bugün

sözlüğe emek verip, doğrunun arkasında olan yazarlardır.
(bkz: karga)
:uçan bir memeli
ahanda yalanım varsa kuş olayım...
ulan ironi yapalım dedik ama, gene doldu alt taraf. bu tarz başlıklar açmayan yazarardır. zira bu tarz bin tane başlık mevcuttur. buranın eğlenme amaçlı sanal bir ortam olduğunun farkında olup, eğlenen yazarlardır.
o kadar zaman yoktum, pek çok yenisi gelmiş, gelmeseymiş de bir şey farketmezmiş. birbirinin kopyası insanlar. ya da farklı olmalıyım diye kendini yırtanlar.
ben üzülüyorum şahsen...
(bkz: yazarı sozluge ısıtan yazarlar)
(bkz: Nostradomuz)
(bkz: seni tanıdılar biz kaçıyoruz)*
besleyip büyüten, gözü gibi bakan yazarlardır... ya da yazarken uludağ yazısını kullanmayıp sadece sözlük diyen yazarlardır... *
gothic evil, stevemcqueen , leggare. sozlugun kesintisiz guc kaynaklaridir *.
(bkz: redwinemania)
(bkz: devrim)
(bkz: abberline)
(bkz: free zone)*
(bkz: ciddik kuşu) nun olmadığı takdirde eksik olacak topluluktur.
(#1661304)
hiç farkedilmeselerde tematik çalışan ve bunu spoiller ile değil kendi bilgi birikimleriyle yapan sessiz kahramanlardır onlar. yoksa herkesin işi gücü geyik. onlar da olmasa adam olamaz bu sözlük.
(bkz: drnirvana)
(bkz: muhittin)

kendisini cep telefonu sinyalinden bulablirsiniz.
(bkz: benden yazar olmaz)
(bkz: misisipikedisi)
(bkz: jadeh) **
sanırım zall'dır. o yapmasaydı sözlükte şu an yapan olmazdı. *
(bkz: okurken sozluk yazarken uludag)
(bkz: mr mojo risin) *
objektif yazardır. Kendi entrysine eksi vermekten çekinmeyen yazardır. Bu nasıl olur, başka bir entry kendi entrysinden çok daha canlıdır, o zaman kendisine eksiyi basar. Objektifdir yani, nesillerle alakası vardır. Sebebi tahmin edilen birinci nesil bir yazar yaşça beşinci nesil yazardan daha büyüktür, birşeyler görmüş geçirmiştir şu hayatta. Tabii bu bir olasılık, sözlüğü sonradan farkeden daha tecrübeli bir insan da 1231. nesil yazar olabilir. *
Objektifdir, sözlük formatına uyar, bu platformdan karı kız düşmez olayını bilen, ya da istemese de kabullenmiş yazardır. istatisliği de pek sallamaz hani...
tabiki de:

(bkz: drnirvana)

peşin edit: eksilerinizi bekliyorum canlar.
sözlük formatına uyan yazarlardır.

(bkz: sözlük abileri)
(bkz: montajelemanı)
(bkz: 911)
(bkz: seri eksi oy vermeyen heteroseksüel)
amacı sözlüğe katkıda bulunmak olan yazardır.

(bkz: ve bu sensin öylemi)
(bkz: ay ben gülerim)
(bkz: bi çay koy şekerim)

aynı zamanda sözlüğe katkıda bulunmak adı altında, sözlükte bulunan diğer yazarların ideolojilerine-dinlerine-düşüncelerine saldırmayan, hatta saygı gösteren yazardır.*
eleştirdiği celebrity çakmalarını, açtığı başlıklar ile taklit edip, kendini övüp, anlık ego tatmini peşinde koşup kendiyle çelişmeyen yazardır.

son olarak,
bu tür yazarların açtıkları başlıkların-entrylerinin yüzde doksanı diğer yazar-okurların inançlarını aşağılamaya yönelik değildir-olmamalıdır.

(bkz: sol frame i siyaset meydanına çeviren yazarlar)
herkes bu sözlük için birşeyler ortaya koyduğuna göre tüm yazarlar, sözlüğü sözlük yapan yazarlardır. ayrıma gerek yoktur.
(bkz: uludag sozluk u çaydanlık yapan yazarlar)
(bkz: uludag sozluk u tost yapan yazarlar)
(bkz: uludag sozluk u kalorifer yapan yazarlar) * * * * *
"yiğidi öldür ama hakkını ver" deyimine uyan yazarlardır.
(bkz: hebelehubele)