bugün

sözlüğün basketçi yazarlarının kaçırmaması gereken zirve. *
(bkz: nba olunmaz nba doğulur)
sanırım ben de oynayacağımdır,
lakin atan alır spor'la farklı takımlarda olmam bastan söyliyim. *
sozlugun en uzun yazarlarından biri oldugumdan, eger ben oynarsam gencler eglenemez dusuncesiyle genclere sans tanımaya karar verdigim zirvedir*
şu zirve bolluğunda acaba bunu da aradan çıkartabilir miyiz dediğim zirvedir..kayıtlar başlamıştır..Son dakika yoğunluğu sebebiyle erkenden kayıt yaptırmanız önemli rica olunur..* *
gelmek isteyenlerin bizzat bana, kendime veya şahsıma özel mesaj atması beklenmektedir..
katılacağımdan hiç şüpheniz olmasın dediğim zirvedir.
19 mayis istanbul adada piknik zirvesi sebebiyle 27-28 mayıs haftasonu yapılması planlanan, oynayacakların atan alir spora özel mesaj ile isimlerini bildirmesi ve asıl önemli nokta; oynayacakların nerede oynayacağımıza dair teklifler sunmasını istediğim zirvedir. maçlar tek pota yapılacaktır, katılıma göre 3-3 veya 4-4 olarak kurulacak takımlar ile oynanacaktır.
dagitirim ortamlari dedigim zirvedir. *
ayrica atan alir spor'a bir blok vurmak isterim efendim *
smaç bastıktan sonra kameralara Shaquille O'Neal bakışı atmak istediğim zirvedir.

(bkz: smac basmis shaquille o neal bakisi)
pota altını domine edeceğim zirvedir. kesin yapılacaktır ve kesin katılacağımdır.
siz varsanız * * bende varım leyyn!

yakında zamanda olsun dediğim zirvedir...
spectracef ve a fine day to exit in banko geleceğini düşündüğüm zirvedir..e hadidir..
atan alir spor ve arjen robben'in estetik dövüs sanatlarıyla renklendirecegi zirvedir aynı zamanda.
mekan olarak atan alır spor'un odasının uygun olacağı zirve *. gerçi her zaman pis ve dağınık oluyor ama o gün toplar herhalde.
eger yapilirsa reboundlarim ve blocklarim ile renk katacagim zirvedir.
(bkz: 1 80 boyla kendini dikembe mutombo sanmak)
(bkz: uludag istanbul nfl oluyoruz zirvesi)
(bkz: draft edilmek)
(bkz: nba olmak)
efenim böyle saçma zirve ismi mi olur demeyin şansınızı deneyin dediğim zirvedir..zira sözlük yazarları arasından çıkacak birkaç babayiğit mustafalar* ile güzel maçlara yelken açabiliriz..futbol kadar adam toplayamacağımız aşikardir fakat zaten 6 kişi bile yeterdir basket maçı için * *
katılıma göre yapılacak ve gününün, saatinin ve yerinin ondan sonra ayarlanacağı zirvedir de aynı zamanda..*
güncel Önemli Başlıklar