içmesin, arabı sevmeyen haşema giymesin arkadaşım siz ne alıyorsunuz da kafanız böyle. Cümleyi okudukça küfür etmemek için 3 defa la havle çekip yazıyorum. Allahım sen ıslah et bu sığ dimağları.

yürüyen kızın götüne bakmak

Erkek gözü refleksidir. Kıyafet ile popo arasındaki uyuma bakılır. Bir kere göz ucuyla bakmak sorun kabul edilmezken öküzün trene baktığı gibi bakmak hoş karşılanmaz, burada yürüyen kızın tavrı ve şekli de etkendir.

bu ne sıcak amk ya

Ergen türde sıcağa karşı yapılan sitem. yazın etrafın anasını ağlattığını ifade etme şekli. Bunun bir de ortalık gavur neyse ramazan sonrası tarif ederim artık.