bugün

onuncu nesil yazarlığı yeni onaylanmış güzel insan.
hoşgeldi güzel nikli insan.
nickin hayırlı olsun.
Hoşgeldi nesildaşım olan insan.
(bkz: unknown brother)
ing. bilinmeyen karı.
(img:#282358)
Erkekler tarafından tüm kadınların öyle olmasi.
karı olduğunu sanmak.
benim hoş geldin demem gerekirken bana hoşgeldin diyerek yüzümü kızarttığı esnada çok güzel çeviren yazar. acil değil ama çabuk çabuk çevirir.
kırsalda yaşayan omurgasız çevirgen.

konuyu dağıtmak gibi olmasın da ne çevirdi be zalım zamanında.
"Yolumuz devrim yolunda düşenlerin yoludur.." diyen Mahir Çayan'ın doğum gününü unutmayıp bize hatırlatan yazar.
çok zalım, çok acımasız tırın altında ikiye bölüp 100 metre sürükleyebilecek bir yazar. şaka lan şaka çilekli pasta kıvamında çok tatlı biri.
16. entry' nin yazarının da üzerinden tırla geçin. liberal, kapitalist ve de emperyalisttir kendisi.

( not: sardur' u göründe sarmadan duramadım)
track ile ilişkisi vardır.
yeni çıkan tekkendeki kombo hırsızı kadın.
kendini tutamayan yazar.

kendi ırkını üstün ırk görecek kadar örümcek beyinli bir insan, gelip buraya bana kezban demiş. senin gibi faşizan düşünceye sahip, kürt bulsam da üstünden geçsem kafasında insanlar yüzünden türk'üz demeye utanır olduk biz. sana kürtleri sevmiyorsan sevme ama her pisliği de kürtlere mal etme demedim mi ben? 10 tane kötü kokan kürt'e rastlarsın,güzel kokan kürt yok. 10 tane katil olan kürt'e rastlarsın, bütün kürtler katil diye başlık açarsın. ( bunlara rastlayarak bu kararı vermiş olman da bir artı senin için ki muhtemelen rastlamadın da) sonra insanım diye gezersin ortalarda. ördeğe tecavüz eden adam türk'tü, napalım şimdi bizim ırkımız hayvan tecavüzcüsü mü? 2, 5 yaşındaki kendi kızına tecavüz eden adam da türk bu arada, ne olduk biz şimdi ırk olarak, çocuk tecavüzcüsü mü? aynı iş yerinde çalıştığım kötü kokan adamlar var ve hepsi türk.o yüksek zekanla buradan çıkaracağın önermeyle de başlık açsana. sen bir ırkı sevmiyorsun diye, o ırkı yok sayamayız. nick'inde ki laz eklemesi olmasaydı iyiydi, şimdi sana bakarak lazlardan nefret etmem gerekiyor senin kafana göre.

ayrıca büyük şehirde kürt istemiyoruz diyorsun ya, kendi doğup büyüdüğün imkanları, o ismini duyduğunda için ürperen köylere de götür. beğenmediğin kürtlerle,kendimizi kıyaslayacak hakkımız olsun. sen ancak, kışın ana haber bültenlerinde, ayağında terlikle okula gitmek için dağları aşan çocuklara bakıp ahlayıp vahlarsın. kapasite bu kadar.

(bkz: beyin bedava)

fatsalı laz'a sevgilerle.

edit: umarım bir kürt'ün şiddetine uğrarsın demişsin ya, şiddetine uğradığım insanları da ırklarına göre ayırmıyorum.benim ırk,dil,din,renk gibi kavramlarım yok.

ikinci edit: ve fatsali laz entry'lerini siler,sağlık olsun.
24. entry'ye verdiği cevap tanım içermediği için silinen yazar.

bağlaç olan de'nin ayrı yazılması konusunda çok hassas yazar. ( hiç te değil hiç de olacak o)

sadece kürt aşığı olmayan yazar. (bkz: insan aşığı)
Her fırsatta beni reklam edecek olan yazar.
kendisiyle kavustugum için çok mutlu oldugum haftaya tekrardan onu bırakıp gideceğim için ise çok üzgün olduğum yazar, canım, bir tanem.
lgbt'nin her bir bireyine ayrı ayrı saygı duyan,insanların cinsel tercihleriyle ilgilenmeyen yazar.

kadının lezbiyenini anlayan ama (bkz: erkeğinlezbiyeni)ni anlamayan yazar.

edit: bu tipler entry'lerini silince çok komik oluyormuş,şimdi fark ettim. erkeğinlezbiyeni ne sevgilerle.
şu anda da bir sokak köpeğinin yanında olan insan, ne yapsın işte "hayvan sevgisi" var bu yazarda.*
Sepetlerle, tramvaylarla ve çokluk sessizlikle anlaştığımız yazar. Pek çok dilin ve kelimenin olduğu bir dünya'darastlaşmanın rastlantıdan öte olduğunu düşünüyorum. "ikinci yeni" tutkusu ve sayılarla olan kahredici birliktelik o tramvaya binme nedenlerimiz arasında. Birlikte sloganlar atıp, birlikte umut ettiğimiz ortada. Ben "geyikli gece" üzerine düşünürken kendisine güzel bir durak fikri sunuyorum...

ikimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım
Şu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarından
Bebe dişlerinden güneşlerden yaban otlarından
Durmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtar
Şu aranıp duran korkak ellerimi tut
Bu evleri atla bu evleri de bunları da
Göğe bakalım

Falanca durağa şimdi geliriz göğe bakalım
inecek var deriz otobüs durur ineriz
Bu karanlık böyle iyi afferin Tanrıya
Herkes uyusun iyi oluyor hoşlanıyorum
Hırsızlar polisler açlar toklar uyusun
Herkes uyusun bir seni uyutmam birde ben uyumam
Herkes yokken biz oluruz biz uyumıyalım
Nasıl olsa sarhoşuz nasıl olsa öpüşürüz sokaklarda
Beni bırak göğe bakalım

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım
Tuttukca güçleniyorum kalabalık oluyorum
Bu senin eski zaman gözlerin yalnız gibi ağaçlar gibi
Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor
Seni aldım bu sunturlu yere getirdim
Sayısız penceren vardı bir bir kapattım
Bana dönesin diye bir bir kapattım
Şimdi otobüs gelir biner gideriz
Dönmiyeceğimiz bir yer beğen başka türlüsü güç
Bir ellerin bir ellerim yeter belliyelim yetsin
Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
Durma kendini hatırlat
Durma göğe bakalım
"bir karga bir kediyi öldüresiye bir oyuna davet ediyordu. hep böyle mi bu?
bir şeyden kaçıyorum bir şeyden, kendimi bulamıyorum dönüp gelip kendime yerleşemiyorum,kendime bir yer edinemiyorum, kendime bir yer... kafatasımın içini, bir küçük huzur adına aynalarla kaplattım. ölü ben'im, kendini izlesin her yandan, o tuhaf sır içinden! Paniğini kukla yapmış hasta bir çocuğum ben. oyuncağı panik olan sayın yalnızlık kendi kendine nasıl da eğlenir.niye izin vermiyorsun yoluna kuş konmasına,niye izin vermiyorum yoluma kuş konmasına, niye kimseler izin vermez yollarıma kuş konmasına?
"öyle güzelsin ki kuş koysunlar yoluna" bir çocuk demiş."
önce o eli bi indireceksin,sonra o ilk cümleyi kafiyeye uygun şekilde düzelteceksin.**
(bkz: kezban olaydın da sende ilgi göreydin)
ayrıca zaten yeni nick alacağım yakın zamanda. alev87 falan olabilir,hatta "alev87 oturum açtı" gibi bir durumla karşılaşırsan şaşırma.*
ya da yok yok,ben böyle takılıp sonrasında bik bik beynini düdüklemeyi yeğliyorum. faşitsin falan ama iyi adamsın.beynini seviyorum.*