bugün

* başlıgı acan kişinin entrysini gelen tepkiler üzerine yahut baska bir sebeple silmesi ve 2. entry sahibinin üstüne baslıgının kalması. hic yoktan baba olmak gibi birsey. emek yok bir şey yok. baba baba diye bir cocuk geliyormus gibi. dimi ama? *
Bir çok yazarın yakındığı durumdur. Entry inizi silecekseniz neden böyle bir tanım yapıyorsunuz ikinci enrty i yazan yazarın karizması yerle yeksan oluyor. böyle tanıma .mına koyyum deyip geçiyorlar. e haklılar. bknz şeklinde tanım mı olur. ama o bakınız kaçan yazara mesajdı. ama bunu doğal olarak anlamayan moderatörler hemen silik hanemize 1'i yerleştiriyorlar. yapmayın kardeşim. kendinize güvenin öyle tanım yapın.
başlığı açan öğretmense, ikinci entryi de sınıf başkanı girmelidir ki öğretmen olmadığında rahatlıkla yerine bakabilsin. ikinci entryi arka sırada oturan öğrenci performansıyla yazınca başlığın başa kalması sıkıntıya dönüşür.
bulunan başlık alınır ve etrafa sahibi var mı diye üç kez bağırılır. sonra sahiplenip tanım yapılır.

(bkz: başa gelen çekilir)
üst komşunun kaçması durumunda yaşanılan olay. ikinci sırada entry girdiyseniz yandı gülüm keten helva durumu. panikle bir editleme yapıp durumu açıklarsınız, başlığı açıp size bırakarak bu duruma neden olana da içinizden saygılar(!) sunarak.
bir yazarın başlık açması ve sonrasında kimsenin o başlığa entry girmemesi sonucu yazarın bulunduğu duruma denir.
(bkz: başlık başıma kaldı)
(bkz: başlık kadar başa taş düşmesi)
(bkz: başlık başa düşman ayağa bakarmış)
(bkz: başlık parasız kalmak)
ayrıca,
(bkz: başlık başına kalmak)
bugünlerde sık sık yaşadığım dumur eden olaydır. işin garibi "başlık başıma sonradan kalmıştır" gibisinden edit girilmesine rağmen moderatörün "ilk entry tanım içermelidir" bahanesiyle entry mi silmesidir.
"pelin batu frikik acele help pls" başlığına nasıl bir tanım giriyim. anla beni ey sözlük.
ulan başlığı açan kaçtı, heralde kötü reaksiyon alacam deyip entry sonuna not bırakan yazarın söylemidir.

(bkz: başlık başıma kaldı)
vay şerefsiz sözünü ettirip başa kalan entryi silmeme neden olur.
göte kaçmasından iyidir.
başlığı açanın "yeter vurmayın artık adam öldü" kıvamına geldikten sonra olay mahallini terk etmesiyle başa gelen durum.
silik olmanıza sebebiyet verir. 7. entry de bakınız verdikten 5 dk sonra mesaj gelir. "ilk entry tanım niteliğinde olmalıdır." höh ya. önceki 6 ya ne oldu?
Farklı boyutlara çekilecek cümledir.
(bkz: başlığa başlık parası vermek)
(bkz: kimden peydahladın bu başlığı)
şöyle birşeydir.
(bkz: #9246266)
(bkz: başlık altının başa kalması)
hah hah hay çatlasın dostlar benim de artık bir başlığım var
başlık açtıktan sonra başlıktaki hataları düzeltirken oluşan durumdur. sen başlığı değiştirirsin ama tam o anda sana göre anlatımı bozuk başlığa seri halde entry girilir. yani emeğin güme gider.
burda sanki başlığı açan mağdurmuş gibi anlatılmış doğrusu: (bkz: başlığın üzerine kalması)
başlık açana verdiğim ayar cümlelerinden sonra sürekli gerçekleşen olaydır.

bir istisna yaşadım burada. bir keresinde bir yazar arkadaş özelden mesaj atıp başlık baışna kalmasın istersen entrini sil diye uyardı. öpüyorum onu buradan alnından.