bugün

Son zamanlarda farkettiğim acı gercek.
20 entryli yazarların son zamanlarda fark ettiği gerçek. Vay amk..
seviyesiz değiller. seviyeleri var.
ilk okul seviyesi.
(bkz: bir derdim var butonu)
(bkz: çıkış butonu)
(bkz: sözlük elitleri)
tamam artık sözlük seni duydu, ünlü oldun el salla. Nick altın da dolar. Mesaj da yağar.

Olm çok ucuzsunuz lan.

Neyse, tanımı gireyim;

tatlı yalandan öteye geçmeyendir.
Doğrudur.

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
seviyesiz lafının ağır kaçtığı yorumdur.
uludağ sözlük, bu ülkedeki sözlükler içerisinde sürekli üst sıralarda olan katılım kitlesi geniş yelpazeye yayılmış okunulası yazılası ortamların bir tanesidir. düz liseye, kolejden gelmiş bebeler gibi, direk yafta yapıştırmayı çok doğru bulmuyorum.
seviyesizler seviyelileri silkiyormus burda yoksa seviye bizim ooo.

al bi seviyesiz yazar daha.
içine girince bariz belli olan durum. Dışardan belirli başlıkları aratıp bilgi sahibi olmaya çalışan bir insan kolay farkedemiyor. Genelleme yapmıyorum, hatta ilk kayıt olduğum gün ekşiyle kıyas edip ekşi' nin taraflı bir sözlük olduğunu buradaysa her kesimden insanın rahatça yazabildiğini savunmuştum. Burası da fazla geniş çıktı. En ufak bir kendimi üste çıkarma düşüncem yok ayrıca bunları yazarken. Zaten ne aldığım eksi ne de artı umrumda değil. Ben kimseyi tanımam, kimse de beni tanımasın sanal dost arayacak halim de yok. Sadece ekşi' yi eleştirirken burayı da yok saymamak istedim.
evet bi levıl atlama sorunu var bu zaten bilinen hatta arka, anlık, öngörülür bir gerçek.
incisözlük sözlükler için bir mülteci havası yarattı. uludağ sözlük bundan ciddi manada nasibini aldı. ardından gelen bazı ergen tayfa; onun ardından gelen ayrılan kaliteli yazarlar sonucu ortaya çıkan hal bu.
içi boş başlıklar. laf olsun diye girilmiş entryler.
böyle uzaar gider.
uludağ sözlük biraz yerçekimsiz oratmı andırıyor.
gereksiz, saçma sapan bir muadilsizlik rahatlığı içinde amaçsızca dolaşan elektronlar gibi dolaşan yazarlar bütününden
doğan sonuç bu.
üstelik bu yeni bir olgusuzluk değil yaklaşık 2013 ten beri böyle.
her insan kendi seviyesine uygun veya bir üstü yerde takılır. Çok kafa yormaya gerek yok başlığı açan kişinin de seviyesinin nerede olduğu belirlenmiş oldu.
deniz seviyesinin altındayız resmen...-100 hatta zaman zamana -500 bile oluyor rakım...
anamızı anladık da bubumızı çözemedik.
ulan sanki diğer sözlüklerde yazanların hepsi öğlen yemeğini prens harry ile yiyorlar da bir tek seviyesiz biziz.
Efendilik arayan beyaz show a gitsin.
Sabah sabah Bilmem kimin popoları başlığını gördüm ve bende seviyesiz olduklarına karar verdim. Daha millet kahvaltısını yapmamış Popo nedir pis şeyler. Kınıyoruz.
Seviye mi görmek istiyorsun?
Git haber izle, siyasetçileri dinle.
Burası meclis değil.
Tâbi ki seviyesiz olacağız AMK.

AMK: azıcık mantıklı konuşun.