bugün

Yalnız uyumak her anlamda daha iyi bir şey. Kocaman yatak size ait istediğiniz gibi uyuyabilirsiniz başkasıyla paylaşma isteği neden ya?
yalnız uyumak en iyisidir başka insanı çekemem kendime bile katlanamıyorum.
Dev aynası kötü bisey.
Insanı üzer.neyse kader utansın.
müsebbibi kendin olmalısın. Bu durumdan memnun isen olduğun gibi devam et. Yok Böyle kalmak istemiyorsan eğer acilen özeleştiri yapmalı ve davranışlarını değiştirmelisin.
yalnız uyumak istemeyen kadınlar bana ulaşabilirler.

açık senet tercih ettiğim için, sadece uyumakla kalmayacağımızı şimdiden belirtirim.
Azmış kadın yazar beyanı.
Evet.
Yat Zibar şimdi.
Başlatma kaşa göze.
valla ben bundan sonra yalnız uyumanın keyfini çıkartıyorum. kadınlar da çıkartsın...seks iyi, ama beraber yaşamak kötü...uyumaya evimize geliyoruz.
yazın en güzeli.
Bende yalnız uyuyacak erkek değildim oysa ki.
Gece yanında horultusuyla uyumanı engelleyen biri yok. Daha ne istiyorsun bre hatun?
(bkz: sen zaten neden kadın oldun ki muhittin dayı)
Yanındaki artık etkisiz elemansa öylesin maalesef .
Yakışıklı bayanlar eklesin adlı çalışma.
Canım kendim, Dün gece gördüğün o evlilik kabusunu hatırla ve iki kişilik yatakta yayılmanın tadını çıkart. Öptüm.
Heeer gece istisnasız kendime sorduğum soru...
Evlenmek için bu kadar can atmayın. Yatağın sol yanı her daim dolar da, önemli olan kalbini kim dolduracak.
“ Yalnız uyumak yanlış bir birinin yanında uyumaktan iyidir” bi doz bukowski uyutur, böyle şeyler aklınıza geldiğinde kitap okuyun iyi gelir.
Yatakta çarpraz yatmanın konforunu henüz keşfetmemiş insan söylemidir.

Yok yorganı çektin açıkta kaldım, yok horladın, yok dönüp durdun uyandırdın, yok estek yok köstek!
Çekilir mi bee!
Erkeksizlikten kudurmuş sözlük dişisinin yakarışı.
gençliğinde kimseyi beğenmeyip otuzundan sonra paçaları tutuşan kadınların yakınmalarıdır. avucunuzu yalarsınız bu yaştan sonra. geberin şimdi yapayalnız.
görsel
Tamamen yazarı ilgilendiren subjektif entryler silinir.

Uludağ sözlük kollu kuvvetleri..
Itinayla yalniz bayanlarin yaninda uyunur.