bugün

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#31903019) bu çocukta cevher var mirim. hoş gelmiş.

komiser'den sevgilerle!
Sözlükte az tanıyıp kolay ısındığım bir kaç yazardan biri.hoş sohbet ve sohbeti ile karşısındaki insanı istediği yöne yönlendirebilecek kapasitede kendisi.Yazmak için bir süre bekledim.Tanıdığım kadarıyla yaptığım çıkarım çok hırslı ve disiplinli bir insan.sert göründüğünü iddia ediyor görmedim emin değilim, doğru olabilir. ama buna karşı temiz ve yumuşak bir kalbi olduğundan eminim.insanlara güvenmek konusunda çok ciddi problem yaşıyor bence. sanıyorum ki tahminlerim o yönde yine normal hayatında arkadaşı olabilmekte bir o kadar zor.sabırlı ama çok inatçı.hatta geniş vizyonuna oranla biraz sabit fikirli.ben hayata karşı verdiği bir çok tepkiyi fazla buluyor olsam da dürüst ve güvenilir insan olduğu kanaatindeyim.karamsar, bardağın boş tarafına odaklı ama mantıklı hatta bu kadar mantıklı olmasa daha Mutlu olacağına inandığım yazar.kendisi düşündüklerinin yarısını bile paylaşmadığı için tespitlerimin yarısını kendime saklıyorum.
Seri artılayan melek istediği için hayal kırıklığı yaratmak istemediğimden oylamayı yarıda bıraktığım yazar.çünkü kanatlarım yok bıyıklarım var.