bugün

o zaman ben rıfkı diyorum. ist da haftasonu yapılacak bir king zirvesi güzel olabilirdi. sigara işilebilen bir ortam tercih sebebidir. bir elde kagıt diğer elde sigara ...
hakkında 'aga ben king bilmiyorum, pişti oynasak ya' beyanımı katılacak yazarlara ileteceğim turnuva.

not: pişti olmazsa, papaz kaçtı da olur.
bir an önce proje aşamasından kurtulup hayata geçmesi sabırsızlıkla beklenir.
oyun.mynet.com adresinden hazırlık atışmaları yapılabilir. özel mesaj ile irtibata geçin hemen oynayalım.
kesinleştiği taktirde bana da haber verilirse katılacağım turnuva.
sözlük yazarlarının bir çoğunun king oynadığını ve sevdiğini düşünüyorum, böyle bir turnuvayla sözlükte bu oyunu kimlerin iyi oynadığını görebiliriz.

tüm yazarlarımızı bu turnuvaya davet ediyoruz.
katılım ile eğlencenin doğru orantılı olduğu turnuva. şu anda hakkettiği ilgiyi görememiş olmaktan yakınıyor.

turnuva dediğin eleme turlu, çeyrek finalli falan olur. bu ne lan biri finale bay çıkıyo.

hiç mi kingci yok arkadaş? kimse mi 13 kağıdı takip edemiyor.

(bkz: yazar burada gaz vermiş)
okey turnuvasından hallice olacağını düşündüğüm turnuva. katılmaya korkuyorum, yine mal gibi ortada kalmayı kaldıramaz bu bünye. (aşarsam eğer korkularımı katılacağım, sözüm olsun!)
blackjack olursa varım.
edit : yahu ben 21 oyunu olarak bahsediyordum *
ülke genelinde king bilen zümrenin çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğunu düşünürsek ve sözlük yazarlarının çoğunun da üniversiteli olduğunu göz önüne alırsak ortak bir paydada birleşip katılımın çok yüksek düzeyde olduğu güzel bir turnuva yapabiliriz fakat nedeni bilinmez şu ana kadar talep çok az gerçekleşmiştir, yeterli reklam mı yapılamamıştır yoksa arkadaşlar rıfkı yemekten mi korkmaktadır bilemdim.

hadi arkadaşlar bir king turnuvası güzel olur şimdi.

katılımlarınızı bekliyoruz.
batak turnuvasının da yapılmasını dileyip katılmayı düşündüğüm turnuvadır.
kesinlikle katılacağım turnuva.
Katılmak için can attığım turnuva. Şimdiden rıfkı deyip, ilk elde birine rıfkıyı kıstırasım var. *

edit: en kısa zamanda mynetten aynı adlı nickimi alıp (bkz: yazarın aynı adlı eseri)gerekli mercilere bildiriyorum.
çok iyi düşünülmüş turnuvadır. katılımcılar arasına girmek istediğimdir. bol rıfkılı oyunlar şimdiden.
bende katılmak istiyorum zaman ve tarihi bana mesaj olarak gönderirseniz sevineceğim...mynet nickim bbbcccbbb dir ayrıca...
sözlüğün kralını belirleyecek olan turnuvadır. *
kuraların çekilmiş bulunduğu turnuva.
(img:#48443)

masa 3 ölüm grubu havası estirmekte.
(bkz: bizim niye haberimiz yok layn)
Seyir zevki yüksek mücadelelerin olması muhtemel turnuvadır. rifi* yi yiyenin kolay toparlayamayacağı organizasyondur.
az farkla kaçırdım mı acaba katılmayı diye merak ediyorum.
24 diye bir saat dilimi varmı?* bizi en sona atmışsınız neyse sorun değil hazırım ve geliyorum...
an itibariyle mynet-takılanlar-geyik muhabbeti odasında oynana turnuvadır. zevklidir.
(bkz: mert_can_q7) çocuk noktayı koydu.
17 senedir oynamadığım bir oyun hakkında turnuva yapılınca katılmamın iyi olabileceğini düşündüm.

ne de olsa zamanında kitabını yazmıştım. adam gibi rakipler turnuvada çıkar umarım.

yazın beni de. mynetten üye olunuyormuş. beni yazana kadar ben de üye olayım. fuatt30m diye bir mynet hesabım vardı, hala geçerliymiş.
"hadi ya.. nabalm şimdi haberim oldu" dediğim turnuvadır. hakeden kazansın madem. *