bugün

entry'ler (612)

muhammed ve dini islam hakkında eleştiri

he yavrum he he denilesi ateist orgazmıdır... haşa mübarek peygamber o zaman google varmış da etrafında kimseye çaktırmadan hem okur yazar olduğunu saklamış, hem de tüm dinleri tarihi bilgileri araştırıp, öğrenip kendince bir din uydurmuştur. eğer sen buna inanıyorsan, asıl mucize budur. benim bildiğim ateistler ise mucizelere inanmazlar. dikkat et de dinde... şeyy.. pardon ateistlikten çıkma!

chp ve mhp nin ortak cumhurbaşkanı adayı

çare sarıgül.

recep tayyip erdoğan

dünyada halkı tarafından en çok nefret duyulan ama en çok oyu almayı başarabilen tek liderdir.

abd nin erdoğan ı tehdit etmesi

"israil'le ilişkilerini düzeltecek" ten sonrasını okumadığım tayo yu hala "van münüt" çü gibi göstermeye çalışan üfürükten makale...

bu kadar kasetlere rağmen akp nin oy alma nedeni

bu millet boşluğu sevmez, tayo nun yerine koyacak birini bulamazsa asla başkasına oy vermezler. hatta yarın birgün olur da tayo ölürse bu memlekette intihar patlaması yaşanabilir. danışmanlarının, cebine para koyup atlattıkları da dahil binlerce kişi canına kıyabilir.

seçimi kaybetmiş chp li mazeretleri

yahu tayo suriye ye korkudan yine giremezse yakında çıkacak ilk tape "seçimde kaçırılan oylar" ile ilgili olacak zaten. mazeret geliyo, yolda...

ben bu yazıyı akp ye oy verenlere yazdım

heheh, "ampul iken avize oldu" diyolarsa mantık hatası var, zira avize ışık vermez, ampul ışık verir. en azından spot lamba, led lamba falan kullanmaları lazım orada, ehehe çok zekiyim ben...

müge anlı kaybolursa onu kim bulacak sorunsalı

"ulan müge yi kim ne yapsın, niye kaçırsın!?" diye cevaplanası saldır.

arkadaşlar tamam sakin olalım lütfen

okuması bile insanı geren cümledir. gerginlik esnasında da ters tepki yaratır, ortamı iyice gerer. sonra:

- tamam vurmadım yeaa! sen çekil bi..
- indir o elini!! ben sizi ayırmaya çalışıyorum...ahghh!

kuran allahın ispatlıyorsa çizgi romanlarda

kuran Allah ın varlığını ispatlamaz. orada Allah a inananlar veya inanmak isteyenler için ibretlik deliller (yol, işaret) vardır.

2013 te türkiye ekonomisinin yüzde 4 büyümesi

rıza sarraf gibilerine borçlu olduğumuz balon büyümedir.

chp yi iktidara taşıyacak formül

parti adını "gecenin aydınlığı partisi" yapıp amblemi de "kandil" yaparak topluca namaza başlamalıdırlar. eşlerinin başlarını illa ki kapatmaları gerekmez biraz yaka bağır kapalı olsun tamamdır.

göğün 7 kat olduğu palavrası

kuran daki göğün 7 katını atmosferin tabakaları sanan ateistin hezeyanıdır.

ilber ortaylı nın cumhurbaşkanı olması

eğer sözleşmeye "sadece cahil olmayan TC vatandaşlarının cumhurbaşkanıdır" ibaresi konursa kabul edebilitesi olacaktır.

yıkalım şu akp yi

sanki bağımsız bir ülkeymişiz gibi, hala dış güçlerin bizi yokedip topraklarımızı elimizden almak istediğini düşünen yazarın saçma fantazisidir. la adamlar kendileri söylüyor yahu "böl, parçala, yönet". adamlar bizimle kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaktadır bu kadar net. artık büyük resmi görüp anlamamız lazım. bu topraklar 100 sene evvel Çanakkale de şehit olan dedelerimiz sayesinde bizde kaldı. direk işgal edemeyeceğini anlayan batı ülkeyi dönüştürdü ve hala da dönüştürmeye, oyun hamuru gibi istediği şekli vermeye devam ediyor. adamların öyle ajanları var ki öldükten sonra bile ajan olup olmadığını kanıtlayamıyorsun... ancak güçlerini yetiremeyecekleri bir şey var, aramızda ruhunu satan milyonlar olsa da hepimizin ruhuna alsa sahip olamayacaklar.

türk dizilerinin insanı aptallaştırdığı gerçeği

türk milletinin meclisten değil tv den yönetildiği gerçeği gözönüne alındığında daha da makul gelecek önermedir.

polat alemdar nasıl ölür

respawn noktasında bekleyip sürekli kafaya sıkılır.

dizi isimlerini cahil ile değiştirmek

cahil yüzyıl.

iktidar yalanları

hepsinin bu başlığa yazılması halinde internetin çökebileceği ve bunun da yine dayyib in işine geleceği gerçeğini hissettiren söz tamlamasıdır.

film isimlerini cahil ile değiştirmek

kill cahil vol.1