bugün

biz Atatürk'ü yaşıyoruz, sevgi sözcükleri az kalacaktır.

edit: başlığı açan kaçmış yapacak bir şey yok.
başlığı açan yazarın nicki. (bkz: bir dk izah edebilirim)
dahili olduğumdur.

not: yerel seçimlerde 'adaya' oy veririm partiye değil. genel seçimlerde oyum boş pusula.
yıllarca okuyup araştırarak, onu sevmekle ne kadar doğru yaptığımı bir kez daha anladığım durumdur.
asla chp'li olmadım.
bütün içten duygularla katıldığım birliktir. son olarak başlığı açan sözüm sana adamsın amk.
aksini düşünmeye bir neden göremediğim için dahil olduğum birlik.
açılmasına gerek olmayan gruptur, izahçı arkadaş kendi küçük yavşak grubunu kursun; geri kalanlar zaten bu isimle çatılandırmaya gerek duymadan sevgi ve saygısını yaşatan kimselerdir.
~zoruna gidenin borusuna gitsin.
göteleklerin katılmayacağı birliktir. ismimi buraya kazımaktan gurur duyarım..!
(bkz: atatürk e saygı duyan sözlük yazarları)
dahil olduğum topluluktur. gurur duyuyorum.
nankör değildir, sadık Türk gencidir. Kimisi de boş oyun iktidar partisine gittiğini bilmeyen gençtir ama olsun şimdi öğrenmiştir, kandır.
(bkz: uludağ sözlükte atatürk ü seven yazarlar)
(bkz: mustafa kemal atatürk e kurban olası yazarlar)

DURURKEN BU BAŞLIĞI AÇAN YAZARLARDIR.

ONLAR iÇiN BAŞLIK VARDI HALBUKi, BiRAZ ARAMAYA iNANILSA ...

(bkz: atatürk üzerinden prim yapmaya çalışan yazarlar)
hakkında o kadar karalama yapılırken bile atatürk'ü sevmek istiyorum. eski hayranlığım yok olmasına razı olamıyorum.
atatürk'ü sevmeyen ölsün diyerek kendimizi şiddetle yazdıracağım birliktir.

diğer durumlar umurumda değil seviyorum lan bitti.
bu toplum bu millet için yapılabilecek her şeyi ve daha fazlasını yapmış bir adamı sevmemek, ona saygı duymamak herhalde yapılabilecek en moronca şey olurdu. gururla üyesi olacağım topluluk.
listesi oluşturulması gereken birlik.

en başa beni yazın.
kuru kalabalığın ötesine geçemeyecek birliktir.

ayrıca sözlüğü forum veya anket siteleriyle karıştıran güruhun toplandığı mekandır.
Aralarında bulunmaktan büyük onur duyacağım birlik. insan düşmanı şakirtlere geçit yok.
Şu ülkede yatacak yeri olmayan hain şakirtlerin kıskandığı birlik. Beni de yazarsanız bizzat mutlu olurum.
sözlüğün mizah kaynağı olan birliktir. fiskobirlik. evet.
uludağ sözlükte bir birliği ihtiyaçları olmayan insanlar topluluğu olmalıdır.
en azından türkiyede olaylar bir bir gözlerimizin önünden geçerken, önemli olan orada bir olmaktır.
sanal ortamda değil.
aslında olay şu ki, atatürk'ü seviyoruz, sen sevmesen de olur. ama saygı duymak zorundasın bunun başka bir açıklaması yok arkadaşım. sok beynine bunu hangi pozisyonu seversen öyle sok, ama sok.
güncel Önemli Başlıklar