bugün

entry'ler (317)

başlıkları alt alta okumak

pink floyd dinleyen kadin(3)
kurban bayramında öküz zannedilip kesilen şakirt(5)

dolar 2 tl altına inince kaybolan kriz varcılar

oha lan inmiş mi o kadar. vay arkadaş duyanda dolar 1 tl oldu falan sanır. ya onu siktir et de mazot 4.63 ona kim seviniyor acaba?

Tanım: Başlık sıçmak

2020 olimpiyatları kaybettik diye sevinen zihniyet

Halk sevinsin, müteahhitler üzülebilir.

güzel kadın nasıl olmalıdır

Sessiz olmalıdır.

türkiye de kar yağışı

(bkz: Kar gören masum köylü)

rodcracker

eski bir dost, bir kardeş de diyebilirim. Aynı zamanda bana 9 ay sonra tekrar entry girmemi sağlayan insan. O beni belki hatırlamaz ama ben onu iyi bilirim. Ayrıca türkçe kullanımına her zaman hayranım. severek izliyorum kendisini.

hrant için yollara çıkıp askerler için çıkmamak

Hrant için ermeni, eto için zenci olan milletimiz bir türlü türk olamamıştır...

kapısının önünden geçemeyip starbucks ı kötülemek

starbucks öyle zenginlerin oturup kahve içtikleri bir yer falan değildir. hatta bunun aksine 5-6 tl ye bir kahve alıp saatlerce oturursunuz ve kimsede sizi saatlerdir orda oturduğunuz için rahatsız etmez... yani bir insana starbucks a gidiyor diye burjuva muamelesi yapmak abesle iştigaldir. Kahve konusuna gelince; starbucks evet dünyanın en kötü kahvelerini kullanır eğer gerçekten çekirdek kahveden anlayan biriyseniz starbucksın kahvesine güzel diyemezsiniz... eğer amacınız rahat bir ortamda muhabet etmek ise starbucks uygundur ama eğer güzel bir kahve içmek istiyorsanız ben size ily çekirdek kahvelerinin kullanıldığı yerleri öneririm...

aysel tuğluk

söylesene aysel tuğluk daha kotu ne olacak??? Ama doğru size bu kadar özgürlük yetmez diyarbakırıda içine alan bağımsız bir kürdistan kurulmalı pardon amedi içine alan yazıcaktım, benzine ayda 1 zam yetmez her gün zam gelmeli... Yetmez ama EVET...

tib in ekşi sözlük ü kapatma emri

(bkz: ileri demokrasi cennetten çıkmadır) dur lan o atasözü öyle değildi... kaç lan kaç cemaatciler geliyor...

src belgesi

Arkadaşlar burdan bilgilendirme olsun diye yazıyorum. src belgesi için istenen evraklar şunlardır:

B tipi ehliyeti olanlar( bunlar src 2-4 alabilirler):
1) 2003 den önce b tipi ehliyetinin olması gerekir. bunun fotokopisi
2) 2003 den önce sigorta başlangıçının olduğunu gösteren bir belge. bu ssk dökümü olur bağkur dökümü olur, emekliler için emekli karnesinin fotokopisi olur, askerler için komutanlıktan 2003 ten önce çalışmaya başladıklarına dair kağıt da olabilir.
3) Vakıfbank src hesabına belge başına 24 tl yatırdıklarını gösteren dekont gereklidir. dekont olmadan hiç bir başvuru kabul edilmez
4) Nufüs cüzdanı fotokopisi ve 2 adet fotoğraf

E tipi ehliyeti olanlar( Bunlar src 1-3 alabilirler):
1) 2003 den önce alınmış e tipi ehliyetinin fotokopisi
2) Vakıfbank src hesabına belge başına 24 tl yatırdıklarını gösteren dekont.
3) Nufüs cüzdanı fotokopisi ve 2 adet fotoğraf

c-d tipi ehileti olanlar ( bunlar src 2-3 alabilirler):
1) 2003 den önce alınmış c veya d tipi ehliyetinin fotokopisi
2) Vakıfbank src hesabına belge başına 24 tl yatırdıklarını gösteren dekont.
3) Nufüs cüzdanı fotokopisi ve 2 adet fotoğraf

src 1 alan 2 yi almış sayılır
src 3 alan 4 ü almış sayılır

bu belgeleri turan güneş bulvarı 4 cadde 727.ci sokak no:7 ye posta yoluyla veya elden teslim edebilirsiniz. belgeniz ordan alıp dolduracağınız dilekce deki adresinize 2 ay içinde postalanacaktır...

kızlarda mercimek kadar beyin olmaması

illa meme kanserine dikkat cekecekseniz göğüslerinizi açında dikkat çeksin böyle yaparak sadece ne kadar gereksiz olduğunuza dikkat çektiniz çünkü...

uludağ sözlük king turnuvası

24 diye bir saat dilimi varmı?* bizi en sona atmışsınız neyse sorun değil hazırım ve geliyorum...

vajinası hiç yalanmamış türk kızı

(bkz: burası leş gibi inci kokuyor) (bkz: hanım koş silahımı getir sözlüğü abazalar basmış)

16 eylül 2010 beşiktaş cska sofya maçı

maçı hangi kanalın verdiği konusunda kafalarda soru işaretleri olan karşılaşmadır...hürriyet e göre lig tv veriyor ama lig tv ne alaka lan???

nihat doğan dan uludağ sözlük modlarına sitem

tam bir komedi olmuş... (bkz: Yüce allahım yaratıyorsun bir de takip et)

uludağ sözlük king turnuvası

bende katılmak istiyorum zaman ve tarihi bana mesaj olarak gönderirseniz sevineceğim...mynet nickim bbbcccbbb dir ayrıca...

dilara gönder

Kendimi daha fazla tutamıyacam ve itiraf edicem...Sanırım sana aşık oldum *

serbest vuruş kazakistan ın söz ömer in

vuvuzela mı daha kötü ömer üründül mü artık anlıyorum...Kesinlikle ömer üründül...

3 sayfacık bile nick altı olmayan sözlük yazarları

muhtemelen dikkat çekme gibi bir niyeti olmayan yazardır. hayatının büyük bölümünü sözlükte geçirmek yerine daha sosyal olan yazardır. sözlüğü çok da ciddiye almayıp ona buna laf yetiştircem yada ona buna laf sokma gibi bir derdi yoktur. sadece sözlüğe gelir kafasına estiği gibi yazar ve çıkar böyle yazarlar...