bugün

bir adet 10. nesil yazar. baya olmuş geleli ama kimse hoşgeldin dememiş. hoşgeldiniz...
(#25258402)

entrysiyle güldürmüş yazar kardesimdir. uzun zamandır sözlükte olmasına ve iyi yazmasına rağmen nickaltının 2 entryden oluşması ise sözlüğün ayıbıdır.

edit: nickaltının iki entryden oluşmasının sebebinin nick değişimi olduğunu fark ettim ama yine de bu entry kendini imha etmeyecek.
kardeşimdir. 3 yıldır tanıdığım ve tanıyabileceğim en iyi insanlardan biridir. uzun süredir sözlüktedir ve sözlüğün kalitesini yükselten yazarlardandır. kaliteli fikirleri ve bilgileriyle herkese bir artı katabilecek insandır.
hadi yine iyisin. seni çılgın.
Nicki (birden fazla kez) ismi zannedilen yazar. Sonradan ben de farkettim Böyle ermeni ismi gibi filan duruyor biraz. hayır, avatar filmindeki ağacın ismi o.

Bunu söylemek için nickaltı girdim, hadi selametle!
10.nesil bir yazar.
bugün kendini konser veren şarkıcılar gibi hissedecektir muhtemelen, asker uğurlamasına gelen arkadaşlarının ayaklarını yerden kesmesiyle.
mermiyle ad yazma, bi ayak taş üstünde fotoğraf çekilme, şehre duyulan özlemi anlatan serbest (herkes formayla gelirken, serbest kıyafetle gelen öğrenci kadar serbest) ölçülü şiir yazmak, yapılacak listesindeki bazı görevler.
sözlük ve avatar ekibinden oluşan uğurlama konvoyu hazır
yolu açık olsun, kazasız belasız. hayırlı tezkereler.

görsel