bugün

acayip bi başlık karmaşası var sol frame' de. bakın bi, baktınız mı? karman çorman lan, blok gibi, sanki hepsi tek başlık.
farklı başlıklar arasında hiç boşluk yok hepsi aynı tarz, okunmuyor abicim o başlıklar. birbirleri içine giriyolar, aralarına biraz daha boşluk koyun heyy!

bak ekşi ile kıyaslıcam yapcak bişi yok, orada fontlardan falan daha düzgün duruyor sol frame, belli oluyor farklı başlıklar.
düzeltin bişi yapın abi şunlara ya da şu yanlarındaki noktaları büyütün belli olsun başlıklar...
serbest çağrışım

(bkz: limonata)
(bkz: gazoz)
(bkz: #9627915) hiç bir değişiklik yok.

"gelişmeler" bölümünden herhangi bir "arkadaşlar düzeldi" anonsu da gelmiyor.

yazmaya yönelik bütün isteğim kaçıyor son günlerde sözlüğü her açışımda. sikko bakınızlar verip duruyorum. ve fakat sıkıldım artık amınakoyim(zall, küfrettim diye çok kızacak gene ama harbiden koyayım lan.)...
http://uludagbesiktas.blogspot.com/

adresinde düzenlediğimiz bir ankette blog kullanıcılarına moderasyonu sormuş bulunduk, henüz 1 günlük bir anket olmasına rağmen blog okurlarının 18'i 4 kişilik moderasyon mu olur lan der iken 15 kişi zall bir el atsın bu işe değerlendirmesinde bulundu,

11 kişi lafı evirip çevirmeden memnun değiliz, sadece 5 kişi ise memnunuz kutucugunu işaretledi, seçim zamanları yapılan anketler misali sonuçlar 3 aşağı 5 yukarı gerçeğe en yakın verilerdir konuya artık el atılsın ki herkes mutlu olsun.
ebesi sikilmiş, zavallı sözlüktür. diğer sözlüklere ayak uydurayım aman benim müşterilerim, yazarlarım kaçmasın diye çoluğun çocuğun yazar olarak kabul edildiği zavallı bir sözlüktür. siki tutmuştur, vaadesi de zaten çoktan dolmuştur.
inciye kaymış sözlüktür. daha önce inci buraya kaymıştı.

(bkz: adam +18 beyler)
eski bir yazarının yaptığı yoruma göre: '' biz uludağ sözlük' te yazarken yorulduğumuz anların keyfini çıkartırdık. özel mesajlarda tartışmalar olurdu ama tatlıya illa ki bağlanırdı. küfür de vardı ama küfürbazlar barınmazdı. ardından ne olduysa sözlük bir anda inişe geçti, 10 entry yazan herkes yazar oldu, küfür, tehdit havada uçuşmaya başladı. zall çok silik kaldı ve eskilerin küsmesine sebep oldu. ancak bir yandan iyi de yaptı, dışarıda insanlar varmış, bunu görmeye başladık. ''
bağımlılık yapan sözlüktür.
eleştiriye kapalı, kompleksli, hayata küsmüş, tek tutanağı sözlük olan çoğu insanın kapak attığı paylaşsal ortam.

sen onu eleştiremezsin, olumsuz birşey yazıp çizemezsin. sevdiği, hayranı olduğu sanatçılara falan da dil uzatamazsın. sonra seri eksilerse seni görürsün gününü. bi de bu çıktı amına koyim. sen benim yoğurduma ekşi diyemezsin, seni eksilerim. şunu bi eksiliyim de aklı başına gelsin.
oha. yuh yani. hatta çüş. sanki aldığım artıları götüme sokuyorum ben de adam eksiyle yıldırmaya çalışıyor beni. niye? ee normaldir kafasının bu şekilde işlemesi. yazık. epi topu dünyası sözlük olm zaten ona da sen bok atarsan nasıl mutlu olacak bu gariban.

(bkz: fatmagül hasta hasta fatmagül)
çok okuyanlar ekşideyse, çok gezenler incideyse, burası kesinlikle, çok gezen ve de çok okuyanların ortak gittiği kafedir..
misismasılın onay beklediği tek sözlüktür.
davranış psikolojisi dersinde bahsi geçen sanal ortamlardan sadece birisidir.
aradığın her şeyi bulabildiğin sosyal, harika bir sitedir. ısrarla tavsiye edilir.
iyice komikleşmeye başladı.
bir türk kürt çatışması sürüp gidiyor. hayır başka işiniz yok mu yani. ne saçma.

görüşün tanışınız, sevişin, eğlenin, için, sıçın, biraz da gülün keyfinize bakın yahu.
çare sarıgül
ismi haşmetli sözlüktür.
haftalar sonra şöyle bir kaç entry girelim dediğimde beni durduk yere dışarı atan sözlük. kızmış galiba biraz.
bazen aşırı küfürlü entry ler giriliyor, bir bayan olarak okurken sonunu getiremiyorum.
sol frame'e baktığım zaman hemen hemen hiçbir zaman entry girmeye değer başlık göremiyorum. her ne kadar incisözlük yazarları burda çok eleştirilse de şükela* almak için başlık açan insanların sayısı inciden az değil. tek fark incisözlük'te bu olay eğlence için yapılıyor olması.
yazar alımını zorlaştırması gerekiyor. acilen hem de. kendini troll sananlara göz açtırmamalı. bizim birkaç troll'ümüz var. yeter o kadarı. yazıları bir damla gülümsetmeyen adamlar troll değildir. üçer beşer hesap alan, sözlüğe dalıyor. yeni bir sözlüğe yazar olmak bile buradaki kadar kolay değil.
son beş gündür enrty girmeye değer sadece bir başlık bulabildiğim sözlük.
tırsaklarla dolu sözlüktür.
mustafa kemal atatürk'e küfretmek isteyen fakat götü yemeyen şakirtler dolaylı yollardan mustafa kemal atatürk'e saldırmaktadır an itibariyle.
dengesiz yazarlarla dolu olan sözlük. beni de kendinize benzettiniz.
hakaret etmeyi, küfür etmeyi özgürlük sanan yazarların dolduğu sözlük.
şovenist klavye şövalyelerinin, rakip entryleri işgal etmek için hayatı ıskalamasına sebep olan oluşum. hatırlatılmalı ki, sadece bir bilgi - artık öyle mi emin değilim? - ve eğlence oluşumudur. asıl niyetiyse şimdilerde fanatikleri eğitmektir. marifete gel.