bugün

uludağ yazarlarının hepsinin katılımıyla gerçekleşecek,şimdiye kadar denenmemiş bir kıyafet balosudur.
kıyafet balosunun tek şartı her yazarın kendi nickinin kıyafetini giymesidir.
asiti kaçmış kola:kocaman bir kola kostümünün içinde çok komik görünecektir.
laz pacino:takma laz burnu ve al pacino kıyafetleriyle çok klas görünecektir.
elyaf prenses:elyaflarla kaplı prenses kostümü ve tacıyla çok aristokrat görünecektir.
palta:aslında nicki balta olan bu yazar,balta kostümüyle çok gizemli görünecektir.
montajelemanı:giydiği kamera kostümünün içinde çok cool görünecektir.
karga:simsiyah karga kostümünün içinde çok yırtıcı görünecektir.
meleklerde ağlar:giydiği beyaz elbise,melek kanatları,melek halesiyle ve makyajı akmış ağlayan melek haliyle çok hüzünlü görünecektir.
tüm cadı nicklere sahip yazarlar:koca cadı burnu,siyah elbise,büyülü sopa,uçan süpürge,koyu makyajla çok büyülü görüneceklerdir.
redwinemania:kocaman bir kırmızı şarap kostümüyle çok çekici görünecektir.
italiano:italyan bıyıkları ve takım elbiseyle çok havalı görünecektir.
hendrix:jimi hendrix kıyafetleriyle çok müzisyen görünecektir.
morfin:giydiği şırınga kostümüyle çok uyuşturucu görünecektir.
fallop(i)tüpü:*
çilekli pasta:kocaman yürüyen çilekli bir pasta.çok iştah açıcı görünecektir.
bebek:kocaman bir uyku tulumu,bir elinde lolipop,bir elinde diş kaşıma aparatı,önünde mama önlüğü,başında şapkası ile çok şeker görünecektir.
arjen rubben:onun işi bir forma ve biraz da makyaja kalmıştır.çok fairplay görünecektir.
aftermath:giydiği hiroşima patlaması kıyafetiyle çok afet görünecektir.
arnold civardanegezer: kendisi gibi gelmelidir, o ünlü kaslarıyla. çok arnold görünecektir. ***
asiti kaçmış kola nın yüksek müsadesiyle süpürgemide getirmek istediğim balodur. *
kırmızı merkep'in ne giyecegini çok merak ettiğim balo.
at arabasina donusmus findik kabugu ve cam ayakkabilarimla katilacagim balo olacaktir. saat tam on ikide ise ardima bakmadan kacacam, ardimda topugu ezik cam ayakkabimi birakarak.
en komik görüntü karpuz-kabuğunun olacaktır:
soyulmuş,yeşil,genişlemesine bir karpuz kabuğu kostümü ve aşağı doğru uzayan bacaklar ile çok eğlenceli görünecektir. *
bu durumda dolaptaki eskimiş joker kostümümü yenilemem gerekecek, önceden haber verin de bir kuru temizleme yaptırayım *.
ortama küçük dostumla geleceğim balodur.
(bkz: say hello to my little friend)
tepeleme dolu bir sele üzümle katılıp, şarap manyağı olacağım kesindir.
herhangi bir kostüm giymeme gerek olmayan balodur. tüyleri parlattıkmı yeterli olur.tabi uçarak geleceğimden camı açık bırakırsanız sevinirim
balonun girişine kurulacak olan danışma masasının arkasında gelenleri karşılayıp 'hoşgeldin' diyeceğim balodur.bana da* bu yakışır.
balolarda mont tan başka ne giyilirki.
birilerinin üstüme basıp kayacagından korktugum organizedir.
kimsenin yüzüme bile bakmayacağı,çünkü tadımın tuzumun giydiğim asiti kaçmış kola kostümü yüzünden kalmadığı,ama insanları muzip tavırlarıma kendime çekmeyi başaracağım balo türüdür.
nihayet görünmez olabileceğim
fallopitüpünün vajina kıyafetiyle katılacagı balodur.
(bkz: uludag sozluk halloween zirvesi)
Sanırım benim için "olduğun gibi gel" partisi olacak
(bkz: ne olursan ol yine gel)
memur olmam hasebi ile takım elbisemi değişmeye fırsat bulamadan katılabileceğim zirvedir. ama elime bir balta * almayı ihmal edecek kadar da düşüncesiz değilim.
bu tarz balolarda genelde en iyi kostüm ödülü verilir birinci seçilecek olan arkadaşa ne verileceğinin önceden açıklanması gereken bir balo türüdür ki insanları bu sebeple teşvik etmek gerekir ayrıca kırmızı halıda unutulmamalı bizim oscar töreninden neyimiz eksik gibi
yaaa ben ne giyeceğim dediğim zirve/balo.
transparan bir elbisenin içine jartiyer giyerek teşrif edeceğim, eğer bu fazla açık bulunursa sezen aksu kılığında da gelebilirim
(bkz: bol nick bulunduran entrylerin sukela olmasi)
(bkz: bu kacıncı)
(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
nickime uygun bi kıyafet olmayan balodur. *
http://www.janebug.com/pix/mardigras/2004/pimp.JPG

fotoğraftakine benzer, pezevenk kıyafeti ile katılacağım zirvedir. *
baloyo katılmak için uzun bir süre önceden kostüm hazırlıklarına başlamam gerekecektir.8 kol taşımak hiç kolay olmayacaktır nitekim...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar