bugün

beğenmiyorsanız siktir olun gidin denilen sözlüktür.
Eli sikinde gezip başlık açanların kol gezdiği sözlüktür an itibariyle. Küfretsem ben suçlu olurum eminim.
Gece vaizleri olmadan cok daha tatli sozluk.
Ölü Salih'in de yazarlik yaptigini soyluyorlar. Mustafa tilki halen daha caylakmis.
reklamlar uğruna sözlüğün içini pert eden oluşum..giri girdiğimiz an sayfa reklamlar yüzünden kayboluyor sayfayı yeniliyoruz gene aynı oluyor. reklamların alaı hareketli bu kadarda olmaz ismayıl alpen şu sağ alt köşede çıkan reklamları lütfen kaldırın..
aşkitom sözlüüüm.
gençlerimizin galiba çok da iyi koruyamadığı Bir yer olmuş. çocuklarımıza emanettir.
Toplamda 15 senedir buradayım zaman su misali.. diyeceklerim bu kadar..
Hani sihirli bir yeteneğin olsa ne isterdin sorusuna çoğu kez insanların zihinlerini okumak diye yanıt verilir ya, işte sözlükler tam olarak bu yeteneği elde etmemizi sağlıyorlar.

2015 yılından beri bu sözlükte yazıyorum, şunu hep yaşıyorum: fiziksel olarak insanların arasındayken onlardan pek rahatsız olmuyorum ancak buraya geldiğimde başıma ağrılar giriyor. Diyorum ki, buradakiler de insan, oturup çay içtiğin ya da selamlaştıkların da insan. Hepimizin bildiği gibi, herkesin anonim olması insanların iyi kötü tüm düşüncelerini dökmesine neden oluyor. Döktükçe döküyoruz, yazdıkça yazıyoruz ve birbirimizi okuyoruz. Aslında okuduğumuz şeyler salt zihinlerimiz, en kötü ve rahatsız edici tarafından iyi tarafına kadar. Haliyle normal yaşamımda insanlardan yorulma oranım daha düşükkeni uludağ sözlüğü okurken yorulma oranım daha yüksek. zihin okumak berbat bir şey; eğer istediğiniz yetenek zihin okumaksa yeniden düşünün derim. Ki malesef internet bize bu yeteneği vereli çok olmuş.

Gerçi okuması değil, sindirmesi zor. Zira zihin düşünceleri eline geldiği gibi savurur, ağız (mecazi anlamda) ise onu tutar. Ama burada bizleri tutan ne bir ağız var ne de çoğunda bunu tutacak ahlakı ilkeler ve akıl mevcut.

Dolayısıyla En azından benim için zihin okumak iyi bir şey değil, zaten buna dayanamadığımı da fark ettim. Hem ben o sihirli yetenek sorusuna hiçbir zaman o cevabı vermemiştim; benim cevabım görünmez olmaktı ve da hep öyle kalacak gibi duruyor.

Neyse, Görünür dünyanın görünmez insanlarına buradan selam çakıyor kendimi her şeyin ilacı olan uykunun kollarına bırakıyorum.
görsel

Yazarlarının okudukları okul ektedir.
benim gözlemlerime göre çoluk çocuk tiplerden çok moderasyondan dolayı gitti kaliteli yazarlar.

bir internet sitesidir.
bitmiş sözlüktür.
bitmiş okeye dönüyor. sözlüğe girmemle mide özsuyumun ağzıma gelmesi eş zamanlı oluyor.
bu yılın ocağında kurdum hesabı. eskiden daha iyi diyorlar. bazen diyorum kendi kendime acaba ben uludağ sözlüğün ömrünün son vakitlerinde mi kayıt yaptım.
yönetim yanlışları nedeniyle saçma sapan bir hale bürünmüş sözlüktür. zall'ın zaten umrunda değil.
tavsiye entrylerde her gun ayni yazarlarin oldugu sozluk. para mi veriyorsunuz ne yapiyorsunuz? *
Hiç kimseden, hiçbir zaman, içeriği her ne olursa olsun bir entry üzerine, haddini gerçekten çok aşan ve terbiyesizce mesajlar almadığım sözlüktür.

Çünkü sanırım buradaki yazar profili her ne olursa olsun, en baştan beri biraz daha oturaklı ve tutucu oldu (ekşi''ye göre).

Ekşi sözlük bu özel mesajlar açısından beni gerçekten de dumurlara sürükledi. Hatta bu yüzden orada yazmamaya çalışıyorum.

Akıllarına gelen her şeyi, üslupsuz fütursuz istedikleri şekilde söyleyebileceklerini düşünüyorlar.
görsel
yıkık erkeklerin ve düşmüş kadınların mekanı.

görsel
tek çıkış yolu vardır. sözlük paralı olup yazarlara para kazandırmalı. yoksa biteceğiz.
kimse takmayacak ama tek çıkış yolu bu kaldı.
Şunu düzeltin be yeğenim. Bu nedir ya. Aylardır var bu sorun düzeltmediniz.

görsel
Yazacak ve okuyacak başlık bulamadigim eskilerin yerinde yeller esen yerini ne olduğu belirsiz yazarlara bırakmış olan platform.
ismail alpen namı diğer zall tarafından kurulan interaktif sözlük sitesidir ismini ismail alpen'in okuduğu uludağ ünüversitesinden almaktadır.
beklediğimden daha aktif bir yermiş. artık buralarda takılacağım sanırım. arka plan teması falan aşırı hoşuma gitti. merhaba ben geldim yazar arkadaşlarım.
buradan bir arkadaşa çook uzun zaman önce tekrar yazacağıma dair söz vermiştim. muhtemelen okuyordur bunu. Özür dilerim yazamadığım için. Artık bazı şeyler gelmiyor içimden.