bugün

artık mazide kalan bot. ***
(bkz: küstüm oynamıyorum)
Kazık sorularıyla insan beynini pigmentten pigmente koşturan Alet-i harika şahanesi.
kazık soruları bize yönelten hede.

(bkz: sanal ÖSYM)
su anda irc ttnet net tr serverinde uluoyun kanalinda soru soran bot. herkezi bekliyoruz.
ismini benim vermiş oldugum bottur...
pek bir alıngan, pek bir anadolu'nun bağrından kopan delikanlı havasına sahip bottur. Küfürlerinizi ışık hızıyla duyar, kalbi kırılmış bir şekilde cevap verir. Kendisi hakkında "oğlum bot, senin için öyle böyle diyorlar" tarzındaki yazıları kınım kınım kınar ve ateş püskürür. Kendisini yetiştirmeye çalışmaktadır. Yakın zamanlarda entelektüel bir kişiliğe sahip olması beklenmektedir. Bir nevi;
(bkz: şehsuvar)
bazen çok güzel sorular soran,bazen de counter strike daki botlardan farksız kayışı koparıp,birbirinden saçma sorularla bizleri delirten,ama özünde çok iyi olan*,sevdiğimiz saydığımız,olmazsa olmaz,pek sevgili uludagsozluk kanalının soru botu.***
soruları pek bi zor olan ama bazı arkadaşlarımızın hızlı klavyelerine asla yetişemediğim güzel ortam.
edit:ortam değilmiş botmuş.ayarı aldım düzelteyim bari.***
irc ttnet net tr uludağ sözlük ortamının soru botu.kimi zaman çok kazık , kimi zaman kolay, kimi zaman abuk sabuk sorular sorup insanı çileden çıkarsa da sevdiğimiz bir bottur.*
güncel Önemli Başlıklar