bugün

entry'ler (17)

kadınların 7 24 ilgi beklemesi

Halinize şükredin benden ilgi bile beklemiyolar.

okulu bitir işe gir evlen çocuk yap ev araba al öl

Herhalde içim o kadar kararmış ki bu döngü gözüme güzel gözüktü mk hele araba kısmında kendimden geçtim bende araba alacak göt var mı dedim. Ama çocuk yapmak anlamsız bişey ya onu çıkarın

ulan ben yalnız uyuyacak kadın mıyım

Bende yalnız uyuyacak erkek değildim oysa ki.

evlenirsek annen baban bize gelmesin diyen kadın

evlenmelik kadındır. inanın bende istemem anam babam evime gelip çöksün

yürüyemeyen vatandaşlarımızın topluma eklenmesi

"türkiye'de binlerce yürüme engelli vatandaşımız var. ağır engellilerin(örneğin sağlık bir şekilde iletişim kuramayan zihinsel engellilerin) iğneyle uyutulması gerektiğini savunuyorum"
(bkz: biri siksin lan şunu)
ne desem bilemedim. nazicilik oynayan ergenin ütopya başlığı

kilo alamayan adamı kıskanan dombili

nick almalık isim tamlamasıdır.

brad pitt in dünyanın en yakışıklı adamı olması

O değil ama dünyanın en abartı adamı olabilir.
Yakışıklı da abartmayın mk

siktir git denen sevgilinin bak siktiririm demesi

e sen kıza öyle bi cümle kurarken sorun yoktu demi mk çocuğu.

sevgilinin gece kalkıp sizi izlemesi

olsa da ürkütse beni dediğim şahıs. çok romantik.

sözlük kızlarının sanal seks yapma skandalı

(bkz: size ne lan) e karınız mı kızınız mı cidden size ne.

sana karşı ciddi düşünüyorum diyen erkek

Böyle dedi diye hemen verilmemesi gereken erkektir. yem olabilir bu dediği. hemen yemeyin.

türkiye nin en önemli sorunu

iş ahlakı olmaması hatta ahlak olmaması. sadece siyasetçiler değil bütün vatandaş böyle ne yazık ki. öğrenciden öğretmenden tut tesisatçı vs kimse işimi nasıl hakkıyla yaparım diye düşünmüyor. paydos edip gideyim, ben parama bakarım, bu arada şurayı da yandaşıma akrabama peşkeş çekeyim vs kafasında herkes. ama konu bacak arası olunca herkes namus bekçiliği yapmasını biliyor.

üniversiteyi 7 senede bitirmek

üniversite dediğin tıp gibi bir bölümse yine başarı. ayrıca mezuna kalmak yanılmıyorsam üniye 1 sene geç başlamak değil mi. bu üniversite okuma süresi değil ki. herkes okumak zorunda da değil bu kadar zorlamayın dandik bi bölüme 7 sene vereceğine git iş hayatına bari erken gir.

kızlarla iletişim kurarken yapılan hatalar

sizinle iletişim kurmaya çalışmayan kızla iletişim kurmaya çalışmak. bunu yapmayın yeter.

sigaraya harcanan para

e devlet vergi alsın diye kendini mi zehirleyecen bu da çomarlığın ayrı bi boyutu.

en yakın arkadaşa aşık olmak

karşı cinsten uzak durma sebebim. e araya mesafe koymazsan nolacaktı karşı cinsten biriyle. kadınların erkeklere karşı bir zaafı olduğuna zaten inanmıyorum da erkek bişeyler hisseder. gidin hemcinslerinizle arkadaşlık edin. muhafazakarlıktan demiyorum bunu.

high functioning sociopath

Benimdir. şerloğa psikopat dendiğinde ben psikopat değil buyum diye cevap verir bende çalıp nickim yaptım