5. yıl zirvesi ne kadar da güzel geçmişti. taksimde yapılan zirveye yamulmuyorsam feridun düzağaç gelmişti.
kalitelileşmeye doğru gidilmesi umula.
daha nice nice yıllara sözlük.
öncelikle nice yıllara diyorum. sözlüğün beşinci yılında yazar olarak girmeye çalıştığım için kendime kızmaktayım...
nice yıllara sözlük.
karşı arsa hep dutluktu
hayırlı olsun.
Yenilikler demişti zall. Aradan 1ay geçmesine rağmen yenilik göremedik hala. Yilmaz vural bile yeniledi kendini Konya'ya gitti. zall'da hala tık yok.
çeşitli matematiksel hesaplar yaparak 2011 yılından uludağ sözlüğün 5. yılını çıkarmak gerekir.5 yapar!ve uludağ sözlük ün 5. yılı kutlu olsun.
benim birinci yılım bile dolmamış olmasına rağmen güzel bir ortamla beraber kutladığım güzel gün.
5. yıl 8. nesil. keşke maliye bakanlığındaki gibi promosyon deselermiş.
yurt sathında olduğu gibi coşkuyla kutlandı.
5nci nesil yazar olarak 5nci yılı kutluyorum. 5'in üzerine 5 ekle, ne oldu? 10. demek ki 10ncu yılı kutlayacaz. devlet bahçeli tarzı matematik problemleri
(bkz: bir sey degil)
ah, o gün nasıl burda olamamışım'dır. nice yıllara
2011 in sıfırını at, rakamları topla. 3le çarp, böl 4e. çıkan sayının türevini al, 9 ekle. oldu mu 5? olmadı. n'apcaz?
beşinci yılını kutlar ve nice beş yıllar görmesini temenni ederiz.
biraz katkımız olduysa ne mutludur, kutlu olsundur.
ilk girdimi 3 yıl önce girmişim.
girdi mi onu tam bilemem; ama bana bu sözlüğün ruhu girdi. Yeminle sözlük, okuyucu olarak dolaşmak istediğim zamanlar da oldu ve sadece bu sözlükte dolaştım. Ekşın sölüklerde değil...
Oralar yağ bezesi olmuş... Oralar kaloriden ölecek. Oralar obez ben sana diyeyim.
Seni sevdim, daha da severim.
Hadi kal sağlıcakla.
5 yaşındasın. 2 yıl sonra ilkokula başlayacaksın...
büyüyünce ne olacaksın sözlük?!
--spoiler--
5. yılımızda sözlük için yenilikler bizi bekliyor
--spoiler--

bu yenilikler ne zaman hayata geçirilecek çok merak ediyorum...
hayırlısı olsun.ama şu parazitlerin temizlenmesi gerek.
ben geldiğimde burada daha 1. yıl kutlama hazırlıkları yapılıyordu, hey gidi günler hey.
bu beşinci yılda en güzel deneyim, vodafone'la yaşadığımız deneyimdir. eline sağlık vadafon ve zall.
taktir ediyorum bu kadar eski oldugunu bilmiyordum.Hyırlı olmuş bir sitedir.Vatan ve millete hayırlı olsun
Bugün itibariyle yeni başladım sözlük e. Umarım daha nice nice 5 sene 25 sene 50 sene olur sizler için.