bugün

Seviyorum ben bu yazarı, o yazsın ben okuyayım yazarı.
iyi has ama bazen cidden gereksiz cevaplar veren yazar .
bugün sanıyorum cemaatçi troll tayfa sözlükte isminde "kadın, kız" namına bir belirteç geçen herkese savaş açmış. da işte bayıra açmışlar halk arasındaki deyim ile savaşacak organlarını, olmamış gene görüyoruz ki.

lan olum bi siktirin gidin lan, sonra götün tekiyle muhattap ediyorsunuz beni nickaltı entry "forum/chat" diye silinince.

unknown'a gelirsek de, varolsun ve hep ne düşünüyorsa böyle "patadanak" söylesin.

zoruna gitse de zevatların söylesin gene de.
bu günler geçip gittiğinde, yani bi gün geçmişe dönüp baktığımda herşey böyle silikleşip flu bir hal aldığında gerçek bir hanımefendi olarak hatırlayacağım arkadaşım.
bazen sözlerimizi layık olmayan kulaklar duyar, yazdıklarımızı idraki yetersiz gözler görür.
şu hayatta herkesin bir penceresi vardır kimileri o pencerede kendini göstermek için zıplar durur, kimisi de o kadar yukardadır ki ancak mütevazilik gösterir, eğilir de kendini orda gösterir. bilmeyen, bilinmeyen bir kadın olarak yaşamında hep yukarlarda olanlar vardır.
ufw'dir. ufo'nun görümcesidir. unidentified flying woman'dır. şimdi boş uzayda küre şeklinde bir kadın hayal edelim. elektrooynatik teorinin temellerini atalım.
bekaret konusundaki çarpıcı açıklamasına hak verdiğim ve sevmeye başladığım yazar. yani kişilerin motivasyonuna bakıyor , ne ile değil , neden ve nasıl olduğuyla ilgileniyor. sonuca bakmıyor , yararcılık teorisinden uzak , kantçı bir bakış açısı sergiliyor. üzerine gelinmesinin tek sebebi, o dobra sözleri. "kızları bekaret konusundan dolayı istediğiniz kadar ezin , namussuz olan görün , sizin çıkış noktanız çok komik." hesap sadece allah'a verilecektir. kula değil.
gothicroyal e sevgilerle.

(bkz: #21423145)
winamp sayesinde ünlü olmuş unknown artistle tanışıyor olması muhtemel woman.
Bana kadin oldugumu hatirlatan yazar.
bir bağyan yazar.
kızdırmaya gelmeyen yazar. çemkirmiyor bile.
baltalar elimizde uzun ip belimizde biz gideriz zirve basmaya hey basmaya...
(bkz: #21500489) kızınca konuşan ama sıkılınca hiç konuşmayan yazar. bazen kızınca da çemkirmediği görülmüştür.*
(bkz: #21500511) karşılıklı geçeriz, zımparayla keseleriz, biz gideriz zirve basmaya hey zirve basmaya.*
(#21547254) genelleme yapmanın bir insana "sığ" niteliği kazandırdığını bilmesi gereken yazar. saygılar.
insanlara "sığ" sularda yüzdürüldüklerini hatırlattığı için birilerinin çekemediği yazar.
bir insanı tanımadan, o insanın cinsine yapılan """""genel"""", üstünkörü yorumu o insana mâl edebilme gafletine düşebilmişlerin fütursuzca savunabildiği yazar.
bilgisi olmadan fikri olanların akılları sıra rahatsız etmeye çalıştığı yazar.
rahatsız edilmeye çalışıldığı "iddia edilen" yazar. merâmımın yanlış yorumlanmasına mı yanayım, karşılaştığım "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz" yorumuna mı bilemedim.. işine gelmediği, yapılan yorum karşısında söyleyecek söz bulamadığı zaman olayı gönül rahatlığıyla çarpıtabilen zihniyete sahip savunucuları olan yazar.
yenilen pehlivanların halen güreşmek için etrafında dönüp durduğu yazar.
birazcık beyin, birazcık akıl arayan, ancak aradığını bulamadığı için artık tartışmaktan bitap düşmüş kişilerin eleştirdiği yazar.

lütfen, birazcık beyin. ne olur besleyin kafanızı, en azından başkalarını zekanızdan şüphe ettirmeyecek derecede rahatsız etmeyecek kadar..
etrafındaki zorlamalı ve kastırmalı ergenlerin bir türlü tükenmediği yazar.
genellemelerden nefret eden yazar. tüm yazarlığı süresince girdiği entry'ler incelenirse, bunun çok net görüleceği yazar. insanların kendisi hakkında düşüncelerini çok fazla önemsemeyi yıllar önce bırakan yazar. ama yine de "amaaan kim ne düşünürse düşünsün" diyecek kadar umursamaz olamayan yazar.

ayrıca, kategorize etmenin her türlüsüne karşı olan yazar. özellikle, sürekli kadın cinsiyle alakalı tespit içerikli başlıkları görmekten çok rahatsız olan yazar. bu tepkisinden dolayı, son dönemde cinsiyet içerikli başlıklara "özellikle" entry giren yazar.

(bkz: #21547254) söz konusu entry'i ironi mahiyetinde girmiş olan yazar ve yine kendisini tanıyanların,bunun farkında olduğu yazar.

sigara molasında olduğu sırada nickaltı garip bir saldırıya uğramış olan yazar. zirve basma arkadaşının, kendisinin yokluğunu hissettirmeden, laf söyletmemek için çabaladığı ve çok mutlu ettiği yazar. teşekkürler maviekran.
sigara molasına çıkıp da bana haber vermemiş olan yazar. bi sigarayı çok gördün bana.
yahu nasıl diyim böyle çok cekici çok seksi duruyor uzaktan bakınca. yakından bilemem tabi görmedim. ama çok seksi lan. çok tatlı yani.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar