1. 1.
  bir sözlük yazarı.
  1 ... the kene
 2. 2.
  26.05.2006 saat: 17.10 itibariyle "bugun en çok entry giren yazar" listesinin tepesindeki yazar..(ben de bir kere öyle yapmıştım be bora ama asiti kaçmış kola saklandığı yerden cıkıp çuvaldızı kaktı kıçıma, bana inat 300 tane girdi ben 85)..üzülmeye değmez denilesi yazar..hoşgelmiştir sefa gelmiştir..
  2 -2 ... martyns
 3. 3.
  sabah hışmına uğradıktan sonra olayda yanlış anlaşmayı gidererek tatlıya bağladıpımız ve iyi bir yazar olarak gelecek vaat eden ve entrylerine değer verdiğim yazardır hoşgelmiş sefa gelmiş tir
  ... enterezan
 4. 4.
  (#224793)nolu entrysiyle çelişmiş yazardır.
  edit: çeliştiği hakkaride 8 pkk li gebertildi başlığındaki entrysi silinmiştir.
  1 -1 ... amoresperros
 5. 5.
  anlatmak istedigini cok guzel anlatmıs ama anlamak istemeyenlerin anlamadıgı yazar
  hemen yazayım anladıgımı :
  "ulkedeki teror almıs basını yurumus, biz de bu teroristlerden 3-5 kişi olduruldu diye seviniyoruz, bugun teroristler olur yarın orada gorev yapan askerler olur, ama bunun sevinecek bir yanı yok, ta ki ulkedeki teror sona erene kadar"
  4 -2 ... dopdop
 6. 6.
  dostluğuna can-ı gönülden inandığım sınıf arkadaşım maltepeye giderse ne yaparım düşüncesiyle beni korkutan ama o herşeyin en iyisine layık bir adam olan benim şipşakçı diyerek çıldırttığım fakat bana göre usta bir fotorafçıdır kendisi ve beni fotoğraf sanatı konusunda eğiten bir prof. ayrıca yazacak o kadar çok şeyi varki bana bi entry girmeyi unutan usta bir yazar. sensiz okul çekilmeyecek kaptan ama dualarım seninle diyecek kadar sevdiğim bir başyapıt.
  ... darmanduman
 7. 7.
  hissettim lan yazarı. eline sağlık yazarı. bi sürü eksi oyum oldu. artık sınıfta en arkada hiç eksi oyu olmayan bir ezik olarak oturmaya mahkum değilim.
  de niye?
  ... the kene
 8. 8.
  Açık sözlü, cesur fikirdaş.
  ... defne
 9. 9.
  450 entrysini 300 başlıkla süsleyen yazar. lan hiç bir allah'ın mod'u da soldaki detay ara'yı kullanıp bu adam nasıl başlıklar açıyor diye bakmaz?? ben bakıyorum ve tiskiniyorum.
  2 -1 ... arjen robben
 10. 10.
  bir zamanlar aynı okulda okumamıza rağmen sözlükte tanışma fırsatı bulduğum, suadiye lisesi mezunu yazar.
  1 ... green