bugün

(bkz: derdini sikeyim butonu)
sadece butondur. ne işe yarar pek bilinmez. itiraf sayfası gibi amk. yazıyorsun ve yazdığınla kalıyorsun. sıfır aracın içinde gereksiz bir sürü tuş vardır ya hani ne işe yaradığını satıcıda bilmez işte tam olarak onun gibi bir şey. 26 saat önce çaylak oluşumla ilgili kafamdaki deli sorulara cevap aradım ama yok aga. modlarda sinir bozucu bir rahatlık.

-şeyy bir derdim vardı da...
+hangimizde yok ki amk.
-efendim?
+öt?
-çaylak yapmışınız dün bu saatlerde nedenini merak ediyorum??
+zaten ya meraktan ya yar.....
-ne diyon olum sen??
+küfür etmişsin x kişiye
-ben x i tanımam ilk mesajı atanda ilk küfürü edende o, tüm diyalog ek'te, bakarsanız..
+vayy göt, demek oda küfür etmiş! özel mesaj yoluyla küfür/hakaret yasak bilmiyor musunuz lan? taaam hallederiz.

tamam canlandırmayı abartmış olabilirim fakat, adamlara resmi yazışma tadında sözcükleri eleye eleye yazıyorsunuz ama aldığınız cevaplar evlere şenlik. sözlük değil cennet mahallesi amk. bu saatten sonra kimse benden saygı beklemesin.
+bir derdim var.
-nedir?
+Kanser olacağım böyle giderse.
Bir derdim olduğunda dertleşecek birini bana yönlendiren bir buton olsaydı herhalde kırılırdı. (bkz: Başlık açmayı bilmeyen yazarın ibretlik hikayesini bu butona basıp yazması) (bkz: Ben)
girişi çileden çıkartıyor. ya siteden atıyor veya 5 dakika bekletiyor.
ne derde yaşadığını merak ettiğim buton.
Güya hızlı ve etkili iletişim olacak. Kaç gündür bekletiliyorum.
Sözlükte yeniyim ve 3 gündür çaylağim.
bir derdim var artık, tutamam içimde, gitsen nereye kadaar diye şarkıyı devam ettirerek şikayetimi belirttiğim buton. açık ve net.
gereksiz süs niyetine koyulmuş butondur.

istek kutusu ile aynı işlevseldir, işlevsizdir.

gör beni moderasyon.
Hafta sonları işe yaramayan buton. Hafta içi deneyin.
Az önce (bkz: ) verirken yaşadığım bir sorunu bildirdiğim buton. Umarım kısa sürede bu sorunu hallederler.
Bu butona tıklayıp bin dermana değişmem yazarsanız süresiz çaylaklık yediğiniz söyleniyor, bu bilgi doğru mu acaba?