bugün

"milli olmadan asla diyorsanız..." diye bir sloganı olan yeni bir star tv gençlik dizisi.
kiz arkadasiyla sevistigi icin arkadaslari tarafindan kisiye verilen unvandir.
star tv'de başlayan sloganıyla beni dumur denizinde yüzdürmüş dizi

(bkz: milli olmak)
(bkz: milli olmadan asla)
Yönetmenliğini Erhan Tursunun yaptığı, müziklerini iskender Paydaş ın hazırladığı ve yapımcılığını istanbul MassMedia nın üstlendiği Alp Kırşan, Erkan Pekbay, Deniz Güngören, Enes Atış ın oynadığı dizi. dört kafadarın yıllardır hayalini kurdukları ve milli olacaklarını düşündükleri o rüya tatile çıkışları ve sonrasında başlarına gelen komik olayları konu alıyor.
"american pie" tadında olmasından kıllandığım dizi...
o yaşa kadar milli olamadıysanız zaten artık bi bok yemeniz mümkün değil diye düşündüğüm,koskoca heriflerden bakir teenage yapmış dizidir,yuhtur...
Yeni yayınlanmasını beklediğim farazi gençlik dizilerinden biri olcak gibi gözüken dizi...
sitesinde milli olanların listesi olmasıyla beni dumur a uğratmıştır allah sonumuzu hayır etsin dileğiyle
"milli olmadan asla diyorsanız, ümit milli" diye nereye çekerseniz oraya gider tarzında bir sloganı olan, star tv'de pazar günleri saat 20:00'de yayınlanacak, erhan tursun'un yönettiği genç kadrodan oluşan dizi.
10 bölümü gecmesini beklemedigim sıradan yaz eglencesi modunda tasarlanmıs bir dizi.
logosunu road trip'ten araklamis dizidir.zaman zaman kendimi tutamayip yarildim ama komik oldugu icin degil sacma oldugu icin.ayrica soundtracki kurban'in sarkilarindan olusuyor.
beyinleri hayalarına inmiş insanların yaptığını tahmin ettiğim, bana lan adamın aklına acaba ne yaparken bu fikir gelmiştir ki dedirten en gereksiz dizi projesi.
(bkz: milli gibi değil gibi)
fikir olarak zeka özürlü, kalite olaraksa.... hııım... dur şimdi söyleyeceğim... ... zeka özürlü tv saçmalığı.
Zap yaparken bile anlaşılabilecek kadar kalitesiz olan, buram buram iğrençlik kokan dizidir.
dangalaklığın daniskası olan dizimsi...
milli olması ümit edilen kişi.
(bkz: türkiye ümit milli basketbol takımı)
türkiye bu kadar kötü bir dizi görmedi dedirten star tv yapımı*.
türkiye nüfus dairesi tarafından ad olarak da verilebileceği öngörülen, yeni yetme arasında kız arkadaşları ile dudaktan kan dolaşımlarını hızlandıracak şekilde hareket eden erkek kişisine verilen unvan.
(bkz: u 21)