bugün

sözlüğü bir beyin özürlüyle peşinden takip eden bazı koyunları bitirmiştir. ulu sözlük madara olmuştur. buna çanak tutan tüm yazar bozmalarını da buradan kınıyorum. ve temennim hepsinin derhal tespit edilmesi ve atılmasıdır.
çok büyük istek biliyorum ama ortada ayaklar altında olan bir gurur var ve bu hepimizin sorumluluğunda.
sözlük kuruluş amacından sapmış,ergenlerin masturbasyon alanı haline gelmiş, sol frame bırakın bilgi vermeyi her türden rezilliği içerir hale gelmiştir. haa bu entry eksileyebilirsin sevgili kardeşim çokta umurumda değil. zaten bunu göremeyecek kadar cücük kafalıysan sana diyecek hiç bir sözüm yok. benim düşünceme göre yazar alımı ya durdurulmalı ya da mevcut yazarlar arasında sağlam bir eleme yapılmalıdır. eğer ben bu sözlüğün kriterlerine uymuyorsam ben dahi uzaklaştırılmalıyım.
rezillik diz boyudur ayrica sözlük yazarlarinin bu rezilligi desteklercesine hareketler sergilemeleri de ayri bi felakettir. hemen "he..." diyenin pesinden giden diger yazarlara sitemi ve bunu görebilen bir yazarin söylemidir.

edit: başlığın başa kalması
150 yıldır aynı dava.
Yılda belli zaman aralıklarıyla tekrarlanan, bitmeyen senfoni.

uludağ sözlük bitmiş geyiği hiç bitmez.

Kişisel not: sözlük bitmese de eski tadı yok.(bu geyik de sık sık döner. Durum bu ama.)
görsel
uludağ sözlükte belki buraya dalga gecmis cok sayıda yazar olsada çok sayıda harika yazan yazarlar da mevcut. şimdi malesef yazar alımları açık oldugu için böyle durumlarla karşılaşıyoruz ancak ilerde yazar alımları belli bir seviyeye çekildiği zaman ve içerde mevcut yazarlar da elendiği zaman uludağ sözlük tadına doyum olmayan harika bir mekan olacağı için katılmadığım tespit.
Haklı önermedir. siyasetten ve futboldan başka bir şey konuşulmuyor.
Ben bile soğuyup uzaklaştıysam günde 20 entry girerken şimdi ayda bir girip bakıyorsam sözlüğe bence de bitmiştir.

Eskiden burası mutlu ediyor sanırdım. Bir o kadar da mutsuz ediyor. Korkunç bir bilgi ve insan kirliliği var. Saçma sapan başlıkları okumaya maruz kalıyorsun.

Mesajlaşma desen kimle mesajlaştığını bilmiyorsun güvenilirlik sıfır.

Şahsen favorim twitter artık. Yaz içini dök istediğini oku. Falan filan.

Yılların verdiği bir alışkanlık haftada bir girip kontrol ediyorum eski dostlardan mesaj neyin var mı nasıllar napıyorlar falan diye ama yoksa çıkıyorum direkt.

Öyle işte. Güzel günlerim de oldu ama bitti sanırım. Belki de sözlük değil ben bitmişimdir bilemiyorum.
asiti kaçmıştır. başlık altları inci sözlük kekolarınca enfeksiyon kapmıştır. kapanmaz, iltihaplı, cılk bir yara gibidir artık. Allah'tan rahmet sevenlerine baş sağlığı dilerim.
3-4 yıllık bir emeğin böylesine bir gecede bitmesi kolay değildir. lakin yaşananlar bu gece online olan yazarların, bu gece ki bu saçmalığa yol gösteren, büyüten yazarları görmemizi sağlamıştır. umarım moderasyonda bu geceki saçmalıklara katkısı olan yazarlara gerekli cezayı vermişlerdir.

evet, uludağsözlük bitmemiştir, bitmezde. çünkü burda gerçekten güzel yazan yazarlar var. onları okumak çok keyifli benim için. uludağsözlük'ün bittiğini düşünenler gidebilirler gitsinler de zaten. ama ben bu sözlük alemine bu sözlükle girdim. ilk göz ağrımın öyle kolay kolay bitmesine izin vermem ve benim gibi düşünen yazarlarda izin vermez. bu böyle biline!!!

gelelim tarihi benzetmeye;

bu gece sözlük bir yara aldı. bir anlamda sakalı kesildi. unutmamalıdır ki; kesilen kol bir daha çıkmaz, ama kesilen sakal daha gür bir şekilde çıkar...
Cumartesi gecesinde burda onlineisek zaten biz de bitmişiz haberimiz yok demektir.
eto'o dan sonra uludağ sözlük ün de bitmesi durumudur. çifte dönmesi daha iyi olurdu ama.
sözlük twitter hesabını bana verin canlandırayım buraları.
biz bitti demeden bitmez aslan. rahat ol.

ben bi 9234908 entry gireyim de kendine gelsin güzel sözlüğümüz. 2 gün boş bırakmaya gelmiyor amk hemen boşluyorsunuz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar