bugün

moderasyonun sudan sebeplerle uzun süreli çaylaklık cazalarından görülebilen baskıdır. bu sözlükte islamcı yazarlara her zaman baskı olmuştur. islami entryler tırpan yerken ateist başlıklarına ve islam sövülen başlıklara göz yumulmuştur.
mazlumu oynamaktan bıkmamış üçkağıtçı dinci yakarışı.

(bkz: hassiktir diyorum)
Patates baskısı kadar etkili değildir,üniversite mezunlarının,üniversite mezunu olup araştırmacı olan kesime yaptığını sandığı baskıdır.
(bkz: papucumun baskıcıları)
--spoiler--
müslüman yazarların yerini söyle sana sikolata alazayim...niahaohohoho...
--spoiler--
olmayan baskıdır.
hatta şöyle birşey var;
(bkz: ümmetçilerin şımarması)
iŞiNE GELiNCE %99U müslüman bu ülkenin diye çığlıklar atmayı çok seven müslümanın; %99u müslüman bir ülkede bile mazlum olabilmeyi başarmış bir islam inanırının, sözlükte de mazlum ayağından bonus toplama çabasıdır.
inandırıcı olmayan baskı. moderasyonun daha önemli işleri var. bir yazarın müslüman olup olmadığıyla pek ilgilenceklerini sanmıyorum.
eğer adam gibi düzgün milleti provoke etmeyen tanımlar veya başlıklar girersen bir sorun olmaz. fakat sen illaki ben en birinci olucam diye çabalarsan o zaman aklını alırlar. kendi showunu yapmazsan her zaman kazanırsın. bu arada burası mahalle değil sözlüktür olas olsa sözlük baskısı olur.

(bkz: biz müslüman değil miyiz yeğen)
(bkz: bunca yıllık yazarım bi baskı görmedim)
(bkz: hacı sana yapılan baskı)
(bkz: içinde içinde)
aslında müslüman olanlara değil de sanki müslümanlığı kullanarak cahilane yorumlarda bulunarak dikkat çekmeye çalışan yazarlara uygulanıyormuş gibi gelen. sadece müslümanlığın var olan bir din olduğunu ve buna inanmayanların ateist olduğunu düşünenelere olan gibi sanki. dostum müslümanlığın dışında zilyon tane din var. ve sadece müslümanlığa değil bunların hiçbirine inanmayanlara denir atesit. reklam yapma. okul saatin geldi. hadi bakaklım.
muhafazakarlığı ile ün salmış uludağ sözlük açısından pek inandırıcı olmayan bir iddiadır.
baskıcı müslüman olmaya çalışanlara gösterilen tutumdur.
Korkunç bir boyuttadır efenim, hatta elimize ulaşan son dakika haberlerine göre, bu zavallı insanlar toplama kamplarına götürülerek, gaz odalarında zehirlenmek usulüyle öldürülüyorlarmış, geriye kalan kısımlarından da sıvı sabun yapıyorlarmış. Hatta Coca Cola da israil malıymış, neymiş efenim protesto ediyor ve almıyormuşuz bunları.

(bkz: cıs)
son 3 aydır vuku bulan hadisedir. her seçim öncesi abdetsiz kesim müslüman yazarlara saldırı yapar inanmayan sol şerite baksın..
Uludağ sözlük son kale çünkü.
müslüman oldukları için olduğunu sanmıyorum.
görsel

(bkz: franc lucas).
Bir bitmedi şunların baskı ve zulüm tiyatroları. Arka sokaklar gibi ardını mıncıklayayım, her gün bambaşka bir zulüm var... Biz neden göremedik acaba ?
Allahın şizofrenleri.
olmayan baskıdır. işinize gelince mağdurum da mağdurum, ama kısa bir süre sonra ''yakında bütün dünyada şeriat olacakkk!!!'' beyanları.