bugün

efenim böyle saçma zirve ismi mi olur demeyin şansınızı deneyin dediğim zirvedir..zira sözlük yazarları arasından çıkacak birkaç babayiğit mustafalar* ile güzel maçlara yelken açabiliriz..futbol kadar adam toplayamacağımız aşikardir fakat zaten 6 kişi bile yeterdir basket maçı için * *
katılıma göre yapılacak ve gününün, saatinin ve yerinin ondan sonra ayarlanacağı zirvedir de aynı zamanda..*
(bkz: nba olmak)
(bkz: draft edilmek)
(bkz: uludag istanbul nfl oluyoruz zirvesi)
eger yapilirsa reboundlarim ve blocklarim ile renk katacagim zirvedir.
(bkz: 1 80 boyla kendini dikembe mutombo sanmak)
mekan olarak atan alır spor'un odasının uygun olacağı zirve *. gerçi her zaman pis ve dağınık oluyor ama o gün toplar herhalde.
atan alir spor ve arjen robben'in estetik dövüs sanatlarıyla renklendirecegi zirvedir aynı zamanda.
spectracef ve a fine day to exit in banko geleceğini düşündüğüm zirvedir..e hadidir..
siz varsanız * * bende varım leyyn!

yakında zamanda olsun dediğim zirvedir...
pota altını domine edeceğim zirvedir. kesin yapılacaktır ve kesin katılacağımdır.
smaç bastıktan sonra kameralara Shaquille O'Neal bakışı atmak istediğim zirvedir.

(bkz: smac basmis shaquille o neal bakisi)
dagitirim ortamlari dedigim zirvedir. *
ayrica atan alir spor'a bir blok vurmak isterim efendim *
19 mayis istanbul adada piknik zirvesi sebebiyle 27-28 mayıs haftasonu yapılması planlanan, oynayacakların atan alir spora özel mesaj ile isimlerini bildirmesi ve asıl önemli nokta; oynayacakların nerede oynayacağımıza dair teklifler sunmasını istediğim zirvedir. maçlar tek pota yapılacaktır, katılıma göre 3-3 veya 4-4 olarak kurulacak takımlar ile oynanacaktır.
katılacağımdan hiç şüpheniz olmasın dediğim zirvedir.
gelmek isteyenlerin bizzat bana, kendime veya şahsıma özel mesaj atması beklenmektedir..
şu zirve bolluğunda acaba bunu da aradan çıkartabilir miyiz dediğim zirvedir..kayıtlar başlamıştır..Son dakika yoğunluğu sebebiyle erkenden kayıt yaptırmanız önemli rica olunur..* *
sozlugun en uzun yazarlarından biri oldugumdan, eger ben oynarsam gencler eglenemez dusuncesiyle genclere sans tanımaya karar verdigim zirvedir*
sanırım ben de oynayacağımdır,
lakin atan alır spor'la farklı takımlarda olmam bastan söyliyim. *
(bkz: nba olunmaz nba doğulur)
sözlüğün basketçi yazarlarının kaçırmaması gereken zirve. *