bugün

günlerden bir gün ben yine ahududu likörünün dibine vurmu$ olmanın verdiği gaz'ı ve biten sigaranın yarattığı can sıkıntısını da azık edip yollara dü$üyorum...neden sonra birden kulaklarım, thom yorke denen insanüstü canlının karde$i andy yorke'un kurduğu ve daha sonra dağılan, dağıldıktan sonra dahi adamı daraltan gruplar kategorisinden unbelievable truth'un $u ân altına tanım yazma uğra$ında bulunduğum ( ve ba$arısız olduğum ) dune sea denen $arkısının çaldığı bir mekâna yöneliyor.

önce, " sikerim lan böyle i$i; gavatlar intihar mı ettireceksiniz beni ? " diyorum kendi kendime.. (bkz: sevgili günlük)

her $eyi öylesine güzel anlatıyor ki bu $arkı, bütün $ahlarınız piyon oluyor aniden.
sözleri :

chairs on an island, candles in a room
he showed her all the things that made a new day new
she kept forgetting but he would help recall
there's more to life than standing when the world wants you to fall

so she needs him badly and now she thinks she's lost
without the strength he lent, the pillar and the cross
lies on an island, sleeps in a room
there's no more need for standing when the world won't let you fall

it's wilderness in here, a dune sea stretched for miles
can't you come home?
can't you come home?

you made this too
you made this too
you made this for me alone.
you made this too
you made this too
i made you do this to me.

can't you come home?
can't you come home?
hayatınıza hap atan $arkı.
en ba$ta tiksinti, ardından bunalım, devamında ise hüzün salgılayan bir içorgandır bu $arkı. albümlere dahi konmamı$ bir güzelliktir; en hızlı alkole te$vik eden parçalardandır.

(bkz: engellenemez unbelievable truth sevgisi)
ruh sağlığınızı bozan bir melodiyle ba$layan ve yine aynı sayrısallıkla devam edip yüzünüze malümatfüru$ $amarlar indiren, bir insan hayvanının yapabileceği en iyi parça. a question of heaven'dan sonra dinleyince daha da hayvani dürtüler kazanmanıza yol açan $ey. tanımsız...
ân be ân sizi saran parça. stop me june kadar tehlikeli; everything will flow kadar sıcak; a tout le monde kadar asi; your hand in mine kadar dü$ündürücü.. bu sadece bir $arkı mıdır?
( gaza geldim! )

yapılmı$ en iyi 10 parçadan biridir lan bu. who s to know, bundan da iyi.
two winters only'nin sebep olduğu agresyon halini tetikleyen manyaklık. beraberinde alkol iyi gider, daha da uçarsın.
tüm zamanların en büyük 10 parçası kapsamında incelenmesi gerektiğini dü$ündüğüm manyaklık.
söylenildiği gibi * tüm şahları piyon yapan bir parçadır bu.
keman melodileri ile insanı ağlamaya zorlayan olağanüstü unbelievable truth parçası..
yapılmış en iyi 11 şarkıdan biri. who's to know ile beraber alınca 8. sıraya kadar da çıktığı bilinir. üzerine biraz jeff buckley ve tom waits serpiştirirseniz 12. bira'da 'birayla da sarhoş olunmuyor be'' lafınızı yutmak zorunda kalırsınız.
http://fizy.com/#s/1h60uy
güncel Önemli Başlıklar