bugün

eğer sevgilinizden o gece için birşeyler bekliyor ve karşılığında bu cümle duyuluyor ise işte o an, yıkım anıdır.
iş yerinde en çok söyLediğim söz...aazım 50 cm çapında açıLarak esnerim...sonra arkasında "böeeee" der ve "uykum geLdi yaw" derim...karşımdaki insanda kusar
hayatımı yakıp yıkan,sindiren aptal laf.yatıyorum kalkıyorum gene aynı laf.ya uyumayacam 2 gün bu lafı demeden küt diye düşecem ya da 2 gün uyuyacam kalkınca uykunun u sundan bahsetmeyecem...kısacası extradan bir entry daha girmemi engelleyen hadise...
genelde geceleri karşılaşılan durum.
msn de, "abi ben kaçar" ile birlikte en çok kullanılan muhabbeti kapatma cümlesidir.
incir çekirdeği mühimliğinde konuları uzatan kişilere karşı kullanıldığında etkili olan söz.....dolandırmadan anlat.
sarhoş insan feryadı. tabi ki bundan önce kusma seansı gerçekleşirse daha güzel bir uyku onu bekler.
sabaha kadar elleri klavyede olan yazar feryadıdır.
(bkz: allah rahatlık versin)
bu saate kadar balon olmuş gözleriyle ısrarla bilgisayar başında oturan yazarın, yenildiğini kabul etmesiye söylediği cümleciktir.
(bkz: seni özleyeceğim sözlük)
içten gelen cümle. insan kendi kendine bile der bunu. esnedikten sonra: 'ahadhfbhwe *uykum geldi lan.'
(bkz: yatağı ısıt geliyom)
ortamda veya mekenda sıkıntı ve sıkıcı durumda insana sinen illet bir durum.
bu lafın üzerine bazı insanlar şu cevabı verebilir.

(bkz: yat zıbar)
şuan itibariyle düşündüğüm şey .
kahretsin yine uyuyacağım . . .
Her düşündüğüm şeyi unutup yeni bir güne başlamama dakikalar kaldı . . .
alkol yeterince kana hucum etmişken yatağın sana bakması ile oluşacak olan durum.
(bkz: yat zıbar) lafını akıllara getirir.
Uyku durumunda söylenen cümledir.
ıssız adam filminde aniden ben acıktım cümlesi gibi giderilmesi gereken bi ihtiyacı beyan eden cümledir. gidip zıbarın lan!
uykusu gelen insan söylemi. evet.
Küfür olarak algılanması gereken bahane cümlesi.

Konuşmak istemiyorsan açık açık söyle. Ok?
(bkz: uykum kaçtı)
dört bardak çay, iki bardak kahve içtim. ama nafile; uykum geldi.
"banane lan banane" dedirtir.
Gün boyunca demekten usanmadığım cümle.