bugün

" -Selam
+ Svglm vr ve frkndamsn bilmyorm
ama şuan rsmen yvşıorsun .s.s
- Benim aşkım şarjım bitti de
+ Çk korktum hüsnü bni sikicekler
diye çk korktm
- Geçti aşkım burdayım
+ Gdelm buralrdn hsnü kmsenin
bizi skemeyeceği yerlere gdelim."
Bu kadarcık mı?
1- zaman (işlev) olarak.
2- boy olarak.

Kezban muhabbetinden bıkmayanlara yara etmiş sözler.
Çalışın utandirin. Kezban demekle sorununuzu cozemezsiniz. Isterseniz haydara sorun.
'almanya sen benim çektiklerimin bedeliymişsin.'

ilk ve son defa yurtdışına çıkan masum kezban.
yurdışına çıkmayı aya çıkmak gibi bir şey sanıyor, canım.
erasmus'a gidip bunu milletin gözüne sokmaya çalışan her kız,
kezban'dır, kezban olarak ölecektir.
facebook'ta isimlerinin yanında yazan salak sözlerdir ayrıca. (bkz: özleyeceksin paşam)
olduğu kadar, olmadığı kader.
en ıyyyyk olanı :
- aldığım "ah"ları biriktirip ahahahah olarak kullanıyorum * ))))))
bugün başıma gelen olayda kezbanın bana sarfettikleri. yapmayın abi yapmayın şu kezbanlara incelik yapılmaz onlar böyle şeylerden anlamaz. olay ise şöyle oldu.
bugün tamamen insanlık namına yaptığım bir hareket sonucu tecavüzcü damgası yedim. ulan bundan sonra kimseye kibarlık yapmayacağım. marketten çıkıyorum arkamda bir kız geliyor kapıyı açtım kıza yol verdim buyrun dedim. kız sanki onu tutup orada taciz etmişim gibi aksi bir suratla baktı. hiçbir şey demeden giderken kızdım. kapıyı açtığınız teşekkürler dedim alaylı bir ses tonuyla. "üff salağa bak yahhh" demezmi benim şalterler attı. içeriden gelip tutmasalar dövecektim o kezbanı. ulan bugüne kadar tek bir kıza bırak el kaldırmamış bir insan olarak çileden çıktım.
Bu aralar çok dalga geçilen olaydır. Çok kişi dalga geçer. (bkz: ben)
'prensens olmak için prense ihtiyacım yok.ben zaten kralın kızıyım.' aynen alınmıştır. Kezban olunmaz kezban doğulur.
(bkz: kimsin)
for:canımdır bitanemdir vs. for ne mk?
Bu kapı Gidene bır daha açılmaz Kapatırım O defteri Daha yazılmaz Kıymetimi bilen bilir Bilmeyenle işim OLMAZ...
'bi ihanetlere baktım, sonra öptüm alnından yalnızlığımın' bi de kara kedi resmi vardı yanında böyle puma hesabı. teallaam ya.
istisna bensem kaide bozulur.
kralına yol verdim, soytarısıyla işim olmaz. (bkz: azalarak değil aniden yok olun)
yüzde doksanı ünlemle biter.
(bkz: hıımm ok)
Bu çocuk benden hoşlanıyor.
-sen daha iyilerine layıksın, gerçi benden iyisini zor bulursun ama hihihihihi...

amına koduğumun evladı, fok balığı gibi konuşan ağzını sikim.
"Söylediklerimden cok sustuklarımda saklıyım ve gizlediklerimde gizliyim.Beni anlamak için konustuklarımdan cok sustuklarıma kulak verin"
ne diyosun be salak.
"Söylediklerimden cok sustuklarımda saklıyım ve gizlediklerimde gizliyim.Beni anlamak için konustuklarımdan cok sustuklarıma kulak verin"
atın beni denizlereğğğğğ!
-Ben sana saçlarımla oynanmasından hoşlanırım demiştim duygularımla değil.

-Simdi artık sende herkes gibisin.

-kızım melisa'yı gördün mü geyikli tayt giymiş, üstüne bol desenli bir tunik. Altında da altın rengi bir ugg. Hiç olmuş mu moda düşmanı kaşarto.
daha önce hiç bir erkekle içmedim.
-vermemde vermem. vermem işte. ver-mem. vermem. vermeeem.

kısaca vermez.